Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Poze cu accidente :( (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/349-poze-accidente.html)

CobraArt 27-02-06 16:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"zahei\"
eu sunt.

HUH? Vorbesti serios? Ce,cum,unde,cum?

TazzY 27-02-06 17:18

@Zahei sa inteleg ca era doar un test sa vezi reactia participantilor la trafic.. ? Sau ce.. ? :D

CobraArt 28-02-06 12:46

Eu vad piese sarite din botul motocicletei pe trotoar :roll: deci este pe bune..

zahei 28-02-06 13:25

3 Attachment(s)
27 octombrie 2004: http://www.motociclism.ro/forum/inde...howtopic=11858

zahei 28-02-06 13:31

4 Attachment(s)
printr-o intamplare, sunt viu. mai am si alte operatii dar sunt pudic, nu pot sa vi le arat. 8)

TazzY 28-02-06 16:26

Bine ca esti ok... Sa speram ca nu mai auzim asa ceva..


Deci a inceput sezonul si deja avem motociclisti raniti si unul mort ! VA ROG AVETI GRIJA !!! Nu mai vrem un an ca 2005... !

CobraArt 28-02-06 18:25

Este bine ca nu ai patit tu nimic grav :yes: Cu dosaru ce ai facut?

zahei 01-03-06 15:36

n-a fost mortal, grav a fost :) dosarul mi l-au inchis intr-un final, dupa ce au tras 8 luni de el.

CobraArt 01-03-06 18:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"zahei\"
n-a fost mortal, grav a fost :) dosarul mi l-au inchis intr-un final, dupa ce au tras 8 luni de el.

E bine ca s-a terminat intr-un final cu bine :wink:


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning