![]() |
Iau studente in grijanie! :lol:
|
frate voi nu sunteti sanatoshi ce am citit aici am ras de m`am stricat ...
ai sa va vand si eu ceva ... vand dosar penal ... la sectia 2 politie ... cei interesatzi .. msg me ... ptr mai multe detalii |
Schimb viata de vagabond pe d-aia de baiat insurat. Ma declar prost. :twisted:
|
vand hartie igienica folosita pe 1 parte ...
|
donez restante
|
schimb enter cu caps lock
dau shoarece mort de 2 luni .. ink nu a putrezit .. pe un mouse optic :p |
hai k il pun si aici .. !!!
Firma serioasa, angajam hacker. Va rugam sa plasati CV-ul pe prima pagina la www.microsoft.com |
deci cand ma pot prezenta la locul de munca?ashtept detaliile pe PM... :lol: 8) :D
|
[email protected] : Ne pare rau dar CV`ul dumeanoastra nu l`am primit .. please try again later ...
|
Pensionar belgian plimb copii, educ fetite, conversatii orale,doar zona centrala. :twisted:
|
cumpar URGENT identitate noua, cu pasaport.. eventual fara vize!!!
|
Re:
Quote:
|
dar sunteti chiar nesimtiti?!??!?!?!?! :evil: :evil:
eu va ofer aici restante calde, pt care am muncit tot anul,,,si voi nu vreti?! unde mai gasiti asa oferta?!!??! hai razganditiva pana nu se dau in vara :lol: :lol: |
Sugar, 18 ani, caut dadaca ... de preferat blonda
|
Caut baieti care baga cutitul in tine pentru 100.000
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning