![]() |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
(ma bag si io da sambata viitoare ca e inceput de sc,e ultimu an,etc sa vad ce e pe acolo cum se prezinta situatia si incerc)
daca e faceti ceva sa se joace 16 persoane pe 30 septembrie...sau ma rog o data stabilita.....in lipsa de ocupatie iti faci de lucru:)))) salut |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
oke ..mai lasam o zi cu rezultatele :D..sa vedem ce se'ntampla ..
marti 20:00 hours |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
kre s`o retras..da ca joc eu in locu lui:D
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
sandrin - b0b0 1:3
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
nu mai sunt interesat de acest compionat
ma retrag |
Re: Campionat de Pool pe Ym!
a murit topicu`?
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
hotarati ce faceti sau se inchide topicul :rolleyes2 :idea: :arrow:
|
Re: Campionat de Pool pe Ym!
o decedat..cred ca se poate inchide !
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning