Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

LKS 11-08-07 18:10

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by pepy (Post 1041422)
sub 7 probabil.......:))


deci cosnuma mai putin decat perfuzia mea :)))

Yackone 13-08-07 20:26

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by pepy (Post 1039322)
deci eu sunt disperat dupa o legala!!!! poa sa fie ia si la 1000km eu vin :P

poi haideti ca eu sunt deja aici...incalzesc pista;)

blondu_glf 2 14-08-07 00:11

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1045042)
poi haideti ca eu sunt deja aici...incalzesc pista;)

cu ce?:lol: ;)

Bigu 18-10-07 16:53

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
WTF??? e pe prima pagina a sitului 4tuning............

browser 18-10-07 16:54

Re: De toate pentru toti ...
 
da am vazut si pe strada =)) m am mirat:shock:

Lucian 18-10-07 17:26

Re: De toate pentru toti ...
 
Am vazut si eu. Va trebui sa discutam cu ei .

Bigu 18-10-07 21:51

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
din aceeasi categorie.... ???

pepy 18-10-07 22:27

Re: De toate pentru toti ...
 
:):):)
:):):)
am editat ca sa mai pun un rind:)
:):):)

Lucian 18-10-07 23:03

Re: De toate pentru toti ...
 
E un Oltcit 1.4 turbo al unui fan Speedline , un om super de treaba , a ajuns sa aibe stickerele clubului de pe vremea cand SGM era la noi si domnul acesta l-a ajutat cu diverse piese pt masina . Spun domnul pt ca are undeva la 40 ani ... spre rusinea mea nu-i cunosc varsta exacta . Am un mare respect pt dansul .

mikafly 20-10-07 12:08

Re: De toate pentru toti ...
 
Nu imi mai patineaza ambreajul......in sfarsit merge cum ar trebui....acum apare alta problema....n-are turbo

Yackone 20-10-07 14:33

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1158355)
Nu imi mai patineaza ambreajul......in sfarsit merge cum ar trebui....acum apare alta problema....n-are turbo

dar fuge rau;)

Lucian 20-10-07 16:01

Re: De toate pentru toti ...
 
Pt cei cu cont pe hi5 ... http://www.hi5.com/friend/group/2475...ia--front-html

Lucian 28-10-07 18:35

Re: De toate pentru toti ...
 
La cursa de indemanare de azi de la Craiova .... George cu al sau Subaru a luat locul 1 in grupa si a avut cel mai bun timp al concursului ! FELICITARI !

Lucian 28-10-07 22:03

Re: De toate pentru toti ...
 
12 Attachment(s)
Poze cu FUG si George la Craiova ...

Bigu 28-10-07 22:44

Re: De toate pentru toti ...
 
felicitari!!!!! poze cu cupa!!!


All times are GMT +2. The time now is 16:06.

- Copyright 2026 4Tuning