![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
bai asta!!q ce drept ma faci u p mine bulangiu?????aud............du-te ma si da-ti foc!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Uite ma ce laudatzi suntetzi de cei din buzau!!!Nu stiu dar eu sunt de parere ca are dreptate mare Giubau si cei care au fost din buzau si au vazut faza de la start cand imi cautam cureaua!!! https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=43316 Mai exact al 5-lea post!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
care ma ala cu doru???????????si q gura aia care merge mult si prost................mai intai uite-te in gradina ta si dupa aia in a altuia!!!!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
Baieti, v-ati strans aici sa formati o comunitate, nu sa va jigniti ca la usa cortului. Daca aveti ceva de impartit, intalniti-va fata-n fata si rezolvati-va problemele, dar nu poluati forumul, va rog.
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Toate comunitatile pe care le vezi pe index-ul forumului au fost la fel. O mana de oameni interesati de fenomen. Daca acum, cand sunteti putini, va certati, cand se va largi comunitatea, ce se va-ntampla ? O sa va bateti pe strazi pentru ca va certati pe forum ? In plus, daca veti continua cu certurile, sunt slabe sanse sa primiti ceea ce - probabil - doriti, si anume o sectiune pentru discutii.
|
Re: Ramnicu Sarat
Nu stiu daca vor mai fi multzi care doresc sa populeze acest forum!!Eu chiar imi doresc sa fim catzi mai multzi!!! Dar sa fie fratioare sprijin intre noi!!!nu sa ne dam cotiti !!!
|
Re: Ramnicu Sarat
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. ma crezi dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
seby are mare drepate......dreptate lui...lam lasat singur akolo....dar...na fost vina mea nik a lu' dragos...dak asta k espero knd sa intors d la cursa..."haide mah mai repede sa mergem"...si c era sa fac...??eu am zis in masina"mah c facem k seby!!!???...".....dac vrei sa ma crezi.. dak nu..nu...ramane la latitudinea ta;) doar ai vazut knd tia cazut cureaua la xxl..am sarit...dar dak asta k espero...sa "speriat"..:rolleyes2
|
Re: Ramnicu Sarat
bravo pt. cei din Ramnicu Sarat dar pana acum 2 masini mai bune am vazut..acea Dacia Break galbena la care so muncit un pic la performante si interior..si Cielo visiniu..in rest numa dacii dar sigur veti avea membrii noi...Mult Succez!!!
|
Re: Ramnicu Sarat
3 Attachment(s)
Nici o miscare din partea ramnicului?Mai postez si eu ...de fapt nishte poze.
|
Re: Ramnicu Sarat
Aaaaa....si mersi pentru aprecieri (eu asa am luat-o) Nartik , dar sa stii k mai sunt prin rm asta cateva masini frumusele.Cum ar fi TT-ul, si unele dacii sunt frumoase si modificate in acelas timp.Pacat ca nu am poze cu unele exemple dar poate o sa fac rost.App: Vine cineva in seara asta la Buzau?
|
Re: Ramnicu Sarat
8 Attachment(s)
O Dacie Super misto cu ceva optiunii pe ea!!! :D (toate geamurile elctrice.oglinzii electrice,geamuri ionizate,pragurii si prelungirii facuta cu gust!!!Cea mai marfa!!!)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:44. |
- Copyright 2026 4Tuning