Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

D N Y_e36 01-04-07 00:16

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ms florica ca ai postat filmuletu asta k nu am apucat sa il vad live....am ajuns dupa....pacat de urs...

Aaronnel^ 01-04-07 00:19

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari lui Maroo pentru show facut .. dar in acelas timp imi pare rau de masina

Lucian_GXZ 01-04-07 00:20

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 827143)
-Am observat cand era pe platforma ca avea stiker......scuze ca l am prezentat independent la premiere.

Nu-i nimic florinca, intr-adevar msk-ul nu avea stiker pe luneta in timpul burnout-ului, pentru ca tocmai venea de la garaj, unde a stat ceva timp dupa un accident, pentru a fi gata de 4tuning days, motiv pentru care nici nu a apucat s-o termine pentru standul clubului nostru. Oricum, asta e mai putzin important, ci faptul ca masina si Maroo nu au patit prea multe si sa o puna cat mai repede pe rotzi.

Multumesc

NightClubRacer 01-04-07 00:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
11 Attachment(s)
cateva poze cu MSK de la virus!!! Bravo baietilor care au sarit si nu au fugit!!! Mai ales lu florica si maroo care erau mai mereu langa masina! O sa pun si filmele cand o sa le am! ;)

monk 01-04-07 00:53

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
15 Attachment(s)
cerculetz perfect a la HAI :D

monk 01-04-07 00:58

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
3 Attachment(s)
etc............

F_L_R 01-04-07 01:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
E TREABA FRATEE......HAI integral , imagine de sus.(EU vs HAI)

Lucian 01-04-07 01:09

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
T A T I C !!!

F_L_R 01-04-07 01:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Iata un filmulet identic cu MSK dar cu sfarsit tragic................ https://video.google.com/videoplay?do...78425904&q=bmw

F_L_R 01-04-07 01:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
-Si in sfarsit......MSK-ul arzand filmat de sus!!! Imagine buna.

Aaronnel^ 01-04-07 01:39

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 827319)
Iata un filmulet identic cu MSK dar cu sfarsit tragic................ https://video.google.com/videoplay?do...78425904&q=bmw

MSK a fost bland comparativ cu pustiu asta :))) Asta chiar nu a avut mila de masina. A cautat-o cu lumanarea

NightClubRacer 01-04-07 01:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
oricum a iesit super tare!!! :D

MARI_NSL 01-04-07 01:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ia dat omu la saracu 5...fara mila ...;)
:))) oamenii cred ca erau mecanici ..si au iesit in proba cu el:)))=))

GolfuletzS 01-04-07 02:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
a fost treaba.. de treaba :d ...... felicitari tuturor ... :D

Morro 01-04-07 11:02

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
bravo BRAVOOOO .... a fost foarte foarte tare ... imi pare rau de Maroo :( .. in rest a fost un show foarte reusit ... HAI a spart, si au mai fost 3 baieti f tari, cam toti care au intrat au facut spectacol ... (mai putin o masina pe care cred ca toata lumea care a fost acolo o va intui fara probleme :-P) ... FELICITARI !!!


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

- Copyright 2026 4Tuning