Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

edy99 24-12-06 16:20

Re: interior oltcit
 
si mie imi place oltcit-ul asa clasic, dar daca tot modifica motoarele, modifica exteriorul , de ce sa nu se faca modificari importante si in interior, ca eu cred ca ar iesit ceva frumos

e_Max 24-12-06 17:15

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by edy99 (Post 673570)
si mie imi place oltcit-ul asa clasic, dar daca tot modifica motoarele, modifica exteriorul , de ce sa nu se faca modificari importante si in interior, ca eu cred ca ar iesit ceva frumos

da ai dreptate dar limita tuningului sta in buzunar asa ca degeaba ai idei daca nus finantze intzelegi ce vreu s a spun

Magos 24-12-06 20:56

Re: interior oltcit
 
Asa este mai baieti!! Dar ... e vremea urarilor!!! :D

Craciunul este sarbatoarea sufletului si a inimilor... Imi doresc sa va aduca tuturor numai si numai impliniri, sanatate si nu in ultimul rand, voiosie, ca sa va puteti bucura de sarbatori alaturi de cei dragi si familie! Sarbatori Fericite!

Va doresc tuturor numai bafta in noul an care va veni, si sa aveti parte numai si numai de bucurii din partea oltencelor noastre ;) !! :D

e_Max 25-12-06 18:56

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 673835)
Asa este mai baieti!! Dar ... e vremea urarilor!!! :D

Craciunul este sarbatoarea sufletului si a inimilor... Imi doresc sa va aduca tuturor numai si numai impliniri, sanatate si nu in ultimul rand, voiosie, ca sa va puteti bucura de sarbatori alaturi de cei dragi si familie! Sarbatori Fericite!

Va doresc tuturor numai bafta in noul an care va veni, si sa aveti parte numai si numai de bucurii din partea oltencelor noastre ;) !! :D

nu prea ma pricep la urari decat craciun fericit va doresc la toata lumea

Ja_Rule 25-12-06 22:29

Re: interior oltcit
 
hai sa dea d`zeu ca anu` ce vine sa fie mai bun pt toata lumea ... La Multi Ani

Magos 26-12-06 02:03

Re: interior oltcit
 
sau... Merry XXX - MASS :D :D :D E mai bine asa?? :)

Ja_Rule 26-12-06 11:12

Re: interior oltcit
 
prefer merry XXS :) in vara pun B-94-XXS :)

Magos 26-12-06 14:36

Re: interior oltcit
 
;)) geeezh... :D

Ja_Rule 26-12-06 17:18

Re: interior oltcit
 
mai am si optiunea B-18-XXS da`mi place mai mult 94 .... ca na doar cu el plec maine :)

Magos 27-12-06 13:16

Re: interior oltcit
 
aa??... Unde pleci??
:-/

OltcitPower 28-12-06 13:17

Re: interior oltcit
 
interior oltcit < > decat numar de inmatriculari, plecari, deplasari, chiar si urari

nicidecum

interior oltcit = numar de inmatriculari, plecari, deplasari, chiar si urari


amu cum o fi?
despre ce vreti sa vorbim pana la urma urmei?

edy99 28-12-06 19:56

Re: interior oltcit
 
pai cand e vb de urari cred ca sunt binevenite pe orice topic

OltcitPower 28-12-06 20:20

Re: interior oltcit
 
hai sa ne uram sarbatori fericite aceiasi 5-6oameni, pe fiecare topic in parte.
o facem?
va sparg.... acum ma pun pe sters.pai ce aici chat bodyspeed

Magos 31-12-06 18:22

Re: interior oltcit
 
Buey... La Multi Ani 2007!!! Si Sa Dea Domnu Sa Nu Avem Taxe Mari De Platit Pe Fetele Noastre... ;))

OltcitPower 31-12-06 19:24

Re: interior oltcit
 
Te rog sa nu imi mai editezi mesajele domnu` bodyspeed, caci nu cred ca am spus ceva ce nu ar fi trebuit.
iar ca sa iti bagi replica...puteai sa scrii si tu un mesaj separat;)


All times are GMT +2. The time now is 14:27.

- Copyright 2026 4Tuning