![]() |
Re: Membri noi
nu e adevarat :)) am incercat si alte drumuri :D
|
Re: Membri noi
Cand va mai intalniti? :) As vrea sa trec si eu pe acolo..
|
Re: Membri noi
s-a mai spus ... in fiecare sambata la ora 21:00 in parcare billa dr. taberei
|
Re: Membri noi
Am citit, dar am vazut si ca in unele sambete nu veneau cine stie ce. Vreau sa vin si eu cu alti impatimiti sa vedem ce masini aveti chestii socoteli :) Ca membru nu stiu daca as putea deveni ;) Daca ramane pentru sambata asta vin in mod sigur
Bafta |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Sa va intreb si yo ceva.Astept raspuns.As vrea sa fiu membru al NSL ro.Cum as putea face asa ceva.Yo sunt din Onesti jud Bacau.Pls datimi un raspuns
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
hahahahahah ce tare :))) omu vrea sa fie in club sa arate la feteeeeeeee ca el face " curse " :twisted:
|
Re: Membri noi
exact.. genul tipic de "reisar". Poate aia de la donatori de organe ii dau si un stiker...
|
Re: Membri noi
am incercat ca nu stiam dak o sa intru intrunul...am incercat mai multe sa vad kre e treaba la fiecare
|
Re: Membri noi
sfatul meu este sa vezi ce cluburi au filiale pe aproape pentru ca a fi membru nu inseamna doar un sticker pe luneta
|
Re: Membri noi
pai eu asta vroiam sa aflu in principal
daun id de mess ca sa vb mai bine....sau bagal pe al meu [email protected] |
Re: Membri noi
Sfatul meu e sa stai linistit....;)
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:32. |
- Copyright 2026 4Tuning