![]() |
Re:
Quote:
|
@Zahei sa inteleg ca era doar un test sa vezi reactia participantilor la trafic.. ? Sau ce.. ? :D
|
Eu vad piese sarite din botul motocicletei pe trotoar :roll: deci este pe bune..
|
3 Attachment(s)
27 octombrie 2004: http://www.motociclism.ro/forum/inde...howtopic=11858
|
4 Attachment(s)
printr-o intamplare, sunt viu. mai am si alte operatii dar sunt pudic, nu pot sa vi le arat. 8)
|
Bine ca esti ok... Sa speram ca nu mai auzim asa ceva..
Deci a inceput sezonul si deja avem motociclisti raniti si unul mort ! VA ROG AVETI GRIJA !!! Nu mai vrem un an ca 2005... ! |
Este bine ca nu ai patit tu nimic grav :yes: Cu dosaru ce ai facut?
|
n-a fost mortal, grav a fost :) dosarul mi l-au inchis intr-un final, dupa ce au tras 8 luni de el.
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning