Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/27578-virtual-4tuning-league-etapa-4-a.html)

vlad_VSV 06-12-06 19:02

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
cand aflam cine merge mai departe...ca io nu mai am rabdare:lol:

vlad_VSV 06-12-06 19:09

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
scz ca am postat de 2 ori da face figuri netu vietii.....puteti sterge postu asta:???:

Ace Axel 06-12-06 23:28

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
ne pare rau ca nu am postat ink castigatorii, toata lumea e mai ocupata in perioada asta. se vor anunta in curand.

patriotu90 07-12-06 10:35

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
1 Attachment(s)
Scuzat de intarziere ... au fost niste probleme dar s-au rezolvat ... cei care trec mai departe sunt :
hori_cutz_tuning vs. Gabi
maf vs. shantzu
AlexGBY vs. PointMaster
RA_2fast4u vs. vlad_4tuning

Urmatoarele batteluri vor fi :

hori_cutz_tuning vs. shantzu
PointMaster vs. vlad_4tuning

Timpul de lucru o saptamana: 7-14.12.2006

Masina :arrow: :arrow: :arrow:

Bafta

Reme 07-12-06 12:47

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
felicitari ;) bravo tuturor

vlad_VSV 07-12-06 14:55

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
felicitari celor care s-au calificat mai departe si bafta la tunarit:rolleyes2

ps: PointMaster:twisted:de data asta trebe sa te bat....musai:twisted: :twisted:

shantzu 07-12-06 14:58

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
bafta tuturor..... e din ce in ce mai popu.lar V4TL ;)
bafta lui horicutz ;)

HoricutzWSR 07-12-06 15:03

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 651709)
bafta tuturor..... e din ce in ce mai popu.lar V4TL ;)
bafta lui horicutz ;)

aaah...imi era frica,ca am sa pic cu tine...fawk` :)
bafta shantzule si restu :)

maf 07-12-06 18:49

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
felicitari tuturor, bafta shantzu ;)

HoricutzWSR 13-12-06 14:50

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
nu mai apuc sa fac masina...sorry...sunt in teze & shit toata saptamana...bafta mai departe Shantzule ...peace`

shantzu 13-12-06 16:01

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by hori_cutz_tuning (Post 659105)
nu mai apuc sa fac masina...sorry...sunt in teze & shit toata saptamana...bafta mai departe Shantzule ...peace`

asta e :( poate daca era o masina mai ushoara ,o faceai......

vlad_VSV 13-12-06 17:39

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
imi pare rau...nu mai pot face masina....sunt super bolnav de abia stau pe scaun....bafta point....alta data...
va salut

patriotu90 13-12-06 18:27

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
:shock: :shock: :shock: waw :shock: :shock: :shock:

la nici o editie nu am avut atarea retrageri ...

Deci se pare k finala se va tine intre PointMaster vs Shantzu ...

ps. ink asteptam lucrarile voastre :D:D:D ...

shantzu 13-12-06 18:29

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by patriotu90 (Post 659365)
:shock: :shock: :shock: waw :shock: :shock: :shock:

la nici o editie nu am avut atarea retrageri ...

Deci se pare k finala se va tine intre PointMaster vs Shantzu ...

ps. ink asteptam lucrarile voastre :D:D:D ...

cu masina asta se va tine finala ? :(
nu puteti sa dati alta masina , mai cu potential , demna de o finala ?

patriotu90 13-12-06 18:33

Re: Virtual 4Tuning League - etapa a 4-a
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 659367)
cu masina asta se va tine finala ? :(
nu puteti sa dati alta masina , mai cu potential , demna de o finala ?

nu se va tine finala pe masina asta ... ideea mea era sa nu sarim peste aceasta etapa ... si sa vedem ce puteti scoate aceasta ... sa ne aratati ca meritati locu in finala ...


All times are GMT +2. The time now is 21:06.

- Copyright 2026 4Tuning