Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

Ferny 23-03-08 09:57

Re: Intalnirea renault 5
 
a venit caldura ,nu facem si noi o intilnire....au mai aparut oameni care au r5 ,sa marit familia de 5 uri, iesiti din casa ....

NightDevil 23-03-08 12:33

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Ferny (Post 1439929)
a venit caldura ,nu facem si noi o intilnire....au mai aparut oameni care au r5 ,sa marit familia de 5 uri, iesiti din casa ....

sap viitoare poate ? sau ns stabiliti o zi cand sa ne strangem

miliady 23-03-08 12:39

Re: Intalnirea renault 5
 
hai baietii.... e cald rau... PS. intalnire ziua spre seara, intr-o duminica... hai sa facem pregatirile

florin_bilutza 02-04-08 12:30

Re: Intalnirea renault 5
 
dapz ms am reusit sa le dau si jos..acum maintereseaza un vopsitor...mai accesibil...:d

florin_bilutza 02-04-08 23:29

Re: Intalnirea renault 5
 
se merita loome sa imi ponn un fake bov
?

miliady 03-04-08 10:23

Re: Intalnirea renault 5
 
auzi.... pot sa te rog sa muti intrebarile pe pagina cu clubu sau fa-ti pagina cu masina mea.... chiar nu are nici o legatura cu topicu ce scrii tu aici... rog un moderator sa mute sau sa stearga ultimele 3 posturi... si apropo... nu merita... suna nashpa

florin_bilutza 04-04-08 03:17

Re: Intalnirea renault 5
 
da mah srryyyyyyyyyyyyy

;d

valir5gts 05-04-08 10:03

Re: Intalnirea renault 5
 
ne intalnim si noi maine baieti?deja e soare afara,scoatem si noi pensionarele la o plimbare.

miliady 05-04-08 10:26

Re: Intalnirea renault 5
 
asa din scurt? tu n-ai vazut ca data trecuta ... si cu programare nu a venit mai nimeni ... incl. eu :(

valir5gts 05-04-08 10:37

Re: Intalnirea renault 5
 
cui ii face placere o sa vina.mie nu mi-a mers masina data trecuta.si daca facem programare tot aia e.chiar tu ai zis.ora 17 e bine?eu o sa vin,stau pe acolo un pic,daca vine cineva super,daca nu,asta e.poate vin si baietii mai noi pentru un sfat ceva,ca pana la urma d-asta e intalnirea.

IVAN 06-04-08 07:23

Re: Intalnirea renault 5
 
azi la ora 17 deci ? unde e locul de intalnire ?

miliady 06-04-08 12:25

Re: Intalnirea renault 5
 
tot acolo... polivalenta... suna-l si tu pe ferny... poate vine si el :)

valir5gts 06-04-08 13:15

Re: Intalnirea renault 5
 
ramane asa.ne vedem acolo.eu mai vin cu inca un baiat.

valir5gts 07-04-08 23:17

Re: Intalnirea renault 5
 
eu am venit.si baiatul cu care vorbisem,chiar daca a plouat.o sa va astept si data viitoare,poate pana la urma o sa vina cineva.

Ferny 24-05-08 23:21

Re: Intalnirea renault 5
 
e cald afara ,haide ti sa facem o intilnire....sau sa ne vedem undeva...parcul carol, kisellef,pescarus,etc etc etc.....


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning