![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
ms florica ca ai postat filmuletu asta k nu am apucat sa il vad live....am ajuns dupa....pacat de urs...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari lui Maroo pentru show facut .. dar in acelas timp imi pare rau de masina
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
Multumesc |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
11 Attachment(s)
cateva poze cu MSK de la virus!!! Bravo baietilor care au sarit si nu au fugit!!! Mai ales lu florica si maroo care erau mai mereu langa masina! O sa pun si filmele cand o sa le am! ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
15 Attachment(s)
cerculetz perfect a la HAI :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
3 Attachment(s)
etc............
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
E TREABA FRATEE......HAI integral , imagine de sus.(EU vs HAI)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
T A T I C !!!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Iata un filmulet identic cu MSK dar cu sfarsit tragic................ https://video.google.com/videoplay?do...78425904&q=bmw
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
-Si in sfarsit......MSK-ul arzand filmat de sus!!! Imagine buna.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
oricum a iesit super tare!!! :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
ia dat omu la saracu 5...fara mila ...;)
:))) oamenii cred ca erau mecanici ..si au iesit in proba cu el:)))=)) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
a fost treaba.. de treaba :d ...... felicitari tuturor ... :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
bravo BRAVOOOO .... a fost foarte foarte tare ... imi pare rau de Maroo :( .. in rest a fost un show foarte reusit ... HAI a spart, si au mai fost 3 baieti f tari, cam toti care au intrat au facut spectacol ... (mai putin o masina pe care cred ca toata lumea care a fost acolo o va intui fara probleme :-P) ... FELICITARI !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:19. |
- Copyright 2026 4Tuning