Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-64-MVP 08-09-07 21:34

B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
si mai am o noutate la masina :lol: :arrow: :arrow: :arrow:

coman razvan 08-09-07 22:23

Re: B 64 M V P
 
da...nu e foarte mare diferentza...;)dar arata bine (vb de numar:))

coman razvan 09-09-07 00:09

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 1089322)
si mai am o noutate la masina :lol: :arrow: :arrow: :arrow:

Chestia asta e shukara rau...:)si io as vrea da unde naiba sa o pun?

ynp_46 09-09-07 00:12

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 1089312)
inainte si acum :lol: :arrow: :arrow: :arrow:

Cat te-au costat placutele sa le faci asa?:D

B-64-MVP 09-09-07 01:11

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by ynp_46 (Post 1089595)
Cat te-au costat placutele sa le faci asa?:D

pai placutele m-au dus 120 ron. din care 75 e numai taxa aia de numere preferentiale. eu zic ca meita 8) :!: :!:

B-64-MVP 09-09-07 01:13

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 1089593)
Chestia asta e shukara rau...:)si io as vrea da unde naiba sa o pun?

pai mai reduci si u razvane din locuri :lol: :!: :!: :!: poate nu iti trebuie asa multe :-P. mai da si la alti cu mcv care au doar 5 locuri :lol:

B-64-MVP 14-09-07 17:07

B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
l-am alergat si eu putin la mare ca avea energie in el:rolleyes2 :rolleyes2 :!: :!:

Co5m1n eXtreme 14-09-07 18:46

Re: B 64 M V P
 
foarte frumoasa ultima noutate

coman razvan 14-09-07 23:54

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 1089687)
pai mai reduci si u razvane din locuri :lol: :!: :!: :!: poate nu iti trebuie asa multe :-P. mai da si la alti cu mcv care au doar 5 locuri :lol:

am nevoie de toate locurile...daca era sa nu am imi luam cu 5 locuri :(( nu am unde sa o puunn...:((

B-64-MVP 17-09-07 00:30

Re: B 64 M V P
 
si mai am o noutate :P un detector de radar Cobra ! ! !

adi.schumi_tm 17-09-07 11:33

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 1104352)
si mai am o noutate :P un detector de radar Cobra ! ! !

Sunt buen detectoarele Cobra,chiar isi fac datoria,pe mine m-au salvat de cateva ori ..deci merita banii

B-64-MVP 04-10-07 05:01

B 64 M V P
 
2 Attachment(s)
poze cu numerele pe masina:!: :!: :!:

coman razvan 09-10-07 22:47

Re: B 64 M V P
 
aha...super fain

Co5m1n eXtreme 09-10-07 22:55

Re: B 64 M V P
 
misto numerele da puteai sa pui alte simboluri .... de ex germania ;)

Cristi_XP 11-10-07 01:11

Re: B 64 M V P
 
merge mai tare acu ca ai numere de UE ?:)


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning