Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

CT-07-APV 27-06-07 23:43

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Sa scrietei care sunt criteriile pentru care se primesc masini inn functie de fiecare categorie (asta cand o sa dati datele finale despre expozitie) ca sa stiu ce sa mai fac la masina ca sa pot intra in expozitie.

peter 27-06-07 23:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Ti-ar mai trebui niste jante...ca in rest e draguta

fixu_mic 28-06-07 00:11

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
onule..da mi si mie un pm q idu tau d mess k trebuie sa vorbim :)) urasc luna asta toti se distreaza eu dau bacu..TRIST...oriqm dpa...ce zici are loc si "maria ioana" mea la participare? se incadreaza? :P

YZF-PWR 28-06-07 20:58

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ONU nu prea are timp sa posteze la posturile voastre are multa treaba cu organizarea asa ca va raspund din ce stiu si din ce mi s-a spus de la organizatori si ONU .
[B]APV am zis ca nu pot fi bagate orice masini in sensul sa nu fie lovite sau anumite parti atarnate
Masinile trebuie sa fie intr`o conditie buna adica mai pe scurt sa nu vina masini darmate pentru ca este in beneficiul comunitatii Constanta si al altora sa nu facem un show nasol...
Crapaturi sparturi sunt considerate in astfel de show-uri ca un minus si pun semnul intrebarii atat la inscriere cat si la concurs in caz ca sperati la vre-un premiu ( ma refer la avarii mari crapaturi destul de vizibile sau alte "bube" )
FIXU_MIC , eu zic ca poti veni linistit cu masina arata foarte bine , parerea mea , dar atentie esti dintr-un club , daca faci parte din acel club inainte vorbeste cu Presedintele Clubului de care apartii pt ca este posibil ca standu clubului respectiv sa fie deja rezervat , deci sa stiti daca veniti mai multi , asta ca sa nu te trezesti ca ai masina intr`o zona total distanta fata de cea a clubului de care apartii.
Chiar daca sunt multi care nu apartin de nici un club , nu este nici cea mai mica problema.
APV , la autohton eu zic ca vei face fatza bine cu niste jentzi si poate chiar folii deci daca ai macar jentile eu zic ca nu ai avea de ce sa iti faci griji , oricum vei fi acceptat pentru ca la autohtona te integrezi foarte bine!
In curand alte detalii , daca mai aveti intrebari astept , dar raspunsurile mele e posibil sa fie limitate! o zi buna

mark_uss 28-06-07 22:13

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
pt cei din ctza ..lasatzi intrebarile si punetzi mana si aranjatziva masinile cum trebuie..eu unu disper ca nu imi vin piesele din germania,,am mainile legate..imi vine sa o iau pe jos dar o rezolvam..asa ca tineti minte ..SHOW TRE SA FIE LA INALTIME..

CT-07-APV 29-06-07 00:31

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Pregatiri se fac destul de mult. Sa fie timp sa se poata face tot ce se vrea si bani (care se fac)

Gratzian 29-06-07 05:22

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
continuare discutiilor in subforumul dedicat evenimentului
https://forum.4tuning.ro/411-4tuningfever-2007.html


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning