Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 12-03-07 16:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
girafa cred ca iti stiu passatu' ! unu albastru inchis dragutz as putea spune! la central in fata il mai vad uneori eu stand deasupra ;)

girafa 12-03-07 16:46

nu ala este a unui coleg de al meu este benzina

ajutati-ma cu o parere de jante pt passat care va plac o sa pun niste poze cu ele

Eugen_TL 12-03-07 17:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
intra la depozituldejante.ro si vezi ai multe modele ..preturi ..poze ... si asteptam si poze cu masina ta la topicul MASINA MEA ;)

mishaRS 12-03-07 20:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 794053)
salut fly ce mai faci?

mihai sunt laur de la piese auo de la clopotel.apropo daca va pot ajuta cu piese auto cu cea mai mare placere numai import

salut ... sunt si eu curios de la ce vine ''girafa'' ?!?!??? :D

mikafly 12-03-07 20:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 794675)
salut ... sunt si eu curios de la ce vine ''girafa'' ?!?!??? :D

Lool!!!....poate de la faptul ca e inalt......

Eugen_TL 12-03-07 20:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
o fi avand GATU' lung :poke:

mikafly 12-03-07 21:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 794694)
o fi avand GATU' lung :poke:

Nu are gatul lung te asigur...este un om cat se poate de normal....si de treaba.Ne cunoastem din liceu.....deci e ceva vreme.....

Eugen_TL 12-03-07 21:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
era gluma...:shakefist

girafa 13-03-07 11:47

Asa Miau Pus Porecla Un Mecanic Din Tulcea Vali Turla Sly Il Stie Si De Atunci Asa Mia Ramas Si Merg Cu Ea Ca Nu Ma Deranjeaza Si Pt Ca Sunt Destul De Inalt

cum sa pun pozele
??

mikafly 13-03-07 14:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by girafa (Post 795479)
Asa Miau Pus Porecla Un Mecanic Din Tulcea Vali Turla Sly Il Stie Si De Atunci Asa Mia Ramas Si Merg Cu Ea Ca Nu Ma Deranjeaza Si Pt Ca Sunt Destul De Inalt

Asa?....si te suparasei acum catziva ani cand ti-am zis "girafa".......ehh...a fost d emult....

mishaRS 13-03-07 18:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
laure, hai ma ca am facut caterinca ... sunt misha de la cta - bine ai venit pe forum de tulcea! si asa toata ziua te joci pe calculator la munca ... doar esti patron acuma ...

mikafly 14-03-07 22:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ce liniste e azi pe Tulcea........parca a cazut netu.....loool

Eugen_TL 14-03-07 22:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
hahahhaaahhaaaaaaa =))))))))) mie nu doar netu mi-a facut POC ...ci si calculatorul dupa..procesa cica..dar draq stie ce =))) i-am dat doua peste ceafa si-a revenit :)

mishaRS 15-03-07 19:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pt fly :daca mai pleci prin europa poti sa te interesezi despre un motor ca al tau ??? il vreau pt o supernova

mikafly 16-03-07 06:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mishaRS (Post 800152)
pt fly :daca mai pleci prin europa poti sa te interesezi despre un motor ca al tau ??? il vreau pt o supernova

Sigur domnule....dar stiu unul de vanzare si in Romania cu 600 de euro cu tot cu cutie.


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning