![]() |
Re: Radare in Brasov
camera de la judetean e doar supraveghere?
problema e azi pe la 21:30 ca am trecut pe rosu, nu stiu ce era in capul meu. Coboram pe carpatiilor si faceam stanga spre toamnei, si era numaratoarea inversa de la semafor 3 .. 2.. 1 .. si eu eram in mers, aveam banda libera, si i-am dat, dar uitasem ca numaratoarea e pentru directia inainte. In timp ce faceam curba spre stanga vad un pieton care trecea... ma uit la semaforul lui si avea verde, abia atunci mi-am dat seama de boacana.:oops: Ma tot roade treaba asta, pentru ca vreau sa stiu daca trebuie de pe acum sa invat programul autobuzelor :x |
Re: Radare in Brasov
da este doar de supraveghere stai linistit macar u io nu mai am permisul si e foarte greu frate odata ce te obisnuiesti cu masina ta . noroc
|
Re: Radare in Brasov
multumesc, ma simt mai bine :)
si da, e groaznic fara masina. am stat 2 zile cu ea in service, am mers numai cu taxiul ca nu mai suport sa merg cu transportul in comun. |
Re: Radare in Brasov
balena...
|
Re: Radare in Brasov
nu ma prea incanta ideea de a pleca cu o ora inainte de acasa, sa schimb n autobuze, sa zabovesc prin statii nu stiu cate minute, mai ales ca sunt autobuze care vin din 20 in 20 de minute sau mai rau. Si asta sa nu mai zic daca e nevoie sa merg prin alte localitatii, mai ales la ore inaintate.
|
Re: Radare in Brasov
deci m-am saturat de radare...au ajuns sa fie noaptea pusi in parcare la practiker,sau la pejo pe sensul spre darste.Si mai sta spre intrarea in noua jeepu pentru alcool sau faze dastea pe mine ma oprit din cauza luminitelor albastre din faruri da m-au lasat rpd:)
|
Re: Radare in Brasov
Am vazut ca cel fix din triaj lau vopsit albastru...:)
|
Re: Radare in Brasov
da, asa e. camerele astea o sa pateasca ce au patit si alea din marea britanie
oricum mi se pare ca sunt toate suspendate |
Re: Radare in Brasov
din vaga mea cunostinta la ora actuala sunt "valabile" numai cele de pe dn1
|
Re: Radare in Brasov
pai bigu dn1 inseamna si calea bucuresti?:) camera din darste de la scoala 21 merge numa odata la nu stiu cat timp adica numa de cateva ori pe luna functioneaza...dar alea de la iatsa sunt bune??? si mai am o intrebare am vazut ceva si la semafor acolo dar nu stiu ce sa zic...am trecut acum vreo 2 luni cu vreo 150 si inca nu mi-a venit acas, sincer mie mura:|:|
|
Re: Radare in Brasov
cred ca 99% din cati au citit au inteles la ce m-am referit, nu e nevoie sa faci geografie cu mine. in rest mai dai acolo 150 sa vezi daca ajungi acasa sa citesti corespondenta
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
e vb de sinaia-bucuresti
|
Re: Radare in Brasov
subscriu la ce a zis bigu, momentan sunt suspendate toate (nu ca ar fi fost vreodata pornite, n-au apucat saracii decat sa le testeze).
|
Re: Radare in Brasov
n-au fost pornite?ce vorbesti.si aia de pe calea bucuresti de mai sus de metro si aia din triaj amandoua sunt pornite.de fiecare data cand trec noapte pe langa ele "ochiu" e rosu.deci sunt pornite.nu stiu sigur daca si trimite cineva amenzi de pe ele.eu unu nu ma risc sa incerc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning