Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   Discutii diverse cu si despre Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/61682-discutii-diverse-oltcit.html)

serady 15-12-08 14:28

Re: respecte
 
am ramas fara job cu criza asta si cam greu cu banii pana dupa sarbatori da tot imi iau pana la urma nu ma las fara oltcit imi plac ffff mult.

-RAZVAN- 15-12-08 14:35

Re: respecte
 
Ok :-P

ApeX 25-01-09 19:06

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Stie careva oltcitu AAE? Il vazui astazi da nu putem sa ii fac poza ca era pus in fata politiei si cativa politati in curte

Danutz Bratosin 25-01-09 19:10

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by ApeX (Post 2009726)
stie careva oltcitu AAE ca il vazui astazi da nu putem sa ii fac poza ca era pus in fata politiei si cativa politati in curte

A fost/este de vanzare....nu se mai stie nimic de el...cel putin eu nu stiu daca s-a vandut sau nu.

gbry_el_05-RSG 25-01-09 19:23

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
eu l-am vazut pe la braniste...arata cam neglijat...

-RAZVAN- 25-01-09 19:24

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Se mai stie ceva si de ala...cica arata cam rau acum :|

ApeX 25-01-09 19:25

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Eu l-am vazut la podari, nu avea bara fata si nici grila. Se vedea motoru, bara spate era ceva de ea si avea 2 tobe pe mijloc ca body. Daca il prind ii fac poze!

-RAZVAN- 25-01-09 19:29

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Aici poti sa vezi cateva poze cu el....astea sunt ultimele care au fost puse pe forum.
https://forum.4tuning.ro/135-oltcit-tuning/54251-oltcit-lovers/page-6.html

ApeX 25-01-09 19:30

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
e revopsit in albastru deschis acum

Gabi 25-01-09 19:35

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Păcat! Au fost maşini care arătau bine şi mergeau precum arătau.

ApeX 26-01-09 08:16

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Ai dreptate, dar sa speram ca cine l-a luat ,o sa il readuca la viata:)

ApeX 29-01-09 14:33

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Cumva olteanu DES a ajuns la numaru TCS ? am vazut unul azi si alergam ca disperatu dupa el credeam ca e desu:(

manu_96xls 29-01-09 14:35

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Din cāte știu eu, DES-ul a fost dezmembrat, spoilerul față a fost pe la Laure, căruia i-a fost furat si restul pieselor la alți proprietari de Oltcit...

Danutz Bratosin 29-01-09 15:42

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2020673)
Din cāte știu eu, DES-ul a fost dezmembrat, spoilerul față a fost pe la Laure, căruia i-a fost furat si restul pieselor la alți proprietari de Oltcit...

Si caroseria acu 2 sau 3 luni stiam de la Gabi ca a ajuns la fiare vechi:|

Dacia 01-02-09 16:12

Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
 
:( Pacat de DES! de ce l-a dat la fier vechi, in loc sa il vanda cum a facut cu XXS?


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning