Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

sandrin 23-08-07 01:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
hihi .. 4 scorpioni pe pagina :)

Oxide 23-08-07 10:30

Re: Ce zodie sunteti?
 
Gemeni. :D

GolfuletzS 23-08-07 13:31

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni rulz :D

Cheloo Parazitu 26-08-07 22:22

Re: Ce zodie sunteti?
 
Taur ;) 25% gemeni ;) tare

laur200445 26-08-07 22:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1060809)
gemeni rulz :D

;) ..................

blaCk-heaRt 27-08-07 07:26

Re: Ce zodie sunteti?
 
sunt sagetator ... :D :))


MauS: Incearca si tu sa nu vorbesti urat pe forum!

peter 27-08-07 08:29

Re: Ce zodie sunteti?
 
rac (10 caractere)

isacfani 04-09-07 10:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni ... vad ca sunt cei mai multi

Bogdan_ozzy 05-09-07 21:52

Re: Ce zodie sunteti?
 
:))foarte tare topicul... cum ti-a venit in minte .. sa intrebi asa ceva?:)) vrei sa iti spun nuamrul de la sutienul prietenei mele?:))glumeam .. si ca sa nu fiu OFFtopic....:Balanta

Alex E30 08-09-07 03:03

Re: Ce zodie sunteti?
 
:pistoles: Varsator :pistoles:

Xel'Naga 08-09-07 03:38

Re: Ce zodie sunteti?
 
:lol: :twisted: SCORPION :D :-P ... daca ma calci pe coada MORI :lol: :twisted: :rolleyes2 :idea:

VaLeX 08-09-07 10:55

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 1066276)
rac (10 caractere)

...............

RAZvan15 10-09-07 07:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
sa fiu si eu in rand cu lumea :)

Capricorn ... (sau 15 ianuarie.. poate va spune ceva :paper: )
;)

adi2aerox 13-09-07 04:17

Re: Ce zodie sunteti?
 
xel'naga... si eu sunt scorpion:twisted: :twisted: :twisted:

turbonetta© 13-09-07 21:15

Re: Ce zodie sunteti?
 
:) T A U R ca si Ferruccio Lamborghini :D


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning