![]() |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
dupa care schimbam foaia .. plus ca vrem sa marim echipa .. discutam :) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
vai .. te pricepi frate .. super tari pozele .. :| respect
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
o parte sunt la semanatoarea :D misto locatie,de mult incerc sa intru in cladirea aia cu geamuri sparte :D are potential
ps:misto poze santose |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
smechere poze...:D
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
divine pozele....
felicitari santos ...felicitari skillz ....evl*skillz rullz ;) |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
ms mult inca o data...I.O.U
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
mafiotii pe munti :)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Evl*Skillz din nou fotografii superbe :D felicitari ;)
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
p.s. ........ bine ca nu e noisy:lol::oops: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
1 Attachment(s)
bigbounce205
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
vad ca esti mare fan prodigy :P
|
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
Quote:
te rog spune si mie cum se numeste melodia :oops: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
frumoasele ultimele poze...felicitari.
P.S. : prodigy - breathe e melodia |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
2 Attachment(s)
invitati speciali ..
urmeaza pozele :twisted::twisted: |
Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
6 Attachment(s)
345678......
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning