Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

MauS 14-09-07 13:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1099744)
O dacie ca aia poate sa coste 800 de euro MINIM.
Eu nu cred ca un Audi A4 are jante care sa coste 800 de euro bucata. ;)

Ideea este ca NU avea ce sa caute Dacia aia pe thread-ul asta. NU are nimic pe ea sa o faca speciala.... Pana la proba contrarie imi sustin parerea.

Sasha_z 14-09-07 13:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
2 masini deocomdata ;)

ruver 14-09-07 20:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1099785)
Ideea este ca NU avea ce sa caute Dacia aia pe thread-ul asta. NU are nimic pe ea sa o faca speciala.... Pana la proba contrarie imi sustin parerea.

si eu sunt de acord cu ce spui u...

GTXR 14-09-07 23:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1096408)
nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P

ia cititi mai bine aici ca vad ca va extaziati prea mult ,am zis eu "cea mai tare" am zis ca e doar frumoasa ,unde vruiati sa pun pozele ,e parerea mea personala ,pot sa pun si trabant ,fac orashu de ras ,vaii ce sa iti zic,pt 2 poze parca am facut crima ,numai ba$ini aveti pe cap.Nu o sa mai postez pe tg-jiu pana imi iau eu dacie ,momentam am opel astra,si o sa va arat ca Chiar nu se compara cu un Audii stock...e vorba de tuning ,cititi mai bine ce nume are situ ,imi arati mie audii S cat o fi ,de parca e naveta spatiala,am incheat Citatu ,o sa mai auziti de mine...;) GTX o sa am la numar.

MauS 14-09-07 23:47

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
V-ati aprins prea tare. Eu mi-am spus punctul de vedere. OK! masina arata bine. Dar nu este una din cele mai tari masini din TG JIU. Este strict parerea mea, haideti sa nu denaturam si sa iasa altceva mai urat.

cristea_rotitza 15-09-07 00:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
fratilor s-a aprins focul aici si o sa incer sa linistesc apele,omul are dreptate pe partea lui,pt a zis "nu o fi cea mai tare da e frumoasa...:P"deci nu a zis k e cea mai tare sau ceva d genu,omu si-a spus parerea personala,kr e problema,k a pus 2 poze p un forum,paraerea mea e ka nu trebuia sa se ia foc asa,dar si voia veti dreptate pe parta vostra k e vb d un thead cu cele mai tari masini vazute in tg-jiu.acum dak vdm problema logic si sasha a exagerat creind un thead pt dacii pt k sunt tot masini si hak fiecare masina ar avea sectiunea ei ar fi nebunie aici,de aceea o sa va rog sa incheiem discutia aici k sa se stinga focul iar eu o sa ster topicul deschis.dak se mai intampla sa vreti sa aratati o masina mai bine va deschid un topic cu numele"c ziceti d masina asta?"sper k am lamurit pe toata lumea mu mai vreau discutii aiurea si cearta pt k nu facem nik asa, asa k va rog sa incheiem subiectul asta AICI.

cristea_rotitza 15-09-07 00:52

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
hai s vad dak va luati si de asta

NightClubRacer 15-09-07 03:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
belea, si mai zice lumea ca nu are bani :D

DolusD 15-09-07 11:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumoasa masina ! :D

Anka Blonda 15-09-07 11:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da una din masinile tari din tg-jiu:D:D: asa mai da:)

cristea_rotitza 15-09-07 14:29

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in curand o sa mai apara una cu adevarat tare,veti vedea.cine vrea sa afle mai multe despre aceasta masinma dak sunt curiosi intrati p mess si vbv acolo id e acelasi cu nik-ul d aici.
nu pot spune decat marca masini deocamdata MERCEDES

florin_cars 15-09-07 15:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
SLR McLaren? :D

cristea_rotitza 15-09-07 21:22

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai multe pe privat ,pe tine florine o sa te inebuneasca masina stiu eu c zic;)

ruver 16-09-07 00:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1101888)
SLR McLaren? :D

e pe vine e pe vine cine stie :-P care cum se invarte :lol:

confuzzling 16-09-07 15:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
...cu prima ocazie knd ma duc pe la tara fac o poza la motosapatoarea mea, cea mai tare "masina" din oras ;)) , mai smechera ca audi lu sasha (care nu stiu kt de mult e al ei), mai smechera ca toate ! :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning