Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/257504-provocari.html)

costash 17-06-11 21:57

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4404757)
pai cam liniste,nimeni nu mai provoaca..............nu prea ai cu cine in Suceava,sunt cateva masini mai lucrate sa zic asa si cam ne-am dat intre noi......dar asteptam poate cineva vrea sa-si incerce masina


Cam asa ceva!!!:]

PoToS 19-06-11 17:55

Re: PROVOCARI
 
nu zi hop pana nu ajungi la finish...
de mine nu ai scapat.. sapt asta poate imi ajunge si mie in sfarsit turbina si ma apuc de treaba..;)

chupa 11 19-06-11 18:19

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4408166)
nu zi hop pana nu ajungi la finish...
de mine nu ai scapat.. sapt asta poate imi ajunge si mie in sfarsit turbina si ma apuc de treaba..;)

Oricum nu cred ca o sa tina sa ajungi de la iasi pana la suceava...............

costash 19-06-11 20:40

Re: PROVOCARI
 
Belea cu voi!Bafta acolo la proiecte!

PoToS 20-06-11 21:13

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4408212)
Oricum nu cred ca o sa tina sa ajungi de la iasi pana la suceava...............

un gt30 78 R ? zici ca nu?:)

costash 20-06-11 22:04

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4410988)
un gt30 78 R ? zici ca nu?:)

Poate 3076r vroiai sa zici!Doar daca ai toyo888 sa pleci cum trebuie de pe loc altfel nu te vad bine la plecari de pe loc !Mai ramane si remaparea si aici depinde sunt multi factori!Bafta acolo!

chupa 11 21-06-11 08:21

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4410988)
un gt30 78 R ? zici ca nu?:)

si ai mai investit tu vreo 3000 de euro in pistoane,biele,injectoare,galerii,remapare...etc?? ???sau pui o turbina de la chinezi la 200 de dolari si gata ai 500 de cai???eu cred ca visezi tu ceva,dar daca ai sa reusesti sa faci o masina tare si fiabila felicitarile mele!

PoToS 22-06-11 12:15

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4411690)
si ai mai investit tu vreo 3000 de euro in pistoane,biele,injectoare,galerii,remapare...etc?? ???sau pui o turbina de la chinezi la 200 de dolari si gata ai 500 de cai???eu cred ca visezi tu ceva,dar daca ai sa reusesti sa faci o masina tare si fiabila felicitarile mele!

incepi sa ma cam enervi :) putina rabdare si vei vedea:)
esti primul cu care incerc turbina:) si de soft nu-ti fa griji :)

chupa 11 22-06-11 20:28

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4414499)
incepi sa ma cam enervi :) putina rabdare si vei vedea:)
esti primul cu care incerc turbina:) si de soft nu-ti fa griji :)

usor sa nu-ti spargi din nou turbina,nu te mai agita asa..........oricum am si eu niste probleme la masin si nu reusesc sa-i dau de cap..........

Noroc24 22-06-11 21:05

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by chupa 11 (Post 4415391)
usor sa nu-ti spargi din nou turbina,nu te mai agita asa..........oricum am si eu niste probleme la masin si nu reusesc sa-i dau de cap..........

nu fiti nervosi , tre' sa fim o comunitate, imi pare rau ca ai probleme, mi se ridica parul cand aud de ele.

costash 22-06-11 22:47

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by Noroc24 (Post 4415466)
nu fiti nervosi , tre' sa fim o comunitate, imi pare rau ca ai probleme, mi se ridica parul cand aud de ele.

Asa Noroc zi le tu la baietzi!! LOL!!Nu totul tre sa fie ceva de comentat, de scos numai cele rele la suprafata, ar trebui sa va ajutati intre voi ,zic eu si bunul meu prieten Noroc!Bafta, mult calm si cooperare!

PoToS 24-06-11 14:45

Re: PROVOCARI
 
lumea vorbeste... :)
nu ar trebuii sa vb de mine daca nu stii :) puteai frumos sa ma intrebi..poate am si biele..poate si pistoane..treaba mea, bravo tie ca esti tare, ma bucur pentru tine. fiecare cu ce are. EU am un cazan din 92,,tractiune fata si asta e..dar de acuma mergem pe burta.

bafta

andutzu85 24-06-11 21:17

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4419324)
lumea vorbeste... :)
nu ar trebuii sa vb de mine daca nu stii :) puteai frumos sa ma intrebi..poate am si biele..poate si pistoane..treaba mea, bravo tie ca esti tare, ma bucur pentru tine. fiecare cu ce are. EU am un cazan din 92,,tractiune fata si asta e..dar de acuma mergem pe burta.

bafta

ce o sa-mi rada musteata....cand cazanul ala din 92...o sa treaca glont pe langa audi:lol::lol::lol::lol:

chupa 11 25-06-11 13:59

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4419324)
lumea vorbeste... :)
nu ar trebuii sa vb de mine daca nu stii :) puteai frumos sa ma intrebi..poate am si biele..poate si pistoane..treaba mea, bravo tie ca esti tare, ma bucur pentru tine. fiecare cu ce are. EU am un cazan din 92,,tractiune fata si asta e..dar de acuma mergem pe burta.

bafta

astept sa-ti termini masina si sa ne dam,apreciezfaptul ca lucrezi TU la masina si nu o faci cu banii PARINTILOR..........respectul meu........si te astept la start

chupa 11 25-06-11 14:05

Re: PROVOCARI
 
Quote:

Originally Posted by andutzu85 (Post 4420066)
ce o sa-mi rada musteata....cand cazanul ala din 92...o sa treaca glont pe langa audi:lol::lol::lol::lol:

Sa-si termine Potos masina si dupa aia vedem


All times are GMT +2. The time now is 08:18.

- Copyright 2026 4Tuning