Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

DaNn.ZyX 16-08-11 21:45

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4530700)
Asta sa fie paguba...
Macar sa mai iesi si tu 'reacu din casa, ca nu te-am mai vazut cred ca de 2 luni...

Daca nu mai dai nici un semn si tu nu mai treci pe aici,acum ca esti la consum sa mai dai si tu o fuga sa vezi daca mai traiesc !

VladM 22-11-11 12:10

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4530863)
Daca nu mai dai nici un semn si tu nu mai treci pe aici,acum ca esti la consum sa mai dai si tu o fuga sa vezi daca mai traiesc !

Mai traiesti ba ? N-ai mai dat niciun semn nimic. Vine iarna ai intrat la hiberbare ? Unde-s pozele de ti le-am facut eu ?:))

DaNn.ZyX 22-11-11 12:49

re: E36 318IS Slow Build
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 4732587)
Mai traiesti ba ? N-ai mai dat niciun semn nimic. Vine iarna ai intrat la hiberbare ? Unde-s pozele de ti le-am facut eu ?:))

Traiesc ma cum sa nu...astept sa ninga sa iesim pe treaba,facem atunci poze,astea sunt...frumoase dar nu prea :)):))
Attachment 2234043 Attachment 2234044
Attachment 2234045 Attachment 2234046
Attachment 2234047 Attachment 2234048
Attachment 2234049
P.s : vezi poza 6(cine sta picior peste picior) :lol::lol::lol::lol::lol:

VladM 22-11-11 12:50

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4732665)
Traiesc ma cum sa nu...astept sa ninga sa iesim pe treaba,facem atunci poze,astea sunt...frumoase dar nu prea :)):))
Attachment 2234043 Attachment 2234044
Attachment 2234045 Attachment 2234046
Attachment 2234047 Attachment 2234048
Attachment 2234049

Abia astept,saptamana viitoare creca imi aduc si eu italianca :)

eMH 22-11-11 12:53

re: E36 318IS Slow Build
 
Lasa ba poza 6, tu vezi cine e acolo cu hanorac negru? Si cu a cui camera is facute pozele? :-w

P.S.: Ba, eu acum am vazut, iti lipseste un proiector? :)))))

eMH 22-11-11 12:57

re: E36 318IS Slow Build
 
Oooo inseamna ca esti bagabont mare tu ma!!

DaNn.ZyX 22-11-11 13:00

re: E36 318IS Slow Build
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 4732666)
Abia astept,saptamana viitoare creca imi aduc si eu italianca :)

Adu-o,sa mai iesim si noi la o barfa,poate chiar facem ceva daca ninge :lol:

Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4732669)
Lasa ba poza 6, tu vezi cine e acolo cu hanorac negru? Si cu a cui camera is facute pozele? :-w

P.S.: Ba, eu acum am vazut, iti lipseste un proiector? :)))))

Nu vad bine...zici de Cheloo ala ? :lol::lol::lol:
Acum lipsesc amandoua...arata cam asa si le tin in garaj sa nu faca "poc" in iarna asta :lol::lol::lol:
Attachment 2234058

DaNn.ZyX 24-12-11 20:17

Re: E36 318IS Slow Build
 
Sarbatorile de iarna sa va aduca multe bucurii, surprize si indeplinirea tuturor dorintelor...Sarbatori fericite si La Multi Ani tuturor !!!

DaNn.ZyX 25-12-11 12:37

Re: E36 318IS Slow Build
 
1 Attachment(s)
When Cop's celebrate Christmas ... :lol::lol::lol::lol::lol:
Attachment 2272510

alex.calibra 25-12-11 12:38

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4794144)
When Cop's celebrate Christmas ... :lol::lol::lol::lol::lol:
Attachment 2272510

asta e cadoo de craciun:))

RIcKO 25-12-11 12:39

Re: E36 318IS Slow Build
 
Tristule :))))) i-ai dat jar

meciu02 25-12-11 13:29

Re: E36 318IS Slow Build
 
mijto man , ce consum ai la el , si eu am un 318is dar nu sunt prea multumit de cum trage...nush poate mi se pare poate nu ... nu ai un film de la 0-100? ms , sarbatori fericite

julaikos 25-12-11 13:39

Re: E36 318IS Slow Build
 
Poza aia te-a costat 50 de lei nu? :))

eMH 25-12-11 15:09

Re: E36 318IS Slow Build
 
Lol, Iulica, asta vroiam eu sa spun :)))
Cat a plans dupa aia pentru zeama aia? :))

DaNn.ZyX 25-12-11 16:05

Re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by alex.calibra (Post 4794146)
asta e cadoo de craciun:))

Cadoo,fortzaaa !

Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4794148)
Tristule :))))) i-ai dat jar

Jaratec sa mance coane :)):))

Quote:

Originally Posted by meciu02 (Post 4794217)
mijto man , ce consum ai la el , si eu am un 318is dar nu sunt prea multumit de cum trage...nush poate mi se pare poate nu ... nu ai un film de la 0-100? ms , sarbatori fericite

Pai la consum sta cam asa : intre 10-12% oras ,iar afara am scos si 6.5%...filmare 0-100 nu am din pacate,nu mi-a trecut prin cap sa fac asa ceva :) Sarbatori fericite si tie !

Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4794231)
Poza aia te-a costat 50 de lei nu? :))

Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4794333)
Lol, Iulica, asta vroiam eu sa spun :)))
Cat a plans dupa aia pentru zeama aia? :))

Ma ce zmei sunteti voi,doar 30 lei am bagat aseara si am alergat tot orasul,cerce,nebunii si inca mai am chiar si dupa top speed-ul de 200+ !


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning