Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

s3bas71ans 09-06-07 11:53

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 940116)
poze q BYR-ul de aseara................spalat

Lasa byr-ul bulagilor!!! Ma lasati akolo fara sa zicetzi si voi bai ai nevoie de ceva!! te ajutam cu ceva!!!!Deci pe bune daca mai chem pe cineva sa mai mearga!!!De akum fratilor va ducetzi singurei va bagatzi in seama facetzi prezentarile si pa!!!!!

WGF 09-06-07 18:58

Re: Ramnicu Sarat
 
bai asta!!q ce drept ma faci u p mine bulangiu?????aud............du-te ma si da-ti foc!!!!

s3bas71ans 09-06-07 21:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 940877)
bai asta!!q ce drept ma faci u p mine bulangiu?????aud............du-te ma si da-ti foc!!!!

ba asta u tineti fleanca ca tia promiso ala cu doru si nu ma fa sa vin si eu in dusmanie asa cu el !!! asa ca ciocul mic!!!tie iti merge gura cam mult si prost!!

s3bas71ans 09-06-07 22:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Uite ma ce laudatzi suntetzi de cei din buzau!!!Nu stiu dar eu sunt de parere ca are dreptate mare Giubau si cei care au fost din buzau si au vazut faza de la start cand imi cautam cureaua!!! https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=43316 Mai exact al 5-lea post!!!!

WGF 09-06-07 22:26

Re: Ramnicu Sarat
 
care ma ala cu doru???????????si q gura aia care merge mult si prost................mai intai uite-te in gradina ta si dupa aia in a altuia!!!!!!

Gabi 10-06-07 23:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Baieti, v-ati strans aici sa formati o comunitate, nu sa va jigniti ca la usa cortului. Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va fata-n fata si rezolvati-va problemele, dar nu poluati forumul, va rog.

s3bas71ans 10-06-07 23:36

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 942617)
Baieti, v-ati strans aici sa formati o comunitate, nu sa va jigniti ca la usa cortului. Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va fata-n fata si rezolvati-va problemele, dar nu poluati forumul, va rog.

Ce comunitate sa formezi aici cu 5 persoane sau 8 maxim care se strang si prin oras si pe forum!Mai ales ca din cei 8 care suntem numai 2 sunt soferi si restul mai au de asteptat!!!Parerea mea este ca ar fi mai bine daca ai inchide forumul si sa fie redeschis dupa un an sau doi cand au alte conceptzii!!!! Parerea mea!!

Gabi 10-06-07 23:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Toate comunitatile pe care le vezi pe index-ul forumului au fost la fel. O mana de oameni interesati de fenomen. Daca acum, cand sunteti putini, va certati, cand se va largi comunitatea, ce se va-ntampla ? O sa va bateti pe strazi pentru ca va certati pe forum ? In plus, daca veti continua cu certurile, sunt slabe sanse sa primiti ceea ce - probabil - doriti, si anume o sectiune pentru discutii.

s3bas71ans 10-06-07 23:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Nu stiu daca vor mai fi multzi care doresc sa populeze acest forum!!Eu chiar imi doresc sa fim catzi mai multzi!!! Dar sa fie fratioare sprijin intre noi!!!nu sa ne dam cotiti !!!

draky90 13-06-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. ma crezi dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2

draky90 13-06-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2

Nartik 27-06-07 13:30

Re: Ramnicu Sarat
 
bravo pt. cei din Ramnicu Sarat dar pana acum 2 masini mai bune am vazut..acea Dacia Break galbena la care so muncit un pic la performante si interior..si Cielo visiniu..in rest numa dacii dar sigur veti avea membrii noi...Mult Succez!!!

Fast_wheels 29-06-07 19:37

Re: Ramnicu Sarat
 
3 Attachment(s)
Nici o miscare din partea ramnicului?Mai postez si eu ...de fapt nishte poze.

Fast_wheels 29-06-07 19:40

Re: Ramnicu Sarat
 
Aaaaa....si mersi pentru aprecieri (eu asa am luat-o) Nartik , dar sa stii k mai sunt prin rm asta cateva masini frumusele.Cum ar fi TT-ul, si unele dacii sunt frumoase si modificate in acelas timp.Pacat ca nu am poze cu unele exemple dar poate o sa fac rost.App: Vine cineva in seara asta la Buzau?

s3bas71ans 01-07-07 19:34

Re: Ramnicu Sarat
 
8 Attachment(s)
O Dacie Super misto cu ceva optiunii pe ea!!! :D (toate geamurile elctrice.oglinzii electrice,geamuri ionizate,pragurii si prelungirii facuta cu gust!!!Cea mai marfa!!!)


All times are GMT +2. The time now is 04:44.

- Copyright 2026 4Tuning