![]() |
da asa este tare bidub se cheama cu 2 motoare am un video misto :lol:
|
2 Attachment(s)
... :roll:
|
golfu ala cu albastru in interior cu muzica este masina de expozitie de la Rockford Fosgate.
deci si masina, si instalatia ( lucru ) si sculele in sine sunt de calitate ! :-) |
:lol: :lol: :lol: drtacula ce maniac cu muzica esti :lol: :lol: ai fost la omv ???? :lol: lol 12 sec mi se pare cam mult pt golful asta trebuie sa fie mai rapid.... :?
|
6 Attachment(s)
Mai am aici ceva frumos , zic eu ......
|
:lol: :lol: da da asta mai merge :lol: :lol: :lol:
|
Quote:
|
Quote:
|
pai da 12 este mult ....pt un golf cu 2 motoare??????eu mas asteptam la cel putin 10 , 11 sec :) ........
|
Masina visurilor mele e un opel astra c a lu` DODu , negru cu gemauir fumurii, cu faruri si stopuri ALBE, cu inca 4 proiectoarea rotunde albe , cu motor de 1.8 16V turbo + tuning la motor, evacuare, si tot ce se mai poate in afara de NoS si niste jante negre si o toba de amortizare MAREEE RAU, monatata central. pe inerioir, niste scaune sparco/recaro sport si o banchta comoda ;), toata tapiteria sa fie numai negru cu argintiu, un volan sport + pedale schimbator, argintii, un sistem audio care sa imi redea cu fidelitate sunetul, nu trebuie sa urle ca nebunu, sa ma auda lumea de la 1 Km(ceva care sa nu imi ocupe tot portbagajul) , montat si camuflat un detector de radar ;) si un GPS.
La tuningul exterior vreau ceva simplu drept sau rotund ceva in genul asta: https://www.4tuning.ro/upload/168.jpg Cam atat..... |
:lol: :lol: loool pai asta ii golf 4 :lol: :lol:
|
Nu-i combinatzie cu golfu' 4 !! Am vazut niste golfuri 3 de cadeai jos pe strada.
Cred ca golf 2/3 se poate tuna mai bine decat 4. |
:lol: :lol: da zmd ai dreptate golf 4 numi prea place dintrun golf2 sau 3 se pot face mai multe..... :lol:
|
1 Attachment(s)
uite asa ceva imi place mie... :lol:
|
Baieti, va iubesc! La cate golf-uri ati bagat o sa va iubesc o viatza :P :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning