![]() |
Re: Europene vs nemtesti
masinile germane sunt fiabile dar italiencele sunt printre cele mai frumoase:lol:
decat un porsche prefer un ferrari:D |
Re: Europene vs nemtesti
masinile germane sunt cele mai tari si mercedes inclina balanta la maxim
|
Re: Europene vs nemtesti
Quote:
|
Re: Europene vs nemtesti
da fratele am reaparut
|
Re: Europene vs nemtesti
eu decat ferrari as alege un slr are mai multe isotrie in spate ca ferrari
cand aparea ferrari prin 60 parca mercedes avea cu ce sa se mandreasca (supercaruri) |
Re: Europene vs nemtesti
Quote:
lectura placuta |
Re: Europene vs nemtesti
Italiencele all the way! orice ar fi........
sunt speciale...asta zic deoarece am destule..si mai vreau :twisted: |
Re: Europene vs nemtesti
Fi@tzel ti am mai zis eu rar oameni care descopera secretele masinilor inainte sa inceapa sa le critice este bine de stiut ca mai exista si cunoscatori adevarati care mai si desfac , cate un motor pana incep sa critice vreo marca pentru ca nu le place lor vopseaua sau materialul din care este confectionat bordul , gusturile nu se discuta dar nici faptele nu mint
numai bine :) |
Re: Europene vs nemtesti
Quote:
|
Re: Europene vs nemtesti
design= italiancele si nemtzanele
nr de vanzari= europeana! fiabilitate clar europene luxur= clar europene poate si performante. eu zic ca e de ajuns ca sa votez in favoare europenelor |
Re: Europene vs nemtesti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:00. |
- Copyright 2026 4Tuning