Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Boicot Benzinărie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/229401-boicot-benzinarie.html)

Ruff_Ryders 02-01-11 15:16

Re: Boicot Benzinărie
 
poi nu poti sta sa intrebi pe fiecare in parte cand iese de la servici..poate unii ies la 15 si alti atunci intra acum ramane asa si vedem ce facem...daca pot atunci cei care lucreaza sa se invoieasca o ora ...

mituc 02-01-11 16:10

Re: Boicot Benzinărie
 
Pai chiar nu stiu citi sint cei care termina lucrul vinerea la sfirsit de saptamina la ora 4 (cind se mai aduna lucruri sau sint altele de terminat), in conditiile in care foarte multi (chiar si din invatamint, spitale sau alte institutii bugetare) lucreaza 8-17 sau 9-18.

Ruff_Ryders 02-01-11 16:15

Re: Boicot Benzinărie
 
hai sa fim seriosi ca din cati stau pe forum nu stiu cati lucreaza sau nu pot sa plece...in fine daca iese ceva iese daca nu ramane pentru data viitoare cand ne hotaram...

MihaiCsl 02-01-11 18:04

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by mituc (Post 3947179)
Pai chiar nu stiu citi sint cei care termina lucrul vinerea la sfirsit de saptamina la ora 4 (cind se mai aduna lucruri sau sint altele de terminat), in conditiile in care foarte multi (chiar si din invatamint, spitale sau alte institutii bugetare) lucreaza 8-17 sau 9-18.

Mituc, daca ar fi sa o luam asa, ar trebui sa facem protestul la 20:00 si nici atunci n-ar veni lumea.

criminales 02-01-11 19:16

Re: Boicot Benzinărie
 
adevar gaiesti mihai motive de a nu participa la acest boicot sunt destule ....
ca nu suntem nemti ca nu suntem ...
ce bar trebui sa fim ca sa facem ceva in tara asta
daca gindim pentru noi si nu ne lasam condusi de altii nu e bine
si cei care gindesc si vor sa faca ceva sunt batjocoriti facuti analfabeti chiori si invata istoria de pe google
ce sa facem si cum sa facem ca sa obtinem respectul marilor iluminati de pe acest forum sa ni se alatuere umilului nostru protest nefondat ?
va rog lasatile lor decizia de a stabili data si ora protestului ca li se cuvine
acest drept




auzi colegu daca la suceava nu ai putut face ceva si acum stiu de ce ....
LASANE ca noi putem nu suntem handicapati si chiar de suntem analfabeti putem hotari si singuri ceia ce vrem sa facem in comunitatea noastra

daca tu la suceava nu poti face asta e resemneazate
nu ne distruge comunitatea noastra ca din cauza unora ca tine crys nu mai face evenimente si nici nu mai posteaza pe acest forum
si din cite imi aduc aminte la suceava la eveniment te-ai luat si de loco asai ? care face parte din acelasi club cu tine " adevarat ":
e ok intentia ta
dar sa stii ca hotaririle bsau luat la stadion unde plecam ce face si cum si au fost luate de comun acord

demonstreaza ca poti sa faci ceva si atunci poti avea respectul multora ....
respectul in cistigi nu il impui tu ca faci parte dintr-un anumit club auto
si daca acel club auto care are onoare si respect o au ca club ca o comunitate unita nu sil impun ei ca o gloata de salbatici prin amenintari ...
ori cum respectul pentru clubul tau sa stii ca ii au baietii dar asta nu inseamna ca sun obligati sa te respecte si pe "tine"
fiecare e liber sa respecte pe cine vrea
pt cei din clubul tau care fac ceva si se vvede tot respectu
tu mai ai drum lung ca sa cistigi respectul care il au multi altii din clubul tau

imi cer mii de scuze pentru acest post
dar nu pot tace din gura cind vad asemenea copil ca .....
ma face analfabet si chior din spatele unei tastaturi si in fata ??????????????
uita
la fel si multi altii

criminales 02-01-11 19:32

Re: Boicot Benzinărie
 
KAmikazee2005

Stage 5

KAmikazee2005's Avatar

Join Date: May 2005
Oras: Iasi\Suceava
Age: 21
Posts: 991
Member of:
[BMW]

Default ..
Sincer.. vb odata de cva maturitate la tine... nu se vede deloc.. c sa inteleg din postu tau de pe sectiunea suceava?? sa iti zic c mi-ai demonstrat ca esti un frustrat imatur care vrea sa iasa in evidenta prin orice ***. sincer.. nu mai bag in seama nici un post de-al tau ca mi-ai demonstrat de mii de ori ca te poti lua de mana cu zorro..

O seara buna si multa.. sanatate

imi cer scuze de imaturitatea de care am dat dovada ....NU

CINEVA TE FACE CHIOR SI ANALFABET TREBUIE SA TACI DIN GURA


AI INTELES ZORO NE LUAM DE O MINA


"CRYS " AVEAI MARE DREPTATE CIND MIAI ZIS : NU II BAGA IN SEAMA CA NU ISI DAU SEAMA CE VORBESC

DarkDriver 03-01-11 13:38

Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
 
Pana la urma e pe 4 sau pe 7?

Emiliannec 03-01-11 14:06

Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
 
7 - ora 16 - stadion

MihaiCsl 03-01-11 16:24

Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
 
Quote:

Originally Posted by Emiliannec (Post 3949660)
7 - ora 16 - stadion

Multumesc Emi, am uitat de topicul asta. Da, boicotul e pe data de 7.01.2011 pentru ca ,cade intr-o vineri si am considerat ca ne putem aduna mai multi atunci, de asta l-am pus si la ora 16:00.

alex_maf2007 03-01-11 21:47

Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
 
super, asa pot veni si eu

m3_catalin 03-01-11 22:01

Re: Boicot Benzinărie
 
eu tare cred ca o sa fie inventar ceva la toate benzinariile din iasi vineri la orele 4-5-6-7

MihaiCsl 03-01-11 22:11

Re: Boicot Benzinărie
 
Quote:

Originally Posted by m3_catalin (Post 3951118)
eu tare cred ca o sa fie inventar ceva la toate benzinariile din iasi vineri la orele 4-5-6-7

Ce te face sa crezi asta?

criminales 03-01-11 23:13

Re: Boicot Benzinărie
 
hai baietii
o facem sau nu ?
https://www.youtube.com/watch?v=dp7eYUK3PWg

IS19CIP 04-01-11 09:59

Re: Boicot Benzinărie
 
Din partea clubului DRO TUNING ai toata sustinerea !:D

danielNEC 04-01-11 10:09

Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
 
La ora 16 lumea e deja satula de munca si numai de alimentat masina nu mai are chef. Daca vreti intradevar sa va auda cineva si sa va sustina si lumea care munceste si sa aiba si benzinariile vanzari mai mici tre' sa faceti boicotul asta dimineata de la prima ora cand alimenteaza majoritatea.

De la ora 16 e prea tarziu pentru ca grosu vanzarilor s-au facut deja si o sa se uite cu indiferenta la voi.

Parerea mea... nu dati cu parul.


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning