![]() |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
deci cosnuma mai putin decat perfuzia mea :))) |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
WTF??? e pe prima pagina a sitului 4tuning............
|
Re: De toate pentru toti ...
da am vazut si pe strada =)) m am mirat:shock:
|
Re: De toate pentru toti ...
Am vazut si eu. Va trebui sa discutam cu ei .
|
Re: De toate pentru toti ...
1 Attachment(s)
din aceeasi categorie.... ???
|
Re: De toate pentru toti ...
:):):)
:):):) am editat ca sa mai pun un rind:) :):):) |
Re: De toate pentru toti ...
E un Oltcit 1.4 turbo al unui fan Speedline , un om super de treaba , a ajuns sa aibe stickerele clubului de pe vremea cand SGM era la noi si domnul acesta l-a ajutat cu diverse piese pt masina . Spun domnul pt ca are undeva la 40 ani ... spre rusinea mea nu-i cunosc varsta exacta . Am un mare respect pt dansul .
|
Re: De toate pentru toti ...
Nu imi mai patineaza ambreajul......in sfarsit merge cum ar trebui....acum apare alta problema....n-are turbo
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Pt cei cu cont pe hi5 ... http://www.hi5.com/friend/group/2475...ia--front-html
|
Re: De toate pentru toti ...
La cursa de indemanare de azi de la Craiova .... George cu al sau Subaru a luat locul 1 in grupa si a avut cel mai bun timp al concursului ! FELICITARI !
|
Re: De toate pentru toti ...
12 Attachment(s)
Poze cu FUG si George la Craiova ...
|
Re: De toate pentru toti ...
felicitari!!!!! poze cu cupa!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:06. |
- Copyright 2026 4Tuning