Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

Weedkid 21-06-09 21:50

Re: Radare in Brasov
 
camera de la judetean e doar supraveghere?

problema e azi pe la 21:30 ca am trecut pe rosu, nu stiu ce era in capul meu. Coboram pe carpatiilor si faceam stanga spre toamnei, si era numaratoarea inversa de la semafor 3 .. 2.. 1 .. si eu eram in mers, aveam banda libera, si i-am dat, dar uitasem ca numaratoarea e pentru directia inainte. In timp ce faceam curba spre stanga vad un pieton care trecea... ma uit la semaforul lui si avea verde, abia atunci mi-am dat seama de boacana.:oops:

Ma tot roade treaba asta, pentru ca vreau sa stiu daca trebuie de pe acum sa invat programul autobuzelor :x

alex racer 21-06-09 22:27

Re: Radare in Brasov
 
da este doar de supraveghere stai linistit macar u io nu mai am permisul si e foarte greu frate odata ce te obisnuiesti cu masina ta . noroc

Weedkid 21-06-09 22:44

Re: Radare in Brasov
 
multumesc, ma simt mai bine :)

si da, e groaznic fara masina. am stat 2 zile cu ea in service, am mers numai cu taxiul ca nu mai suport sa merg cu transportul in comun.

tuner 21-06-09 22:51

Re: Radare in Brasov
 
balena...

Weedkid 21-06-09 22:56

Re: Radare in Brasov
 
nu ma prea incanta ideea de a pleca cu o ora inainte de acasa, sa schimb n autobuze, sa zabovesc prin statii nu stiu cate minute, mai ales ca sunt autobuze care vin din 20 in 20 de minute sau mai rau. Si asta sa nu mai zic daca e nevoie sa merg prin alte localitatii, mai ales la ore inaintate.

Messerschmitt 28-06-09 13:17

Re: Radare in Brasov
 
deci m-am saturat de radare...au ajuns sa fie noaptea pusi in parcare la practiker,sau la pejo pe sensul spre darste.Si mai sta spre intrarea in noua jeepu pentru alcool sau faze dastea pe mine ma oprit din cauza luminitelor albastre din faruri da m-au lasat rpd:)

Unic 28-06-09 20:03

Re: Radare in Brasov
 
Am vazut ca cel fix din triaj lau vopsit albastru...:)

Weedkid 28-06-09 20:05

Re: Radare in Brasov
 
da, asa e. camerele astea o sa pateasca ce au patit si alea din marea britanie
oricum mi se pare ca sunt toate suspendate

Bigu 28-06-09 20:59

Re: Radare in Brasov
 
din vaga mea cunostinta la ora actuala sunt "valabile" numai cele de pe dn1

Messerschmitt 28-06-09 22:56

Re: Radare in Brasov
 
pai bigu dn1 inseamna si calea bucuresti?:) camera din darste de la scoala 21 merge numa odata la nu stiu cat timp adica numa de cateva ori pe luna functioneaza...dar alea de la iatsa sunt bune??? si mai am o intrebare am vazut ceva si la semafor acolo dar nu stiu ce sa zic...am trecut acum vreo 2 luni cu vreo 150 si inca nu mi-a venit acas, sincer mie mura:|:|

Bigu 28-06-09 23:03

Re: Radare in Brasov
 
cred ca 99% din cati au citit au inteles la ce m-am referit, nu e nevoie sa faci geografie cu mine. in rest mai dai acolo 150 sa vezi daca ajungi acasa sa citesti corespondenta

Messerschmitt 28-06-09 23:06

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 2445652)
cred ca 99% din cati au citit au inteles la ce m-am referit, nu e nevoie sa faci geografie cu mine. in rest mai dai acolo 150 sa vezi daca ajungi acasa sa citesti corespondenta

:(...nu ziceam cu rautate sunt curios daca tine de dn1 ....adica sunt curios daca functioneaza:D:).scuzama daca ti se pare ca incerc sa fac geogra

Bigu 28-06-09 23:11

Re: Radare in Brasov
 
e vb de sinaia-bucuresti

kiry 28-06-09 23:34

Re: Radare in Brasov
 
subscriu la ce a zis bigu, momentan sunt suspendate toate (nu ca ar fi fost vreodata pornite, n-au apucat saracii decat sa le testeze).

Tzzantaru 28-06-09 23:56

Re: Radare in Brasov
 
n-au fost pornite?ce vorbesti.si aia de pe calea bucuresti de mai sus de metro si aia din triaj amandoua sunt pornite.de fiecare data cand trec noapte pe langa ele "ochiu" e rosu.deci sunt pornite.nu stiu sigur daca si trimite cineva amenzi de pe ele.eu unu nu ma risc sa incerc.


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning