Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

Mustang 22-12-05 13:42

o conduce cumva vreun manelar ???

daca nu, clar e taran :D

claudiu lucian 22-12-05 13:50

nush frate,da yo nu m-as urca in asa ceva.omu' poate e foarte mandru d ea.asta e.

am facut pozele p undeva in bucuresti

Mustang 22-12-05 15:38

si ce????
n-ai mai vazut tzarani de bucuresti ? :D

claudiu lucian 22-12-05 16:34

ee nu , e plin. ma minunez in fiecare zi d c vad p strazi

Psycho 22-12-05 21:39

4 Attachment(s)
de pe la voi .. facute de altcineva care nu vad k are de gand sa le puna pe forum :))

claudiu lucian 24-12-05 00:30

chiar super tare.kterink frate. crek are proprietau' o kterink in el...

bodyspeed 24-12-05 19:55

1 Attachment(s)
tuning :roll:

ZerO_CooL 24-12-05 19:57

Si mai scrie si cu doi \"n\". :lol:

shantzu 24-12-05 21:27

imi place ce scrie pe capacu de la rezervor :wink: doar atat :D

EMaiL 26-12-05 07:13

pai ala a scris cu doi de n ca sa fuga mai tare ..... es stagiu 2 de tuning :lol: :lol: :lol:

Mustang 26-12-05 13:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bodyspeed\"
tuning :roll:

s-a scapat careva pe masina ???
ce e cu culoarea aia cacanie ? :lol:

EMaiL 30-12-05 07:44

1 Attachment(s)
am mai gasit si eu un renault tunat.... :lol:

mike20 30-12-05 09:14

:lol: :lol: cred ca e mandru proprietarul de renault`ul sau :twisted: :twisted:

claudiu lucian 30-12-05 14:51

3 Attachment(s)
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata

ariel 30-12-05 15:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata

simplu,banuiesc ca sint autocolante.cit despre jignire,masina=oglinda soferului.


All times are GMT +2. The time now is 11:15.

- Copyright 2026 4Tuning