![]() |
Re: intalnirea de week end !
si saptamana trecut a inceput sa ninga vineri mai spre seara.
asa ca ramane de vazut :) |
Re: intalnirea de week end !
la meteo ziceau ca pe weekend va fii vreme buna...sa speram:D ...n-ar fi o idee mai buna de data asta sa ne adunam mai repede...dak mergem sa ajungem cat de cat repede in bm...nu de alta dar dak la 9 ne intalnim pe la vreo 10 om porni...ajungem la 11 ...iar nu va mai fi nimeni cu cine sa ne intalnim...
|
Re: intalnirea de week end !
poi si eu cam asa zic... sa ne intalnim mai repede...dativa si restu cu parerea!!!
|
Re: intalnirea de week end !
Vreti sa mergeti in BM??:rolleyes2
Hmm atunci nu cred ca voi merge .......sorry |
Re: intalnirea de week end !
;).....................
|
Re: intalnirea de week end !
Daca voi fi prezent si eu la intalnire cu Under vt si Holdo poate....cu accesorii tuning pleoape,tobe,eleroane.....
|
Re: intalnirea de week end !
esti binevenit oricum.
dupa o mica mare absentza ;) |
Re: intalnirea de week end !
Salutare baieti...daca doriti sa veniti in acest weedend la Baia Mare,vreau sa va anunt ca intalnirea s-a mutat in ziua de Sambata la ora 22 in acelasi loc;)
Va multumesc...si va asteptam cu drag oricand;) |
Re: intalnirea de week end !
Azi..? se anunta cineva? e cam frig afara...dar o vorba intr-un local e binevenita.. :)
|
Re: intalnirea de week end !
OK...!! Eu prezent la 21:30
|
Re: intalnirea de week end !
pe saptamana asta facem ceva??, organizam ceva????
|
Re: intalnirea de week end !
pai nush`.
haideti cu idei. weekendu` am stat ceva vreme eu cu devi. si am asteptat. am vazut ca erau prin trecere gasca de ursuletze. si cam atat. |
Re: intalnirea de week end !
pai...am fost la baia mare...cam 7 masini!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
da cand ati pornit ca noi pe la 9 si umpic eram acolo
|
Re: intalnirea de week end !
azi va veni cineva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning