Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Bogdan.IS 08-04-11 22:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Bine ca n-ai scapat si tigara de iarba pe jos in opelu ala a tau :))

MihaiCsl 08-04-11 22:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
La mine in masina nu se fumeaza, doar se bea. =))

sylvyan 10-04-11 18:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
sal tuturor membrilor...am gasit un pic de timp si mi am creat si eu cont....de mult am zis sa fac asta dar mereu uitam sau nu aveam timp. sylvyu sunt cu IS 07 ZWT(5 arul auriu)

grg_92 10-04-11 18:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by sylvyan (Post 4243376)
sal tuturor membrilor...am gasit un pic de timp si mi am creat si eu cont....de mult am zis sa fac asta dar mereu uitam sau nu aveam timp. sylvyu sunt cu IS 07 ZWT(5 arul auriu)

prezinta-te la topicul "prezentare membri noi " ....eu te stiu ca ai fost la o intalnire cu bondell :D

Bondellu 10-04-11 18:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) a plecat pe copou acum, dar multi il stiu de pe 4t iasi. eu sunt pieton georgik nu mai am masina.

Bondellu 10-04-11 21:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri dimineata 407 DDD parcare iulius mall.salutari vlad.
aa si golf 5 90 TUD in spate la mall.salutari.

vinyl 10-04-11 22:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4244210)
ieri dimineata 407 DDD parcare iulius mall.salutari vlad.
aa si golf 5 90 TUD in spate la mall.salutari.

Pe la ce ora ai avzut golf-ul?

Bondellu 10-04-11 23:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4244264)
Pe la ce ora ai avzut golf-ul?

tot dimineata pe la 9 si ceva 10 ieri.

vinyl 11-04-11 06:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4244580)
tot dimineata pe la 9 si ceva 10 ieri.

Pe la 10 l-am vazut si eu...era si masina mea prin spate la mall...masina ta nu o stiu:DAveai un Peugeot parca..dar din cate am inteles,l-ai dat..

vlad87 11-04-11 21:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4244210)
ieri dimineata 407 DDD parcare iulius mall.salutari vlad.
aa si golf 5 90 TUD in spate la mall.salutari.

neata' :)

Armandot 11-04-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
407 DDD , joi pe la FAN Curier, si mi se pare ca si in alte zile cam tot pe acolo am vazut masina.

Bondellu 11-04-11 23:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4244789)
Pe la 10 l-am vazut si eu...era si masina mea prin spate la mall...masina ta nu o stiu:DAveai un Peugeot parca..dar din cate am inteles,l-ai dat..

Da l-am dat dar nu am vazut masina ta, de fapt nu o stiu probabil de asta.
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4246894)
neata' :)

Buna seara:P

vinyl 11-04-11 23:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4247309)
Da l-am dat dar nu am vazut masina ta, de fapt nu o stiu probabil de asta.

Buna seara:P

https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...bo-diesel.html

Arunca o privire,poate data viitoare imi lasi un mesaj "bondellu was here" :D

A fost parcata chiar pe colt,in "curba" vis-a-vis de intrarea din spate din partea cu Pitzeria..

Bondellu 11-04-11 23:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4247323)
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...bo-diesel.html

Arunca o privire,poate data viitoare imi lasi un mesaj "bondellu was here" :D

A fost parcata chiar pe colt,in "curba" vis-a-vis de intrarea din spate din partea cu Pitzeria..

Frumoasa masina, te-am bifat, cand te vad te salut. :)

vinyl 12-04-11 06:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4247377)
Frumoasa masina, te-am bifat, cand te vad te salut. :)

Dar la mall ai remarcat masina?:D


All times are GMT +2. The time now is 19:22.

- Copyright 2026 4Tuning