![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
hihi .. 4 scorpioni pe pagina :)
|
Re: Ce zodie sunteti?
Gemeni. :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni rulz :D
|
Re: Ce zodie sunteti?
Taur ;) 25% gemeni ;) tare
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
sunt sagetator ... :D :))
MauS: Incearca si tu sa nu vorbesti urat pe forum! |
Re: Ce zodie sunteti?
rac (10 caractere)
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni ... vad ca sunt cei mai multi
|
Re: Ce zodie sunteti?
:))foarte tare topicul... cum ti-a venit in minte .. sa intrebi asa ceva?:)) vrei sa iti spun nuamrul de la sutienul prietenei mele?:))glumeam .. si ca sa nu fiu OFFtopic....:Balanta
|
Re: Ce zodie sunteti?
:pistoles: Varsator :pistoles:
|
Re: Ce zodie sunteti?
:lol: :twisted: SCORPION :D :-P ... daca ma calci pe coada MORI :lol: :twisted: :rolleyes2 :idea:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
sa fiu si eu in rand cu lumea :)
Capricorn ... (sau 15 ianuarie.. poate va spune ceva :paper: ) ;) |
Re: Ce zodie sunteti?
xel'naga... si eu sunt scorpion:twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: Ce zodie sunteti?
:) T A U R ca si Ferruccio Lamborghini :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning