Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Eugen_TL 29-08-07 20:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pai esti off ..ne itnereseaza doar IN TULCEA ..ca asa ar pune toti ar fi o mare tampenie ;)

M_Flow 29-08-07 20:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
OK.....sorry......:D ;) :!:

Bogyciu 04-09-07 21:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
7 Attachment(s)
Sa mai urc un set de poze...

B 10 TNG 05-09-07 09:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1081646)
Sa mai urc un set de poze...

Bine ca mi pui masina mea la vazute in tulcea :)) (Glumeam) ma bucur ca a iesit remarcata.

Eugen_TL 05-09-07 09:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1082264)
Bine ca mi pui masina mea la vazute in tulcea :)) (Glumeam) ma bucur ca a iesit remarcata.

a ta fiind care? :)

B 10 TNG 05-09-07 09:36

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1082272)
a ta fiind care? :)

subarul wrx...am sa pun poze cu el daca vreti.am fost in weekend la tulcea

Eugen_TL 05-09-07 09:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
misto ....ce motor ai pe ea? un lucru e de comentat..prea bland eleronu :P

B 10 TNG 05-09-07 09:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1082276)
misto ....ce motor ai pe ea? un lucru e de comentat..prea bland eleronu :P

este motorul stock 2.0 cu inbunatatiri..eleronul este stok,am sa l schimb in curand cu unul de STI..masina are 1 luna in posesia mea.

KAB 05-09-07 11:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1082292)
este motorul stock 2.0 cu inbunatatiri..eleronul este stok,am sa l schimb in curand cu unul de STI..masina are 1 luna in posesia mea.

daca ai spus wrx banuiesc k e 2 litri turbo? in cazul asta cat ai dat pe el, ma intereseaza si pe mine cat ajunge unul second.

B 10 TNG 05-09-07 11:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1082442)
daca ai spus wrx banuiesc k e 2 litri turbo? in cazul asta cat ai dat pe el, ma intereseaza si pe mine cat ajunge unul second.

19800 cu tva dar e luat pe firma, 35000km fab.2005

Eugen_TL 05-09-07 11:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
15-18.000 depinde de an... 2003 pana in 100.000 km .... cam asa era cand ma uitasem eu

B 10 TNG 05-09-07 11:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1082457)
15-18.000 depinde de an... 2003 pana in 100.000 km .... cam asa era cand ma uitasem eu

f mult nu as lua subaru in banii astia cu atatea km..f mult..fa o diferenta 35.000km din 2005 la 19.800 euro si ex:17.000 2003 fab cu 100.000...

Cosmin255 05-09-07 12:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mai putea sa aiba si alt motor daca e din 2005 si e WRX?

B 10 TNG 05-09-07 12:51

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1082571)
mai putea sa aiba si alt motor daca e din 2005 si e WRX?

:)) cele americane au si motor de 2.5 L turbo cosmin

Cosmin255 05-09-07 16:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
eu unul nu prea am vazut pe la noi dinalea...


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning