![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
girafa cred ca iti stiu passatu' ! unu albastru inchis dragutz as putea spune! la central in fata il mai vad uneori eu stand deasupra ;)
|
nu ala este a unui coleg de al meu este benzina
ajutati-ma cu o parere de jante pt passat care va plac o sa pun niste poze cu ele |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
intra la depozituldejante.ro si vezi ai multe modele ..preturi ..poze ... si asteptam si poze cu masina ta la topicul MASINA MEA ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
o fi avand GATU' lung :poke:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
era gluma...:shakefist
|
Asa Miau Pus Porecla Un Mecanic Din Tulcea Vali Turla Sly Il Stie Si De Atunci Asa Mia Ramas Si Merg Cu Ea Ca Nu Ma Deranjeaza Si Pt Ca Sunt Destul De Inalt
cum sa pun pozele ?? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
laure, hai ma ca am facut caterinca ... sunt misha de la cta - bine ai venit pe forum de tulcea! si asa toata ziua te joci pe calculator la munca ... doar esti patron acuma ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ce liniste e azi pe Tulcea........parca a cazut netu.....loool
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
hahahhaaahhaaaaaaa =))))))))) mie nu doar netu mi-a facut POC ...ci si calculatorul dupa..procesa cica..dar draq stie ce =))) i-am dat doua peste ceafa si-a revenit :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pt fly :daca mai pleci prin europa poti sa te interesezi despre un motor ca al tau ??? il vreau pt o supernova
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning