Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

mihai88 17-09-07 20:44

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
(ma bag si io da sambata viitoare ca e inceput de sc,e ultimu an,etc sa vad ce e pe acolo cum se prezinta situatia si incerc)

daca e faceti ceva sa se joace 16 persoane pe 30 septembrie...sau ma rog o data stabilita.....in lipsa de ocupatie iti faci de lucru:))))


salut

VaLeX 17-09-07 20:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
oke ..mai lasam o zi cu rezultatele :D..sa vedem ce se'ntampla ..

marti 20:00 hours

buddy_lexx 17-09-07 21:00

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
kre s`o retras..da ca joc eu in locu lui:D

sandrin 17-09-07 21:11

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
sandrin - b0b0 1:3

DACIA-Wrc 19-09-07 11:10

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
nu mai sunt interesat de acest compionat
ma retrag

andrey2003 19-09-07 11:10

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
a murit topicu`?

Xel'Naga 19-09-07 13:30

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
hotarati ce faceti sau se inchide topicul :rolleyes2 :idea: :arrow:

VaLeX 19-09-07 21:02

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
o decedat..cred ca se poate inchide !


All times are GMT +2. The time now is 18:33.

- Copyright 2026 4Tuning