Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/58163-tuning-machete.html)

EaGle 11-12-07 22:35

Re: Tuning pe machete
 
Dap, am inteles ce inseamna pentru tine ;)
Anyway, culoarea care o are acum e super, ar fi frumos s-o vopsesti la fel cu doua dungi albe care o taie pe mijloc...(o sa fac un tutorial maine sper)..in fine, sti tu cum arata GTS-ul in dungi :D. Bafta la modificari si daca ai vreo intrebare, suntem aici pentru tine si pentru toti :D.Unu pentru toti, toti pentru unu :lol:

Magos 11-12-07 23:33

Re: Tuning pe machete
 
Pai GTS ul meu a avut dungi albe... :)) In vremurile bune....

razak 12-12-07 08:54

Re: Tuning pe machete
 
eu tot adeptul clean look raman ... one slick red GTS :D

tzutzu.2009 13-12-07 11:49

Re: Tuning pe machete
 
6 Attachment(s)
Mi-am vopsit trabantu'.....:lol:

coman razvan 13-12-07 12:24

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by tzutzu.2009 (Post 1244329)
Mi-am vopsit trabantu'.....:lol:

Ce sexy e....:lol: :rolleyes2

2fast4u_DK 13-12-07 16:39

Re: Tuning pe machete
 
2 Attachment(s)
Am incercat si io sa vopsesc jantele :D(nuj dak rezista k leam vopsit cu nijte acuarele din alea cu care poti da si fara apa)poate imi iese ceva :D deocamdata sunt la uscat :)

2fast4u_DK 13-12-07 18:31

Re: Tuning pe machete
 
6 Attachment(s)
Rezultatul :D mai trebuie sa vopsesc o data k acuma nu am vopsit prea bn k am vrut numa sa vad cum iese :D

andrey2003 13-12-07 18:38

Re: Tuning pe machete
 
Ca design arata bine.. ca lucrare.. asa si asa.. daca dai cu unghia nu se ia usor? :|

2fast4u_DK 13-12-07 20:50

Re: Tuning pe machete
 
Acum am mai dat o data si vad k se ia mai greu ... am sa mai dau de vreo 2-3 ori :D

Trickz 13-12-07 20:55

Re: Tuning pe machete
 
incearca vopsea acrilica. tot in tubulete se vinde si este destul de "aderenta"

2fast4u_DK 13-12-07 21:01

Re: Tuning pe machete
 
Thanks ;) am sa incerc

Magos 14-12-07 00:11

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 1245271)
Thanks ;) am sa incerc

Si mai ieri faceai "crize" ca nu ti iese nimic... :P
Cu rabdare, totul se face...

2fast4u_DK 14-12-07 07:59

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1245540)
Si mai ieri faceai "crize" ca nu ti iese nimic... :P
Cu rabdare, totul se face...

:D asa e nu vreau sa ma opresc pana nu iese ceva mijto :D

mba 14-12-07 22:26

Re: Tuning pe machete
 
stiti dak gasesc spray..sau vopsea ...crom stii c vreau sa zic ...cromu argintui stralucitor...si cam la c pret si unde??? k se duce ala original si am zgariat o bara :(( ...

tzutzu.2009 14-12-07 22:43

Re: Tuning pe machete
 
Quote:

Originally Posted by M_B_A_Design (Post 1246922)
stiti dak gasesc spray..sau vopsea ...crom stii c vreau sa zic ...cromu argintui stralucitor...si cam la c pret si unde??? k se duce ala original si am zgariat o bara :(( ...

Se gaseste in Selgros marca SINTO. E foarte bun. Au crom argintiu si auriu. In jur de 10 RON;)


All times are GMT +2. The time now is 11:47.

- Copyright 2026 4Tuning