Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo GLE - TL 33 CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/49036-cielo-gle-tl-33-ctl.html)

Geo_ZGA 04-05-08 21:51

Re: Cielo TL 33 CTL
 
imi place, dar.... parca nu e chiar nuanta la care ma asteptam :) mergea ceva mai aprins la portocaliul ala.... vezi sa nu uiti de stalpi, sa-i faci negri :D vorbim maine daca esti liber ;)

webcathos 04-05-08 21:56

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Topser iti dau p.m cu nuantele.Vopseaua de Klar Mix.Offf Geo eram sigur ca o sa zici ceva :P...a lipsit un imngredient de la Mix si am facut o combinatie si de asta a iesit un pic mai inchis...insa e unica nuanta...:)

Kent8 05-05-08 08:52

Re: Cielo TL 33 CTL
 
roagate sa nu ai vecini care au chei in mana si boala pe masinile frumos vopsite :P

webcathos 05-05-08 14:20

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda,sper sa nu am probleme...oricum ingredientul care la fost pus ca inlocuitor, stiu in ce cantitate a fost pus si nu e problema de facut alta vopsea!!!:)

BGD_NNE 05-05-08 14:46

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Felicitari !!! E marfa !:X

webcathos 11-05-08 11:52

Re: Cielo TL 33 CTL
 
9 Attachment(s)
Poze cu finalul...Sper sa va placa.
Urmeaza pleoape si ma apuc de interior mai serios...!!:)

Kent8 11-05-08 11:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
interesanta rau culoarea

webcathos 11-05-08 11:56

Re: Cielo TL 33 CTL
 
In functie de unghi si de lumina se deschide sau se inchide la nuanta!:)

jipy_4u 11-05-08 12:29

Re: Cielo TL 33 CTL
 
a iesit super marfa :) debia ast sa o vad live :)

webcathos 11-05-08 12:30

Re: Cielo TL 33 CTL
 
1 Attachment(s)
Sorry pentru post consecutiv dar am uitat de o poza in care se vede mai bine culoarea de sus de pe capota plafon si potbagaj......

Geo_ZGA 11-05-08 13:02

Re: Cielo TL 33 CTL
 
foarte misto a iesit, imi place :) ultima poza arata f bine culoarea "cameleon". si plasticele au iesit bine, alea din interior, doar sa tina... sa nu se cojeasca sau sa se zgarie.
bravo.

serban_pc 11-05-08 13:33

Re: Cielo TL 33 CTL
 
f frumoasa, felicitari si bafta in continuare.
cine zice ca cielo este o masina depastita si urata mananca cacat cu lingur, este o frumusete.

tiolik 11-05-08 18:48

Re: Cielo TL 33 CTL
 
felicitari arata super masina si combinatoa dintre portocaliu si mov e foarte buna dar la capota parerea mea este ca trebuia sa faci doar pe mijloc nu toata astfel parea mai agresiva bafta in continuare

D o n n 11-05-08 18:55

Re: Cielo TL 33 CTL
 
e super frumoasa asa ...sa ai mare grija de ea...si bafta multa. !

Im2good4U 11-05-08 20:32

Re: Cielo TL 33 CTL
 
chiar arata bine masina acum!


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning