Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

Vally 16-09-05 13:17

Din nou pe baricade!
 
Off`topicuri peste Off`topicuri.
Fotografiile sunt puse pt a fi discutate.. nu comentate.. asa ca pastrati firul discutiei.. adica a Subiectului!
Peace & Love :2gun:

Vally 16-09-05 14:56

Sus si tare!
 
Mai puneti si voi niste foto pe aici.. nu doar comentarii :D

eleron 17-09-05 01:38

pfff
 
1 Attachment(s)
Cu bun gust faci masinile astea bai CO tunning pot zice ca esti singurul din oras care face cewa mijtoo dar cu tuningu la dacia pffuiii nu's de acord si gata :) park ar fi niste ''stane'' pe rotzi :D eleron , spoilere si praguri , prize pe capota la 50 cp :D


aici jos se poate vedea cotezu meu am sa pun mai multe poze in 2-3 zile :)
kadett gsi 1989 / 129 cp oricum opel sucksss audi power ;)

eleron 17-09-05 14:30

intrebare
 
cine ma indruma si pe mine unde sa merg luni sa-mi schimb filtrul de benzina si surubu ala pe udne iese uleiu la baie (mai ieftin) :D ca le-am atins oleak intr`o bordura peste care erau niste bolovani si pierd ulei pe la filetu de la surub si filtrul e spart :) si iese prin el :D

c&o_tuning 20-09-05 09:47

re
 
sunt deacord cu tine.orce ai face dintr-o dacie tot dacie ramane.nu uita insa ca indiferent de masina mie imi iese ceva bani din asta,si trebuie sa fac si din astea :lol: :lol:

c&o_tuning 24-09-05 13:12

re
 
4 Attachment(s)
am mai gasit ceva foto(e fiatul bravo pe care l-am facut cat timp am stat in Belgia)

Vladutzzz_sv 24-09-05 13:19

as
 
As vrea sa vad o masina facuta de tine care sa nu imi placa, ca pana acum toate au iesit beton

semecristian 04-10-05 02:47

1 Attachment(s)
Azi am prins si eu un instantaneu dragutz in intersectie langa mine. Sper sa va placa si voua, mie stiu ca mi-a placut. :) Trecea prea tare ca sa iasa mai clara poza...

Vladutzzz_sv 04-10-05 13:50

qw
 
In sfarsit este pe forum o poza cu BMW-ul lui negru, pana acum nimeni nu a reusit sa il prinda la o \"sedinta foto\". Oricum masina e frumusica :peace:

Low_Ridah 12-10-05 15:12

4 Attachment(s)
Asta am vazuto de mai multe ori prin SV...e frumusica .... Scuze pt clitatea de telefon :(

onyx-20 12-10-05 15:40

1 Attachment(s)
ce-am vazut io! nu vazusem inca acest model

Heparu_Boy 12-10-05 16:12

Am pus eu un film cu bmw lui negru !!! dar cine stie pe unde ii !!!

Vladutzzz_sv 12-10-05 19:17

as
 
nissanul 350 a fost fotografiat in suceva? pt ca eu inca nu l-am vazut

onyx-20 14-10-05 10:48

Da! prin Scheia, si a luat-o spre Campulung. Banui ca era in trecere.

golf II 14-10-05 19:53

e din radauti...e si de van zare....27000$...a fost la vanzare la severin


All times are GMT +2. The time now is 18:56.

- Copyright 2026 4Tuning