Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

laurentiu_tim 01-05-11 23:34

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4286474)
bah man, nu zici nimic....cum a iesit putin soarele cu ti-ai luat "sandale noi" :yikes: ... arata belea:dance:

trebe polish si curatate bine...o sa arate si mai bine....:-)

Quote:

Originally Posted by calin.massive (Post 4288251)
datenfratiitai :woowoo:

e de bine sau de rau?:???::lol:
Quote:

Originally Posted by Nosfer (Post 4289456)
pfff cum poate sa stea de spateee. E crima masina asta cu Borbet A:shock:.

si mie imi plac foarte mult cum stau pe masina si rotile in general cum arata,forma,capac,spitze,buze.......imi cam plac rotile pline si pe 5 am avut si na :-)le-as schimba pe astea cu niste alphards-uri daca as gasi :shock: 8) eu is mai special :lol:

Wilgax 02-05-11 07:18

Re: E36 - My e36 TM
 
Fortza BORBET!Arata frumos!

TM 77 ADF 02-05-11 23:48

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4295464)
:lol::lol::lol: ms ms....o trantesc de tot :lol:ai ceva flanse de 1 ma?:-)ai plecat prea devreme ma ca dupa o fost spuma si cand vb cu caius intreabal ce era sa patim pe drum frate :lol::lol: horror remorca de tir pe contrasens :lol:final destination 7 :lol:

=)) va vedeam la stiri ba esti nebun, 7 frati in troleu raniti grav la unghi :)) am flanse de la 1 la 100de cm :)) orice pt ca masina ta sa fie cea mai LOW & SLOW motion, las k maine v-a dau niste pungi de metro umflate in caz de poc poc sa fiti protejati, ca UPS ala o scos airbagurile din buz si le-o vandut :)) tiganuuu
=))))))))))

Caius TM 03-05-11 07:02

Re: E36 - My e36 TM
 
nu rade tigane ca veneai cu un chesseburger la spitalu judetean ... :lol: :lol:
ne facea ala 3 in 1 "ca cafeaua"
oricum faina experienta.. de atunci m'am ingrasat 4 kg ..manc ce apuc.. cat mai apuc :lol: :lol:

Swamp Boy 08-05-11 13:34

Re: E36 - My e36 TM
 
Salut pot sa spun k ai o masina foarte frumoasa :X...mam indragostit ...am vazuto ieri parcata in timisoara cu o tovarasa de a iei
Deci pozele nu se compara fata de daca o vede omu live 10 cu + mare

radu_bmwe36 08-05-11 22:39

Re: E36 - My e36 TM
 
E SEX MASINA!!!! :peace:


BAFTA CU EA !!! :peace:

laurentiu_tim 10-05-11 01:22

Re: E36 - My e36 TM
 
radu ms da mai e de lucru la ea....

swamp_boy are ea ceva defecte dar ma ajuta baietii de la west garage sa o pun la punct.

tot imi bat capu sa vad cu sinele pentru noile scaune...intre timp am schimbat placutzele lichidu de frana si uleiu in diferential :-) o pregatim pentru ce urmeaza....

si m-am decis sa dau jos eleronu de luneta ca nu imi place cum da....

in rest sapt asta i fac actele sa o trec pe mine ca expira asigurarea la ea si decat sa fac una noua mai bine o si inmatriculez....da na acum nu stiu ce nr sai pun :lol:

Caius TM 12-05-11 10:03

Re: E36 - My e36 TM
 
lasa "coifu" ala acolo.. ca e bun.
dupaia ramane numa silicon pe cheder..

legat de nr. TM 69 LAU .. ce trebuie :D

laurentiu_tim 12-05-11 10:54

Re: E36 - My e36 TM
 
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)

in legatura cu numaru

TM 25 SKY
TM 36 SKY
TM 25 PWR
TM 99 HAN
TM 99 TKS
TM 12 GOO
TM 01 PAA
TM 99 PA!

cam astea ar fi :lol:

mutzu 12-05-11 19:04

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4320586)
nu e silicon acolosha :lol: iti arat azi ca se da jos frumos...:-)

in legatura cu numaru

TM 25 SKY
TM 36 SKY
TM 25 PWR
TM 99 HAN
TM 99 TKS
TM 12 GOO
TM 01 PAA
TM 99 PA!

cam astea ar fi :lol:

TM 95 RBL

Cum ar fi ăsta?

Caius TM 13-05-11 17:50

Re: E36 - My e36 TM
 
midnight sexy :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Uh6ClGcFPtI

laurentiu_tim 14-05-11 00:22

Re: E36 - My e36 TM
 
danke schon....:-) sapt viitoare pregatim ink o tura :lol:

mutzu 14-05-11 09:00

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4323985)
danke schon....:-) sapt viitoare pregatim ink o tura :lol:

Vin şi eu :))))

Swamp Boy 14-05-11 10:40

Re: E36 - My e36 TM
 
Ceva poze cu masinuta???

Bafta cu ea in continuare

laurentiu_tim 14-05-11 21:53

Re: E36 - My e36 TM
 
momentan nu e nimic nou :-) lucrez mai mult la bestia altcuiva :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning