![]() |
o conduce cumva vreun manelar ???
daca nu, clar e taran :D |
nush frate,da yo nu m-as urca in asa ceva.omu' poate e foarte mandru d ea.asta e.
am facut pozele p undeva in bucuresti |
si ce????
n-ai mai vazut tzarani de bucuresti ? :D |
ee nu , e plin. ma minunez in fiecare zi d c vad p strazi
|
4 Attachment(s)
de pe la voi .. facute de altcineva care nu vad k are de gand sa le puna pe forum :))
|
chiar super tare.kterink frate. crek are proprietau' o kterink in el...
|
1 Attachment(s)
tuning :roll:
|
Si mai scrie si cu doi \"n\". :lol:
|
imi place ce scrie pe capacu de la rezervor :wink: doar atat :D
|
pai ala a scris cu doi de n ca sa fuga mai tare ..... es stagiu 2 de tuning :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
ce e cu culoarea aia cacanie ? :lol: |
1 Attachment(s)
am mai gasit si eu un renault tunat.... :lol:
|
:lol: :lol: cred ca e mandru proprietarul de renault`ul sau :twisted: :twisted:
|
3 Attachment(s)
cum potzi sa faci asa ceva la un B.M.W. jignire curata
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:15. |
- Copyright 2026 4Tuning