Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DNG (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/287622-e36-dng.html)

Darkside_89 30-10-12 16:49

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 5227442)
E grav rau de tot ,sper sa te tina aripile :))) Spor la treaba

Tin tin ca nu sunt normale:))))
Marfa jantele,multa bafta sa faci in asa fel incat sa nu macelaresti(prea tare aripile,glumesc:) ) si sa ai un drop frumos!8)

Joltanu` 30-10-12 20:47

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 5227442)
E grav rau de tot ,sper sa te tina aripile :))) Spor la treaba

Quote:

Originally Posted by Darkside_89 (Post 5228459)
Tin tin ca nu sunt normale:))))
Marfa jantele,multa bafta sa faci in asa fel incat sa nu macelaresti(prea tare aripile,glumesc:) ) si sa ai un drop frumos!8)

Ms, teoretic ar trebui sa tina ca nu au chit pe ele dar vedem si practic ce se intampla:lol:, oricum trebuie sa umblu la camber mai mult + ca trebuie sa mai modific si suspensia pe spate ca ta-technix-urile astea sunt cam moi (fata e ok).
Abia astept sa vina primavara:-D

costinbv 05-11-12 13:07

Re: E 36 DNG
 
daca faci rost sau daca ai chei pt surubelele de la amg-uri sa mi le imprumuti si mie te rog ca tre sa le desfac pe ale mele sa le reconditionez :)

si nu uita de capaccele ca maine vin "bebelusii" :)

toate ca toate, masina arata asa cum ar trebui sa arate un e36, bravo!!!

Alex1187 07-11-12 13:31

Re: E 36 DNG
 
Sa le stapanesti sanatos!!
Astept sa le vad pe masina :D

Provenzano 08-11-12 21:53

Re: E 36 DNG
 
......pacat de masina.sincer.Arata foarte bine asa stil OEM...

Joltanu` 13-11-12 14:29

Re: E 36 DNG
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Alex1187 (Post 5238357)
Sa le stapanesti sanatos!!
Astept sa le vad pe masina :D

Ms, si eu, abia astept sa le pun:D


Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 5240343)
......pacat de masina.sincer.Arata foarte bine asa stil OEM...

Intr-adevar isi va mai pierde din look-ul OEM, vreau ceva putin mai spectaculos, dar oricand pot trece inapoi deoarece schimb doar niste jante:-)
In schimb pe partea tehnica va fi mai oem, deoarece vor veni flanse de m3 la amortizoare, bucsi m3 la brate fata si toata articulatia noua si poate reusesc iarna asta sa achizitionez si brate reglabile spate.

ON:
Am retapitat fetele de usi fata/spate in piele neagra (nu sunt perfecte dar sun ok)+ 2 poze de plictiseala.

marius3030 13-11-12 16:01

Re: E 36 DNG
 
daca lucrarea e facuta de tn si nu esti tapiter de meserie,nota 10 de la mn.eu vad ca au iesit fff bn.nota 11+ si pt masina!e deosebita!:D

Joltanu` 19-02-13 16:32

Re: E36 - DNG
 
Se vand jantele de pe masina.
Link: https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ml#post5369244

Joltanu` 19-02-13 16:40

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by marius3030 (Post 5246337)
daca lucrarea e facuta de tn si nu esti tapiter de meserie,nota 10 de la mn.eu vad ca au iesit fff bn.nota 11+ si pt masina!e deosebita!:D

Scuze de raspunsul intarziat, nu sunt retapitate de mine. Multumesc!

dr_pricop 19-02-13 16:57

Re: E36 - DNG
 
Meserie pisica:D

melinte_gaby 20-02-13 12:59

Re: E36 - DNG
 
Tocmai ce am terminat de citit topicul tau,super smecherie ce ai facut din pisica asta! felicitari si spor incontinuuare!

Joltanu` 21-02-13 13:22

Re: E36 - DNG
 
Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 5369299)
Meserie pisica:D


Quote:

Originally Posted by melinte_gaby (Post 5370503)
Tocmai ce am terminat de citit topicul tau,super smecherie ce ai facut din pisica asta! felicitari si spor incontinuuare!

Multumesc! Mai am ceva de munca anu asta, bafta si voua cu ale voastre!

DEVIL's Style 22-02-13 20:00

Re: E36 - DNG
 
Bafta si spor ! astepti sa ne impresionezi cu masina la fel de mult ca anul trecut !o bijuterie pe roti !

Joltanu` 23-02-13 17:52

Re: E36 - DNG
 
Quote:

Originally Posted by DEVIL's Style (Post 5373950)
Bafta si spor ! astepti sa ne impresionezi cu masina la fel de mult ca anul trecut !o bijuterie pe roti !

Multumesc frumos! Si eu astept sa ma dai o tura cu compresorul:twisted:

costinbv 24-02-13 09:13

Re: E36 - DNG
 
cu jantele ce ai mai facut?


All times are GMT +2. The time now is 05:17.

- Copyright 2026 4Tuning