Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   FEMEI + MASINI = FILMARE ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/2835-femei-masini-filmare.html)

Bogdan_16v 28-12-04 20:48

Si eu pot sa-mi fac user nou si sa spun ca sunt bruneta din videoclip, mare smecherie...imi miroase rau a caterinca si cred ca si asta e...penal, altceva nu aveti de facut?

fratele lu` alex GMZ 29-12-04 02:52

mmmmm da
ce va apucat fratilor?
lasati fata in pace foarte bine ca sa urcat si ea in cry kit ca nu ia rup portiera :)

*****************

si eu am avut o sapca nike care am aruncat-o dupa ce am facut cerculete cu spatele cu o dacie 1310 si nimeni nu ma vorbit pe forum :)
asa ca blondo mai subtire ca aici nimeni nu se da mare sau destept ca daca e sa o dam in calculatoare si ce incerci tu sa explici pe acolo nu ai nici macar jumatate din cunostintele mele in domeniu si a multor altora de pe forum

PS: Sper sa nu pui la suflet ce am zis dar eu prefer sa spun totul pe fata nu sa o iau pe ocolite (THAT`S ME :wink: )

ZoliaT : 1. hmmm. juma de avertisment 2. completeaza-ti profilul cu varsta

fratele lu` alex GMZ 29-12-04 02:55

apropo daca sa format o impresie proasta despre mine sa stii ca sunt un baiat de treaba care te va ajuta intotdeauna daca se strica , calculatorul tau sa-ti las un numar de telefon sau o adresa de mail sau un site ce vrei tu :P :P :P :P

by the way ReSpEkT NSL

ascona-gsi 29-12-04 10:09

Mha de Profetii strazii mai stie cineva ceva ?? sau acuma se vb numai de \"blonda\" !!

MC Mate 30-12-04 12:34

Mah profetii momentan cauta un bairam ceva pt revelion !
au zis ca a iesit marfa videoclipul si ca dupa sarbatori spera sa apara la televizor !!!

ascona-gsi 18-01-05 23:09

ok !! se pare ca dupa sarbatorile de pasti !! mai stie cineva ceva ??

MC Mate 19-01-05 00:22

Am vazut videoclipul in forma finala acum 2 saptamani si a iesit super misto + k in videoclip la faza cu cerculetele au dat si un pic din zgomotul motoarelor peste melodie.Asteptam sa apara pe sticla

shadow 19-01-05 09:18

Pai si cam pe ce data o sa apara????
Nu poti sa-l pui si tu aici???

ascona-gsi 25-01-05 23:43

de vazut l-am vazut si eu, dar ma intrebam daca o sa apara pe Tv !!

200SX 26-01-05 10:39

care-l are sa-l puna pe forum sa-l vedem si noi

MC Mate 26-01-05 23:03

Ascona-gsi nu stiu unde ai vazut videoclipul,dar dak l-ai vazut zine si noua ce impresie ti-a lasat.
Nu cred k are cineva videoclipul in afara de trupa

ascona-gsi 27-01-05 19:48

L-am vazut de la trupa, e frumusel videoclipu ! dar sa vedem cum da pe TV.

MC Mate 24-03-05 22:46

Votati trupa aici http://www.rba.ro/compilatie/ k sa vedem videoclipul cat mai repede

Profetii Strazii

MC Mate 25-03-05 10:04

Nu uitati, dupa ce dati voteaza, apasati si sus unde scrie CONFIRMA VOTUL.
PROFETII STRAZII - SPUNE-MI TOT CE VREI

MC Mate 03-06-05 12:21

1 Attachment(s)
Iata si Videoclipul.In curand pe TV K lumea


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning