![]() |
Re: Tuning pe machete
Dap, am inteles ce inseamna pentru tine ;)
Anyway, culoarea care o are acum e super, ar fi frumos s-o vopsesti la fel cu doua dungi albe care o taie pe mijloc...(o sa fac un tutorial maine sper)..in fine, sti tu cum arata GTS-ul in dungi :D. Bafta la modificari si daca ai vreo intrebare, suntem aici pentru tine si pentru toti :D.Unu pentru toti, toti pentru unu :lol: |
Re: Tuning pe machete
Pai GTS ul meu a avut dungi albe... :)) In vremurile bune....
|
Re: Tuning pe machete
eu tot adeptul clean look raman ... one slick red GTS :D
|
Re: Tuning pe machete
6 Attachment(s)
Mi-am vopsit trabantu'.....:lol:
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
2 Attachment(s)
Am incercat si io sa vopsesc jantele :D(nuj dak rezista k leam vopsit cu nijte acuarele din alea cu care poti da si fara apa)poate imi iese ceva :D deocamdata sunt la uscat :)
|
Re: Tuning pe machete
6 Attachment(s)
Rezultatul :D mai trebuie sa vopsesc o data k acuma nu am vopsit prea bn k am vrut numa sa vad cum iese :D
|
Re: Tuning pe machete
Ca design arata bine.. ca lucrare.. asa si asa.. daca dai cu unghia nu se ia usor? :|
|
Re: Tuning pe machete
Acum am mai dat o data si vad k se ia mai greu ... am sa mai dau de vreo 2-3 ori :D
|
Re: Tuning pe machete
incearca vopsea acrilica. tot in tubulete se vinde si este destul de "aderenta"
|
Re: Tuning pe machete
Thanks ;) am sa incerc
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
Cu rabdare, totul se face... |
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
Re: Tuning pe machete
stiti dak gasesc spray..sau vopsea ...crom stii c vreau sa zic ...cromu argintui stralucitor...si cam la c pret si unde??? k se duce ala original si am zgariat o bara :(( ...
|
Re: Tuning pe machete
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:47. |
- Copyright 2026 4Tuning