![]() |
Re: Boicot Benzinărie
poi nu poti sta sa intrebi pe fiecare in parte cand iese de la servici..poate unii ies la 15 si alti atunci intra acum ramane asa si vedem ce facem...daca pot atunci cei care lucreaza sa se invoieasca o ora ...
|
Re: Boicot Benzinărie
Pai chiar nu stiu citi sint cei care termina lucrul vinerea la sfirsit de saptamina la ora 4 (cind se mai aduna lucruri sau sint altele de terminat), in conditiile in care foarte multi (chiar si din invatamint, spitale sau alte institutii bugetare) lucreaza 8-17 sau 9-18.
|
Re: Boicot Benzinărie
hai sa fim seriosi ca din cati stau pe forum nu stiu cati lucreaza sau nu pot sa plece...in fine daca iese ceva iese daca nu ramane pentru data viitoare cand ne hotaram...
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
adevar gaiesti mihai motive de a nu participa la acest boicot sunt destule ....
ca nu suntem nemti ca nu suntem ... ce bar trebui sa fim ca sa facem ceva in tara asta daca gindim pentru noi si nu ne lasam condusi de altii nu e bine si cei care gindesc si vor sa faca ceva sunt batjocoriti facuti analfabeti chiori si invata istoria de pe google ce sa facem si cum sa facem ca sa obtinem respectul marilor iluminati de pe acest forum sa ni se alatuere umilului nostru protest nefondat ? va rog lasatile lor decizia de a stabili data si ora protestului ca li se cuvine acest drept auzi colegu daca la suceava nu ai putut face ceva si acum stiu de ce .... LASANE ca noi putem nu suntem handicapati si chiar de suntem analfabeti putem hotari si singuri ceia ce vrem sa facem in comunitatea noastra daca tu la suceava nu poti face asta e resemneazate nu ne distruge comunitatea noastra ca din cauza unora ca tine crys nu mai face evenimente si nici nu mai posteaza pe acest forum si din cite imi aduc aminte la suceava la eveniment te-ai luat si de loco asai ? care face parte din acelasi club cu tine " adevarat ": e ok intentia ta dar sa stii ca hotaririle bsau luat la stadion unde plecam ce face si cum si au fost luate de comun acord demonstreaza ca poti sa faci ceva si atunci poti avea respectul multora .... respectul in cistigi nu il impui tu ca faci parte dintr-un anumit club auto si daca acel club auto care are onoare si respect o au ca club ca o comunitate unita nu sil impun ei ca o gloata de salbatici prin amenintari ... ori cum respectul pentru clubul tau sa stii ca ii au baietii dar asta nu inseamna ca sun obligati sa te respecte si pe "tine" fiecare e liber sa respecte pe cine vrea pt cei din clubul tau care fac ceva si se vvede tot respectu tu mai ai drum lung ca sa cistigi respectul care il au multi altii din clubul tau imi cer mii de scuze pentru acest post dar nu pot tace din gura cind vad asemenea copil ca ..... ma face analfabet si chior din spatele unei tastaturi si in fata ?????????????? uita la fel si multi altii |
Re: Boicot Benzinărie
KAmikazee2005
Stage 5 KAmikazee2005's Avatar Join Date: May 2005 Oras: Iasi\Suceava Age: 21 Posts: 991 Member of: [BMW] Default .. Sincer.. vb odata de cva maturitate la tine... nu se vede deloc.. c sa inteleg din postu tau de pe sectiunea suceava?? sa iti zic c mi-ai demonstrat ca esti un frustrat imatur care vrea sa iasa in evidenta prin orice ***. sincer.. nu mai bag in seama nici un post de-al tau ca mi-ai demonstrat de mii de ori ca te poti lua de mana cu zorro.. O seara buna si multa.. sanatate imi cer scuze de imaturitatea de care am dat dovada ....NU CINEVA TE FACE CHIOR SI ANALFABET TREBUIE SA TACI DIN GURA AI INTELES ZORO NE LUAM DE O MINA "CRYS " AVEAI MARE DREPTATE CIND MIAI ZIS : NU II BAGA IN SEAMA CA NU ISI DAU SEAMA CE VORBESC |
Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
Pana la urma e pe 4 sau pe 7?
|
Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
7 - ora 16 - stadion
|
Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
Quote:
|
Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
super, asa pot veni si eu
|
Re: Boicot Benzinărie
eu tare cred ca o sa fie inventar ceva la toate benzinariile din iasi vineri la orele 4-5-6-7
|
Re: Boicot Benzinărie
Quote:
|
Re: Boicot Benzinărie
|
Re: Boicot Benzinărie
Din partea clubului DRO TUNING ai toata sustinerea !:D
|
Re: Data Boicot 2011 a.k.a Marea Miscare
La ora 16 lumea e deja satula de munca si numai de alimentat masina nu mai are chef. Daca vreti intradevar sa va auda cineva si sa va sustina si lumea care munceste si sa aiba si benzinariile vanzari mai mici tre' sa faceti boicotul asta dimineata de la prima ora cand alimenteaza majoritatea.
De la ora 16 e prea tarziu pentru ca grosu vanzarilor s-au facut deja si o sa se uite cu indiferenta la voi. Parerea mea... nu dati cu parul. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning