Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

MaTzA 04-05-07 14:42

Re: Membri noi
 
nu e adevarat :)) am incercat si alte drumuri :D

AlinD 13-05-07 15:10

Re: Membri noi
 
Cand va mai intalniti? :) As vrea sa trec si eu pe acolo..

MaTzA 13-05-07 21:13

Re: Membri noi
 
s-a mai spus ... in fiecare sambata la ora 21:00 in parcare billa dr. taberei

AlinD 13-05-07 23:36

Re: Membri noi
 
Am citit, dar am vazut si ca in unele sambete nu veneau cine stie ce. Vreau sa vin si eu cu alti impatimiti sa vedem ce masini aveti chestii socoteli :) Ca membru nu stiu daca as putea deveni ;) Daca ramane pentru sambata asta vin in mod sigur

Bafta

Slim29 13-05-07 23:51

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by AlinD (Post 899603)
Am citit, dar am vazut si ca in unele sambete nu veneau cine stie ce. Vreau sa vin si eu cu alti impatimiti sa vedem ce masini aveti chestii socoteli :) Ca membru nu stiu daca as putea deveni ;) Daca ramane pentru sambata asta vin in mod sigur

Bafta

in fiecare sambata , eshti bine venit .. si au fost doar 2 sambete cand nu s-a intalnit nimeni . 1 data tuning days si 2 cursa de la mare .. in rest de la ora 21 suntem la bilutza .. bafta si fara incidente

Andrey_FL 22-05-07 21:41

Re: Membri noi
 
Sa va intreb si yo ceva.Astept raspuns.As vrea sa fiu membru al NSL ro.Cum as putea face asa ceva.Yo sunt din Onesti jud Bacau.Pls datimi un raspuns

pHlow 22-05-07 22:37

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by bc_01_ftu (Post 914595)
Sa va intreb si yo ceva.Astept raspuns.As vrea sa fiu membru al NSL ro.Cum as putea face asa ceva.Yo sunt din Onesti jud Bacau.Pls datimi un raspuns

Tu ai dat acelasi mesaj la alte 5 clburi.. chiar tii neaparat sa intrii intr-un club,oricare ar fi? Nu te intereseaza nimc altceva?

OveR 23-05-07 00:55

Re: Membri noi
 
hahahahahah ce tare :))) omu vrea sa fie in club sa arate la feteeeeeeee ca el face " curse " :twisted:

pHlow 23-05-07 14:40

Re: Membri noi
 
exact.. genul tipic de "reisar". Poate aia de la donatori de organe ii dau si un stiker...

Andrey_FL 23-05-07 15:23

Re: Membri noi
 
am incercat ca nu stiam dak o sa intru intrunul...am incercat mai multe sa vad kre e treaba la fiecare

vlad_9791 23-05-07 15:26

Re: Membri noi
 
sfatul meu este sa vezi ce cluburi au filiale pe aproape pentru ca a fi membru nu inseamna doar un sticker pe luneta

Andrey_FL 23-05-07 15:33

Re: Membri noi
 
pai eu asta vroiam sa aflu in principal
daun id de mess ca sa vb mai bine....sau bagal pe al meu [email protected]

Sphynx 23-05-07 16:21

Re: Membri noi
 
Sfatul meu e sa stai linistit....;)

MARI_NSL 23-05-07 23:41

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Sphynx (Post 915875)
Sfatul meu e sa stai linistit....;)

:lol: :lol: :lol: :lol:

pHlow 24-05-07 00:38

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by bc_01_ftu (Post 915801)
pai eu asta vroiam sa aflu in principal
daun id de mess ca sa vb mai bine....sau bagal pe al meu [email protected]

o prima greseala..cel putin din punctul meu de vedere.. nu prea e indicat ca ID-ul de pe forum sa fie chiar nr de la masina.


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning