![]() |
Re: Un Matiz Oradean
da la primavara o sa apara fara nici un desen pe el , mai am de lucrat pana va fii gata , sper ca la inceputul lui mai sa fie gata :)
|
Re: Un Matiz Oradean
in sfarsit mi-a gasit electricianul problema aparuta la motor,dupa cateva zile de nervi m-am dus la service.Din cauza senzorului de la clapeta de acceleratie nu mergea motorul cum trebuie,mai ales la pornirea la rece.)))))))))
|
Re: Un Matiz Oradean
3 Attachment(s)
asa arata un matiz in constructie)))))))))))))))))
|
Re: Un Matiz Oradean
Vai de capul meu :O chiar l-ai dus la metal bv, abia astept sa-l vad terminat poate vii si pe la mare la vara :D sa-l vad pe viu:rolleyes2
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
poate imi dai si mie mai multe poze si idei pt matizu` meu bafta! |
Re: Un Matiz Oradean
poze poze poze......
|
Re: Un Matiz Oradean
Seby , nu stiu cum sa-mi pun turometrul k n-am gasit nici un suport (in stanga pe montantul lateral) care sa se potriveasca. ma poti ajuta cu un sfat ?
|
Re: Un Matiz Oradean
sunt interesat si eu de turometru
mai postati poze,preturi,magazine de unde se pot achizitiona,montaj... |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Inceput promitator.
In cat timp crezi ca il vei termina ? Banuiesc ca va iesi o adevarata bomba,bafta mult ;) |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
si ala din buton e ceas?de unde l-ai luat?cat face?:rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 09:35. |
- Copyright 2026 4Tuning