Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Passat b5 tdi (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/220847-passat-b5-tdi.html)

Mirel1919 24-03-12 17:18

Re: Passat b5 tdi
 
Ce frumos o sa arate dupa ce o sa fie terminat pe partea estetica .. :D spor si cat mai multe fonduri

vinyl 24-03-12 17:22

Re: Passat b5 tdi
 
ar merge vopsit miezul..parca.

puskas 24-03-12 19:20

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4947996)
ar merge vopsit miezul..parca.

merci baietii , dar mai este mult de luccru la ea :P urmeaza alta bara fata ... si apoi mai vedem :P cat despre miezul jantei .... nush daca sa il vopsesc .. ma gandesc la un mov deschis ... am sa vad :P cine stie:P

vinyl 24-03-12 21:06

Re: Passat b5 tdi
 
Mov ?!

Mai bine le lasi asa. Eventual le faci full polish. Cand vorbeam despre vopsit miezul jantei....ma gandeam la un gry gun metal...dar nu la prostii dinastea, pokemon. Dar fiecare cu ale lui..

puskas 25-03-12 00:37

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4948360)
Mov ?!

Mai bine le lasi asa. Eventual le faci full polish. Cand vorbeam despre vopsit miezul jantei....ma gandeam la un gry gun metal...dar nu la prostii dinastea, pokemon. Dar fiecare cu ale lui..

gun metal si avioane :)) , in schimb mi-ar place full polish dar ai idee cat e de pretentios? am sa vad am timp ..

P.S: argumenteaza de ce mov ii pokemon si prostie ?!

vinyl 25-03-12 10:29

Re: Passat b5 tdi
 
Ar fi mai multe, dar fiecare cu gusturile lui.

puskas 25-03-12 12:09

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4948767)
Ar fi mai multe, dar fiecare cu gusturile lui.

ok , creed ca uneori decat sa vb aiurea mai bine ne abtinem .

vinyl 25-03-12 12:20

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by puskas (Post 4948898)
ok , creed ca uneori decat sa vb aiurea mai bine ne abtinem .

Exact. Din acest motiv, merg pe ideea ca fiecare isi face masina cum doreste. Dar trebuie sa invatam sa acceptam si o parere care nu e tocmai pe gustul nostru.

puskas 25-03-12 12:45

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4948915)
Exact. Din acest motiv, merg pe ideea ca fiecare isi face masina cum doreste. Dar trebuie sa invatam sa acceptam si o parere care nu e tocmai pe gustul nostru.

eu nu m-am suparat stai linistit .. nu am de ce :p fiecare cu parerile lui . numai bine

puskas 26-03-12 22:24

Re: Passat b5 tdi
 
8 Attachment(s)
o mica cosmetizare a jantelor ... care nu le voi mai vopsi .. imi plac foarte mult cum arata asa

andoGSI 11-04-12 10:00

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by puskas (Post 4951609)
o mica cosmetizare a jantelor ... care nu le voi mai vopsi .. imi plac foarte mult cum arata asa

Nice mertz thing:D bafta la lucru,imi plac asa pline8)

Roly94 11-04-12 10:10

Re: Passat b5 tdi
 
Te-am vazut saptamana trecuta la fantanele :D.Mi s-a parut super cunoscuta masina,si nu stiam de unde,ce cautai pe acolo?

goshy 11-04-12 10:47

Re: Passat b5 tdi
 
imi place drumul pe care ai luat-o...

legat de jante, ar merge si full polish, si doar buza polish si miezul mov cum vrei tu, sau orice alta culoare, dar e migalos polishul, tre` intretinut

bafta pe mai departe si spor la banet, de care avem nevoie mai fiecare :rolleyes2

puskas 11-04-12 11:39

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by Roly94 (Post 4976621)
Te-am vazut saptamana trecuta la fantanele :D.Mi s-a parut super cunoscuta masina,si nu stiam de unde,ce cautai pe acolo?

salut ... luni poate .. dar saptamana trecuta nicidecum :P .. am fost luni pana in miercurea ciuc :P

puskas 11-04-12 11:41

Re: Passat b5 tdi
 
Quote:

Originally Posted by goshy (Post 4976671)
imi place drumul pe care ai luat-o...

legat de jante, ar merge si full polish, si doar buza polish si miezul mov cum vrei tu, sau orice alta culoare, dar e migalos polishul, tre` intretinut

bafta pe mai departe si spor la banet, de care avem nevoie mai fiecare :rolleyes2

merci tare mult ;) bafta si tie , cat despre full polish cum am mai spus .. mi-ar place:X dar e a dracu de pretentios ... la culoare nebuna am renuntat ..:P poate un full crom ca am posibilitate la bani ft ft putini :P mai vreau flanse pe spate :P si o idee mai jos :P


All times are GMT +2. The time now is 03:15.

- Copyright 2024 4Tuning