Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Europene vs nemtesti (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/39920-europene-vs-nemtesti.html)

only_4dan 11-11-07 10:30

Re: Europene vs nemtesti
 
masinile germane sunt fiabile dar italiencele sunt printre cele mai frumoase:lol:
decat un porsche prefer un ferrari:D

ulyse 17-12-07 00:23

Re: Europene vs nemtesti
 
masinile germane sunt cele mai tari si mercedes inclina balanta la maxim

ESPinoza 17-12-07 01:10

Re: Europene vs nemtesti
 
Quote:

Originally Posted by ulyse (Post 1249733)
masinile germane sunt cele mai tari si mercedes inclina balanta la maxim

ai aparut? :)

ulyse 17-12-07 09:09

Re: Europene vs nemtesti
 
da fratele am reaparut

ulyse 17-12-07 09:11

Re: Europene vs nemtesti
 
eu decat ferrari as alege un slr are mai multe isotrie in spate ca ferrari
cand aparea ferrari prin 60 parca mercedes avea cu ce sa se mandreasca (supercaruri)

sKyNeT 17-12-07 14:19

Re: Europene vs nemtesti
 
Quote:

Originally Posted by ulyse (Post 1249928)
eu decat ferrari as alege un slr are mai multe isotrie in spate ca ferrari
cand aparea ferrari prin 60 parca mercedes avea cu ce sa se mandreasca (supercaruri)

http://ro.wikipedia.org/wiki/Scuderi...i#Enzo_Ferrari

lectura placuta

Fi@tz3l 22-12-07 00:51

Re: Europene vs nemtesti
 
Italiencele all the way! orice ar fi........
sunt speciale...asta zic deoarece am destule..si mai vreau :twisted:

denver 22-12-07 01:18

Re: Europene vs nemtesti
 
Fi@tzel ti am mai zis eu rar oameni care descopera secretele masinilor inainte sa inceapa sa le critice este bine de stiut ca mai exista si cunoscatori adevarati care mai si desfac , cate un motor pana incep sa critice vreo marca pentru ca nu le place lor vopseaua sau materialul din care este confectionat bordul , gusturile nu se discuta dar nici faptele nu mint

numai bine :)

boom 22-12-07 10:05

Re: Europene vs nemtesti
 
Quote:

Originally Posted by ulyse (Post 1249733)
masinile germane sunt cele mai tari si mercedes inclina balanta la maxim

dupa cum spune si ulyse cei de la Mercedes inclina decisiv balanta in favoarea nemtilor :twisted: , reusind sa se prezinte la superlativ pe toate clasele :lol: (as face o mica exceptie la sportivele de la Ferrari care au ceva aparte)

vacaroz 24-12-07 01:56

Re: Europene vs nemtesti
 
design= italiancele si nemtzanele
nr de vanzari= europeana!
fiabilitate clar europene
luxur= clar europene
poate si performante.
eu zic ca e de ajuns ca sa votez in favoare europenelor

sKyNeT 24-12-07 02:59

Re: Europene vs nemtesti
 
Quote:

Originally Posted by vacaroz (Post 1259915)
design= italiancele si nemtzanele
nr de vanzari= europeana!
fiabilitate clar europene
luxur= clar europene
poate si performante.
eu zic ca e de ajuns ca sa votez in favoare europenelor

fiabilitatea e discutabila....


All times are GMT +2. The time now is 22:48.

- Copyright 2026 4Tuning