Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

chocko 24-02-13 15:43

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut, material simplu negru nu ai?

crysty.bobok 24-02-13 15:50

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Nu, nu am.

crysty.bobok 12-03-13 09:59

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
8 Attachment(s)
Jock Car

jock 16-03-13 16:58

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
:D multumesc

una si de la Cristian

Bogdan-MRR 20-04-13 22:34

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Asemenea modele sunt in magazinul din Agnita ? Eu stau in Agnita dar nu credeam ca gasesc asa ceva...

crysty.bobok 20-04-13 23:11

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut bogdan, am luat tot din magazin pentru că se pare că vānd mai bine online, găsești īn schimb foarte multe lucruri interesante pentru casă :)

Bogdan-MRR 21-04-13 03:35

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5446733)
Salut bogdan, am luat tot din magazin pentru că se pare că vānd mai bine online, găsești īn schimb foarte multe lucruri interesante pentru casă :)

Mersi de pont eu mi-am facut recent plafonul dar nu-mi place culoarea si vreau sa schimb. Satul meu daca ai un pic dr rabdare si brenandez poti sa ti-l faci sigur. Bafta !

Prodys 26-04-13 12:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut,pe nuanta de maro ai ceva?

crysty.bobok 26-04-13 17:57

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Nu am nimic pe maro.

Deocamdată stoc zero, cānd voi primi o să postez aici.

CJ02VDV 26-04-13 22:13

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
pe verde ai ceva sau pe negru?

crysty.bobok 26-04-13 22:18

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5452743)

Deocamdată stoc zero, cānd voi primi o să postez aici.


.....

sOund 06-05-13 11:42

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
N-ai primit nimic?

Mirel1919 23-05-13 00:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Ai primit marfa?

sergiu.r 25-05-13 21:51

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut. Uite, am tot urmarit topicul tau si m-a prins si pe mine microbul asta. Am si eu o intrebare. Asiguri cumva si montajul? Sau stii pe cineva in Brasov care sa ma ajute?

Multumesc anticipat.

crysty.bobok 25-05-13 22:17

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Īncă nu am primit nimic, astăzi am fost și nu mai au nimic pe stoc.

Nu pot asigura montaj.


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning