Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

aleks 27-07-06 13:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
buey, la iasi se poarta asta cu adusul fetelor proprii in crazy, la suceava la fel, numai eu nu am facut suficiente in directia asta :D

8852 27-07-06 16:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
La Iasi se practica inca mai de demult.. pacat ca nu a fost in stare sa puna bazele filialei din Ploiesti.. O sa o penalizez :lol:

Vladutzzz_sv 27-07-06 22:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
buey, la iasi se poarta asta cu adusul fetelor proprii in crazy, la suceava la fel, numai eu nu am facut suficiente in directia asta :D

Hai Aleks nu mai fi suparat....gasesti si tu pe cineva potrivit pt a mari numarul membrilor din Bacau.....te asteptam prin Iasi sa cunosti noii membri ;)

Mantus_a 28-07-06 07:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
vladutzzz tu pe unde mai traiesti?
te-ai mutat in iasi de acuma? mai vino pe la suceava ca nu am cu cine iesi la o bere

Vladutzzz_sv 28-07-06 09:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Mantus_a
vladutzzz tu pe unde mai traiesti?
te-ai mutat in iasi de acuma? mai vino pe la suceava ca nu am cu cine iesi la o bere

Dap...m-am cam mutat pe la iasi......prin Suceava mai ajung din cand in cand...dar iesim la o cola....nu mai consum bauturi alcoolice

CRyS` 28-07-06 10:29

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Poi buey!Daca asea imi aduce si eu toate amicile`n Crazy si va fac sa va faca capurile girofar!Ce ziceatzi?

8852 28-07-06 11:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
E ok, nu inteleg ce mai astepti :lol:

Mantus_a 28-07-06 14:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cristi Dar Macar Sa Stie Si Ele Cateva Chestii Despre Masini

CRyS` 30-07-06 12:19

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Da sa dea din fund pe motoare :)

KillerB 31-07-06 12:45

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mai baiete, ai grija ce spui, ca s-ar putea sa te faca vreo fata de rusine la capitolul "cunostinte automobilistice"....

KillerB 31-07-06 12:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nitr0
bai ca sa primim fata in club in primul rand "we must check under the hood" si mai vedem :))

Rushinica, Nitro! Da' ce eu ti-am cerut sa-tzi vad 'the rear' cand ai intrat in club?

St3FaN 01-08-06 11:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KillerB
Rushinica, Nitro! Da' ce eu ti-am cerut sa-tzi vad 'the rear' cand ai intrat in club?

:)) foarte tare remarca ! nitro sper sa nu te rusinezi :D

CRyS` 02-08-06 11:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KillerB
Mai baiete, ai grija ce spui, ca s-ar putea sa te faca vreo fata de rusine la capitolul "cunostinte automobilistice"....



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?Cu mine vorbeai?




P.S.!Am plecat la mareeeeeeeeeee!

Yonut21 02-08-06 12:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Distractie placuta.

aleks 05-08-06 10:05

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
da' mai vreau si eu la mareeee :(
k nu mi-a ajuns doar de 2 ori... :(


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning