Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

catalin rs4 05-02-04 15:48

da asa este tare bidub se cheama cu 2 motoare am un video misto :lol:

Gabi_323i 05-02-04 18:33

2 Attachment(s)
... :roll:

dracula 05-02-04 18:52

golfu ala cu albastru in interior cu muzica este masina de expozitie de la Rockford Fosgate.
deci si masina, si instalatia ( lucru ) si sculele in sine sunt de calitate ! :-)

catalin rs4 05-02-04 20:51

:lol: :lol: :lol: drtacula ce maniac cu muzica esti :lol: :lol: ai fost la omv ???? :lol: lol 12 sec mi se pare cam mult pt golful asta trebuie sa fie mai rapid.... :?

FSF 05-02-04 22:11

6 Attachment(s)
Mai am aici ceva frumos , zic eu ......

catalin rs4 05-02-04 22:32

:lol: :lol: da da asta mai merge :lol: :lol: :lol:

pimp_lex 06-02-04 03:27

Quote:

Originally Posted by \"xbogdanel\"
golful ala verde mi se pare cam naspa....adik nu-mi place deloc spolierul ala fata si sita aia dintre faruri..mi se par chiar de prost gust....

in rest imi place....si intrebare...ca nu ma pricep...de ce ziceti k a bagat multi bani in el?

pai depinde de fiecare.......pt unii sa bagi 5-6 mii de $ in modificari exterioare e o nimica toata, bani de buzunar.........mie mi se pare mult, mai ales pe o masina care cu totu valora 1-2 mii

pimp_lex 06-02-04 03:28

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: lol 12 sec mi se pare cam mult pt golful asta trebuie sa fie mai rapid.... :?

sunt de acord cu tine....mi se apre ca scoate cam multicel......poate e pe cauciucuri de strada si nu pe slickuri... :?:

catalin rs4 06-02-04 07:59

pai da 12 este mult ....pt un golf cu 2 motoare??????eu mas asteptam la cel putin 10 , 11 sec :) ........

aicad 06-02-04 08:41

Masina visurilor mele e un opel astra c a lu` DODu , negru cu gemauir fumurii, cu faruri si stopuri ALBE, cu inca 4 proiectoarea rotunde albe , cu motor de 1.8 16V turbo + tuning la motor, evacuare, si tot ce se mai poate in afara de NoS si niste jante negre si o toba de amortizare MAREEE RAU, monatata central. pe inerioir, niste scaune sparco/recaro sport si o banchta comoda ;), toata tapiteria sa fie numai negru cu argintiu, un volan sport + pedale schimbator, argintii, un sistem audio care sa imi redea cu fidelitate sunetul, nu trebuie sa urle ca nebunu, sa ma auda lumea de la 1 Km(ceva care sa nu imi ocupe tot portbagajul) , montat si camuflat un detector de radar ;) si un GPS.

La tuningul exterior vreau ceva simplu drept sau rotund ceva in genul asta:

https://www.4tuning.ro/upload/168.jpg

Cam atat.....

catalin rs4 06-02-04 09:03

:lol: :lol: loool pai asta ii golf 4 :lol: :lol:

B12ZMD 06-02-04 09:07

Nu-i combinatzie cu golfu' 4 !! Am vazut niste golfuri 3 de cadeai jos pe strada.
Cred ca golf 2/3 se poate tuna mai bine decat 4.

catalin rs4 06-02-04 09:17

:lol: :lol: da zmd ai dreptate golf 4 numi prea place dintrun golf2 sau 3 se pot face mai multe..... :lol:

catalin rs4 06-02-04 09:58

1 Attachment(s)
uite asa ceva imi place mie... :lol:

b99sha 06-02-04 16:54

Baieti, va iubesc! La cate golf-uri ati bagat o sa va iubesc o viatza :P :lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning