![]() |
cam e cazul sa mai dai amanunte fratello... :wink:
|
e italieneasca?
|
scuze de intarziere... nemteasca, versiunea de strada a unei masini care a castigat Le Mans intr-unul din ultimii 10 ani :wink:
|
Audi R8
|
1 Attachment(s)
Nu s-a mai pus o poza de cateva zile si Murarashu nu a mai venit pe acilea... Va ascult.
|
Ferarri?
|
Lambo ? Miura ?
|
Nope... :wink: E europeana.
|
Porsche?
|
este italieneasca, este de serie... ce mai vretzi mah ? :?
|
Lancia Stratos?
Nu am marit imaginea ca o stiam! |
Corect !!!!!! Baga poza !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
|
1 Attachment(s)
una simpla.
|
chrysler
|
Nope! Dar e tot americana!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning