![]() |
Re: E30 - 320is///M-Power
O masina frumoasa si f rara...sper s-o pastrezi cat de cat originala...si multa bafta cu proiectul:twisted:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Superb ursul! Nu ii gasesc niciun defect!
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
;) |
Re: E30 - 320is///M-Power
It's aliveeee :D
Il pregatesti pt potentiale victime la Baia mare ? :lol: |
Re: E30 - 320is///M-Power
Salut,
De mult vroiam sa te intreb. Care e motivul pentru care ai schimbat motorul ///M de 2.0 in 4 cil si 192CP cu unul 2.5 in 6cil dar de aceeasi putere? De pierdut, ai pierdut la originalitatea masinii...as vrea sa stiu unde ai castigat? Atat. Merci. |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
Motivul pt care am schimbat motorul este ca sa stricat distributia si una noua era 3000 Ron si nu merita... motorul cu care ma dau acuma merge mult mai bine parerea mea sau cel de 320is era obosit. |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
te intreb pt. ca am si eu aceeasi masina. poti sa-mi spui te rog cum s-a stricat distributia?(e pe lant la tipul asta de motor, ca stii...si se spune ca n-are moarte...ai tras de masina ca naiba, sau de ce?...cam cati km avea motorul cand s-a stricat distributia?) multam. |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
Re: E30 - 320is///M-Power
felicitari pentru minunatul exemplar.
cred ca multi viseaza la un urs ca al tau. |
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
sincer am tras de motor dar incet auzeam un sunt care pe zi ce trece era tot mai intens dar dupa ce rula motoru un pic nu mai suna. Prima oara am cumparat intinzator nou ca era sintoma ca si cum ramanea fara ulei adica nu tinea presinea in el si suna tare. Am desfacut motoru si patinele erau duse si noi costau 2000 RON. doar patinele si normal se schimba tot si nu avea rost sa investesc bani astia asa ca miam luat alt motor la care piesele sunt mai repede de gasit. :P Acuma sunt fff multumit.... Weekendu asta am auzit ca sunt la baia mare expozitie si lini si sper sa ajung. salutare si spor in continuare cu URSI :P |
Re: E30 - 320is///M-Power
de VANZARE /!!!! detali pe priv
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Foarte frumoasa masina, iar culoarea e bestiala! :)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
maine vedem ursul live la drift ! ? ? ? ca azi la exopzitie te am vazut cand ai intrat erai cu Paul in masina !! Are un sound beton;) !!!
|
Re: E30 - 320is///M-Power
1 Attachment(s)
....8)
|
Re: E30 - 320is///M-Power
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:09. |
- Copyright 2026 4Tuning