![]() |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Fortza BORBET!Arata frumos!
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
=)))))))))) |
Re: E36 - My e36 TM
nu rade tigane ca veneai cu un chesseburger la spitalu judetean ... :lol: :lol:
ne facea ala 3 in 1 "ca cafeaua" oricum faina experienta.. de atunci m'am ingrasat 4 kg ..manc ce apuc.. cat mai apuc :lol: :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
Salut pot sa spun k ai o masina foarte frumoasa :X...mam indragostit ...am vazuto ieri parcata in timisoara cu o tovarasa de a iei
Deci pozele nu se compara fata de daca o vede omu live 10 cu + mare |
Re: E36 - My e36 TM
E SEX MASINA!!!! :peace:
BAFTA CU EA !!! :peace: |
Re: E36 - My e36 TM
radu ms da mai e de lucru la ea....
swamp_boy are ea ceva defecte dar ma ajuta baietii de la west garage sa o pun la punct. tot imi bat capu sa vad cu sinele pentru noile scaune...intre timp am schimbat placutzele lichidu de frana si uleiu in diferential :-) o pregatim pentru ce urmeaza.... si m-am decis sa dau jos eleronu de luneta ca nu imi place cum da.... in rest sapt asta i fac actele sa o trec pe mine ca expira asigurarea la ea si decat sa fac una noua mai bine o si inmatriculez....da na acum nu stiu ce nr sai pun :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
lasa "coifu" ala acolo.. ca e bun.
dupaia ramane numa silicon pe cheder.. legat de nr. TM 69 LAU .. ce trebuie :D |
Re: E36 - My e36 TM
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)
in legatura cu numaru TM 25 SKY TM 36 SKY TM 25 PWR TM 99 HAN TM 99 TKS TM 12 GOO TM 01 PAA TM 99 PA! cam astea ar fi :lol: |
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
Cum ar fi ăsta? |
Re: E36 - My e36 TM
|
Re: E36 - My e36 TM
danke schon....:-) sapt viitoare pregatim ink o tura :lol:
|
Re: E36 - My e36 TM
Quote:
|
Re: E36 - My e36 TM
Ceva poze cu masinuta???
Bafta cu ea in continuare |
Re: E36 - My e36 TM
momentan nu e nimic nou :-) lucrez mai mult la bestia altcuiva :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning