![]() |
Re: respecte
am ramas fara job cu criza asta si cam greu cu banii pana dupa sarbatori da tot imi iau pana la urma nu ma las fara oltcit imi plac ffff mult.
|
Re: respecte
Ok :-P
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Stie careva oltcitu AAE? Il vazui astazi da nu putem sa ii fac poza ca era pus in fata politiei si cativa politati in curte
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
eu l-am vazut pe la braniste...arata cam neglijat...
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Se mai stie ceva si de ala...cica arata cam rau acum :|
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Eu l-am vazut la podari, nu avea bara fata si nici grila. Se vedea motoru, bara spate era ceva de ea si avea 2 tobe pe mijloc ca body. Daca il prind ii fac poze!
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Aici poti sa vezi cateva poze cu el....astea sunt ultimele care au fost puse pe forum.
https://forum.4tuning.ro/135-oltcit-tuning/54251-oltcit-lovers/page-6.html |
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
e revopsit in albastru deschis acum
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Păcat! Au fost maşini care arătau bine şi mergeau precum arătau.
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Ai dreptate, dar sa speram ca cine l-a luat ,o sa il readuca la viata:)
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Cumva olteanu DES a ajuns la numaru TCS ? am vazut unul azi si alergam ca disperatu dupa el credeam ca e desu:(
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Din cāte știu eu, DES-ul a fost dezmembrat, spoilerul față a fost pe la Laure, căruia i-a fost furat si restul pieselor la alți proprietari de Oltcit...
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
Quote:
|
Re: Discutii diverse cu si despre Oltcit
:( Pacat de DES! de ce l-a dat la fier vechi, in loc sa il vanda cum a facut cu XXS?
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning