Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

RIcKO 27-05-11 00:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
pacat ca nu pot ...poate la anu...plm

sharkylete 27-05-11 00:44

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4353828)
din ce obs pe aici , doar bucurestiul si valcea au cate ceva de spus , asa ca daca vrem sa facem o intalnire , chiar si mai mica , eu propun pitestiul ca destinatie . Nu e distanta mare nici pt valceni nici pt bucuresteni . Mai departe poate se gaseste cineva din pitesti sa ne dea o ideea cu un loc unde ne-am putea aduna .

Ideea e sa vrea lumea sa vina.. ca daca chiar vrei te mai rupi de un 100/150RON sa mai bagi niste combustibil!

Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 4353860)
Mai vin cu o sugestie! Daca tot vreti faceti intalnire la Curtea de Arges si de acolo puteti incerca un drum spre transfagarasan. Tinand cont ca reusesc tipii cu masinile alea clasice cred ca reusiti si voi cu pisicile!

Este foarte buna ideea asta dar poate multi prefera sa vina la locul X unde ne intalnim sa palavragim acolo si dupaia sa plece inapoi acasa cand se lasa seara sau cand se sparge targu`... Dar este de luat in considerare ca traseu! :D

Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4353948)
11 iunie,bucuresti!! prezent cu inca doua matze! putem merge la padure in baneasa sau pustnicu!! umbra,aer curat,cateva poze...strangeti randurile si haai!

Nu vezi Liviule ca nu prea se ingramadesc sa vina...

Eu ma intorc marti acasa si o sa incerc sa "organizez" o intalnire(cu un pic de ajutor de la unu/altu`) si sa vedem ce se poate face!

Daca nu se anunta multi ca vin... o sa facem o chestie mai restransa pe raza Bucuresti (+/- 150km,desigur cine e dispus sa vina,oricum din bucuresti vin toti si sunt ceva...) si aia e!

Poate la anu sau pana se termina sezonul cald se organizeaza de altcineva mai profi si mai amanuntita o alta intalnire!

Eu zic totusi sa incercam sa ne adunam.. nu atat pentru a face MEETING E36 ci pt a ne intalni si admira masinile unii la altii si sa ne cunoastem mai bine, legam prietenii etc... fara mare tam tam gen burn`uri "cerce" si tot felu` de spectacole inutile si care se pot face in fiecare week-end singuri cu 2,3 prieteni!

Sa incercam sa facem o chestie linistia unde toata lumea poate sa treaca si sa admire in siguranta toate masinile!

Plus ca daca incepe vre`un destept sa faca ceva atrage si pe tanti militia si poate sa strice tot!

IN CONTINUARE VA ROG SA POSTATI CEI CARE SUNTETI DISPUSI SA VENITI SI CAM IN CE WEEK-END DIN LUNA IUNIE(Majoritatea o sa castige si se va fixa data saptamana ce urmeaza)

Eu sper sa vina cel putin cate 4,5 masini din fiecare oras!

(Daca se organizeaza pe raza Bucurestiului,poate este careva cu anumite "relatii" la vre-o revista de domeniu sau poate cine stie o sunam si pe Roxanica daca sunt destule masini :D:D:D )

Numai bine!
:paper:

bmwowners 27-05-11 09:41

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Parerea mea e ca o intalnire intr-o parcare de mall unde stai doua ore in soare la 35 de grade si apoi pleci acasa e de tot rasul. La fel si sa te duci la gratar la baneasa in weekend e full plin de miros de mici si manele

Daca vrei sa iasa ceva frumos parerea mea ti-am zis care e, ori va intalniti la curtea de arges si va riscati pe transfagrasan ori daca nu va puteti intalnii la campulun muscel si sa va duceti pe unde a fost raliul.

Iar referitor la bani cine sufera de el ca are BMW, masina premium, si se c**a pe el pentru 200 de lei cat ar venii benzina la un drum de genu asta nu cred ca il vrei la intalnire. La banii aia daca mai ia unu doi in masina vine mai putin de un milion!

In plus in oricare din cele doua variante puteti sta o ora doua la locul de intalnire sa discutati sa admirati masinile.

GOGU_VL 27-05-11 11:01

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu zic ca ar fi muuult mai interesant intalnire la C.de Arges, e mult mai interesant peisajul acolo decat in Bucuresti, pe care il stim majoritatea, mai alescei care stau acolo.......

Lymbutza 27-05-11 12:11

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
bun ,avansam . Curtea de arges suna bine . Stabilim si o data ?

sharkylete 27-05-11 12:25

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Pai sa stabilim o data ... eu am zis sa zica lumea cand ar putea ca dupaia apar discutii.. eu nu pot atunci ca mi-a fatat vaca... altu ca i s-a imbolnavit purcelu`!

Atunci ramane curtea de arges si este perfect!eu ca data propun tot 11!

Numai bine!
:paper:

liviu tex 27-05-11 12:47

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4354793)
Pai sa stabilim o data ... eu am zis sa zica lumea cand ar putea ca dupaia apar discutii.. eu nu pot atunci ca mi-a fatat vaca... altu ca i s-a imbolnavit purcelu`!

Atunci ramane curtea de arges si este perfect!eu ca data propun tot 11!

Numai bine!
:paper:

+1!:D

GOGU_VL 27-05-11 12:57

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Eu as zice totusi 12 sau chiar 19, ma refer sa fie duminica, ca unii mai lucreaza sambata.....si sa mai pregateasca unii, altii masinile........

Ora? eu as zice sa fie 10:00 intalnirea in C.de Arges......despre noi aici in Rm.Valcea vorbim noi personal despre ora de intalnire......tre'sa iau agenda la rand :lol: sa-i sun pe cei de la E36 Meeting Rm.Valcea cand am organizat-o :lol: Doamneeeeee si ce de sunt :paper:

bmwowners 27-05-11 13:01

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Tinand cont ca primul sfat a fost bun m-as mai risca sa va dau unu! Faceti intalnirea undeva prin iulie spre safrsit sa fie facuta cum trebuie sa aveti timp sa organizati sa promovati sa isi faca si oamenii masinile sa fie totul cum trebuie! Nu va grabiti ca fata mare la maritat ca nu are rost! Graba strica treaba!

E doar un sfat voi puteti face cum doriti!

Lymbutza 27-05-11 13:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
si eu cred ca e prea din scurt 11 iunie , e vb de 2 sapt , nu stiu cate lume se strange pana atunci . Cred ca cel mai bine ar fisa pornim o lista cu cei care se anunta , eventual sa dam si zvon in tara , sa mai anuntam in stanga si-n dreapta . . .

GOGU_VL 27-05-11 13:37

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 4354868)
Tinand cont ca primul sfat a fost bun m-as mai risca sa va dau unu! Faceti intalnirea undeva prin iulie spre safrsit sa fie facuta cum trebuie sa aveti timp sa organizati sa promovati sa isi faca si oamenii masinile sa fie totul cum trebuie! Nu va grabiti ca fata mare la maritat ca nu are rost! Graba strica treaba!

E doar un sfat voi puteti face cum doriti!

Sunt si eu exact de aceeasi parere ;) Dar.....ma rog, sa se vorbeasca si sa se "voteze".

sharkylete 27-05-11 13:40

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4354842)
+1!:D

Batut in cuie :D

Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4354859)
Eu as zice totusi 12 sau chiar 19, ma refer sa fie duminica, ca unii mai lucreaza sambata.....si sa mai pregateasca unii, altii masinile........

Ora? eu as zice sa fie 10:00 intalnirea in C.de Arges......despre noi aici in Rm.Valcea vorbim noi personal despre ora de intalnire......tre'sa iau agenda la rand :lol: sa-i sun pe cei de la E36 Meeting Rm.Valcea cand am organizat-o :lol: Doamneeeeee si ce de sunt :paper:

Din cine a venit la vl atunci sa speram ca mi vin 5 la intalnirea asta ;) o sa vezi!

Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 4354868)
Tinand cont ca primul sfat a fost bun m-as mai risca sa va dau unu! Faceti intalnirea undeva prin iulie spre safrsit sa fie facuta cum trebuie sa aveti timp sa organizati sa promovati sa isi faca si oamenii masinile sa fie totul cum trebuie! Nu va grabiti ca fata mare la maritat ca nu are rost! Graba strica treaba!

E doar un sfat voi puteti face cum doriti!

Este din scurt ca nu a fost promovata.. dar legat de masini sunt majoritatea gata ca a inceput caldura :D:D:D

Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4354900)
si eu cred ca e prea din scurt 11 iunie , e vb de 2 sapt , nu stiu cate lume se strange pana atunci . Cred ca cel mai bine ar fisa pornim o lista cu cei care se anunta , eventual sa dam si zvon in tara , sa mai anuntam in stanga si-n dreapta . . .


Atunci haideti sa facem alefel, pe 11 ne intalnim in bucuresti cativa sau na.. cine vrea sa vina.. ca oricum din capitala o sa vina cei mai multi cred eu..

Si intalnirea sa o facem la mijlocul lui iulie ca sa avem timp sa o si promovam si etc etc!

DECI PE 17 IULIE! Ca are si gogu dreptate.. duminica este mai libera pt toti!

Ramane asa ?! pe 17 intalnire la curtea de arges cu drum spre transfagarasan?! eventual cu o oprire sau 2 pana acolo?!

Daca ramane asa,haideti sa incepem sa o "promovam"!


Numai bine!
:paper:

Billy c25xe 27-05-11 14:47

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Nu stiu exact cand dau licenta , undeva in jumatatea lunii iulie deci nu stiu sigur daca pot venii pe 17 iulie insa pe 11 iunie daca se doreste ceva pe Bucuresti voi fi prezent 100 % .

Lymbutza 27-05-11 15:22

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
bun , bun . . .

Sticky ceva , eventual un poll se poate face cu data de 17 iulie sa isi dea lumea cu parerea daca e OK data .

sharkylete 27-05-11 15:29

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Mai asteptam pana diseara sa vedem care si ce mai zice si o sa fac un topic si vedem de acolo incolo ce se intampla!

LA CAT MAI MULTI!
:paper:


All times are GMT +2. The time now is 23:32.

- Copyright 2026 4Tuning