![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ce spanzurati kidule, lista creierilor sparti sau fisurati :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
kiddu....in 2 sapt vreau sa-ti masor cai putere in secunde/402m :D
eu am suzuki sx4 100cp 1200kg.....tu ce greutate ai? nu te intreb cp...fiindk am impresia k ai undeva la 130cp.... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Tu cati cai ai? 1125kg cu mine 1200kg 1600cmc 105cp... tu? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
dar tu citesti mkr ce scriu ceilalti?? deci am 1200kg...1500cmc...100cp....atat....si crede-ma k-ti zic eu dak ai sau nu 105cp...fiindk si cu tractiune spate si tractiune fata si ce mai vrei tu....105cp nu fac masinile de 120-130cp....indiferent de kt d bun esti k sofer...stii in general cei kre se dau....au mai facut-o in trecut si isi km cunosc masina....in fine...vedem ce o iesi:P
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Oricum trage bine masinuta ta o sa fie de vazut. Eu sincer cred ca o sa aibe de muncit Kidul ca sa te bata. Ramane de vazut :D |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Provocarea care mi-ai lansat-o ramane in picioare din partea mea..chiar daca ma faci sau te fac..nu te cunosc si nici pe masina ta Si nu te mai lua de mine ca ma iau yo de tine porma:twisted: Haidi bafta si ne vedem la sfarsit de weekend..mai vbm pe pvt sa nu zica lumea ca ne certam;) P.S.: Cand am zis ca e STOCK masina MEA,pai asa e! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
faci atatea valuri de zici ca mergi cu iahtul! Tu chiar nu intelegi ca ai un fsss de masina! |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
kiddule...ma km iei peste picior fratioru....nu te mai agita atat....si doar pentru k am zis k mi se pare ciudat k sa ai 105cp....e vreo jignire? k tu asa ai luat-o....eu m-as simti mandru sa-mi zica cineva de masina mea..."maaa...tu ai 150cp...nu ai 100cp...." si eu defapt chiar sa am 100cp...chiar nu m-as ataca atat....in fine....ne vedem knd iese si japoneza mea de la operatii estetice....si vedem...in orice caz...nu ma mai amenintza cu faze de genu "Si nu te mai lua de mine ca ma iau yo de tine porma" k te certi singur...eu sunt non-violent, dar ce ma deranjeaza la tine este atitudinea ta de "suprematie" si de "preamarire" si "atot-slavire" a masinii tale...si pentru tine toti ceilalti sunt prosti....frate...poti sa ai cel mai rapid m6 de pe lumea asta....si poti sa fii "cvartriplu" campion la kickboxing, lupte libere, si ping-pong de 2 m si 130kg.....nu asta e important....importanta e atitudinea ta...felul in care iti vezi semenii....chiar crezi k suntem asa de diferiti k sa ma iei peste picior? daca eu te iau peste picior oare te enervez? daca ti-as zice k in cazul in care te iei de mine ma iau si eu de tine...cum se intelege k o amenintzare....un fel de stai ba pu|_ica cuminte k vine pitbullu si te papa...
sper k ai inteles cat de cat ce am vrut sa spun si tot ce incerc e sa domolesc ura ta pentru ceilalti si atitudinea de suprematie....te vad asa pus pe oricine care nu-ti este prieten...te salut...si saptamana viitoare probabil ne intalnim sa pastem cele 100 de iape de fiecare:P |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Ma deranjat musca din snagov care n`are de lucru si se baga pe topicu meu in seama..tu nu! In fine,ne vdm cand esti ready for the party... |
Re: Toyota Celica VS .... ?
kidule, ma primiti si p mine? incerc si io cu cei 88 kw ai mei:D
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:18. |
- Copyright 2026 4Tuning