Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Spark 06-12-07 12:06

Re: intalnirea de week end !
 
si saptamana trecut a inceput sa ninga vineri mai spre seara.
asa ca ramane de vazut :)

Mireltheone 06-12-07 12:19

Re: intalnirea de week end !
 
la meteo ziceau ca pe weekend va fii vreme buna...sa speram:D ...n-ar fi o idee mai buna de data asta sa ne adunam mai repede...dak mergem sa ajungem cat de cat repede in bm...nu de alta dar dak la 9 ne intalnim pe la vreo 10 om porni...ajungem la 11 ...iar nu va mai fi nimeni cu cine sa ne intalnim...

rapidistu_c&c 06-12-07 17:44

Re: intalnirea de week end !
 
poi si eu cam asa zic... sa ne intalnim mai repede...dativa si restu cu parerea!!!

spark88 07-12-07 16:46

Re: intalnirea de week end !
 
Vreti sa mergeti in BM??:rolleyes2
Hmm atunci nu cred ca voi merge .......sorry

ang3l4u 12-12-07 13:44

Re: intalnirea de week end !
 
;).....................

Cheetos 12-12-07 19:49

Re: intalnirea de week end !
 
Daca voi fi prezent si eu la intalnire cu Under vt si Holdo poate....cu accesorii tuning pleoape,tobe,eleroane.....

Spark 12-12-07 20:03

Re: intalnirea de week end !
 
esti binevenit oricum.
dupa o mica mare absentza ;)

tuner_cata_05 14-12-07 16:50

Re: intalnirea de week end !
 
Salutare baieti...daca doriti sa veniti in acest weedend la Baia Mare,vreau sa va anunt ca intalnirea s-a mutat in ziua de Sambata la ora 22 in acelasi loc;)
Va multumesc...si va asteptam cu drag oricand;)

Snoopy 21-12-07 17:07

Re: intalnirea de week end !
 
Azi..? se anunta cineva? e cam frig afara...dar o vorba intr-un local e binevenita.. :)

Rolly_k 21-12-07 17:45

Re: intalnirea de week end !
 
OK...!! Eu prezent la 21:30

rapidistu_c&c 25-12-07 19:31

Re: intalnirea de week end !
 
pe saptamana asta facem ceva??, organizam ceva????

Spark 25-12-07 20:48

Re: intalnirea de week end !
 
pai nush`.
haideti cu idei.
weekendu` am stat ceva vreme eu cu devi. si am asteptat.
am vazut ca erau prin trecere gasca de ursuletze.
si cam atat.

rapidistu_c&c 27-12-07 17:40

Re: intalnirea de week end !
 
pai...am fost la baia mare...cam 7 masini!!!!

Spark 27-12-07 21:43

Re: intalnirea de week end !
 
da cand ati pornit ca noi pe la 9 si umpic eram acolo

Devi 28-12-07 11:57

Re: intalnirea de week end !
 
azi va veni cineva?


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning