Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

B138ALX 21-12-10 12:59

re: Danger Toys Club
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3915893)
Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

uite una din dovezi k a fost dezbracat de femei si nu de barbati!!!!:*

flipper 21-12-10 14:36

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3915893)
Sora mea, in poze nu se vede cine l-a dezbracat..

Eu il intzep pe Horica de fiecare data cand am ocazia..El stie cat il iubesc :lol:

Astept sa ma invite sa facem o panarama impreuna...

Scumpule, pentru tine oricand, numai tu sa faci fata.:-) Apropos......si eu te iubesc!

armand24 21-12-10 23:05

re: Danger Toys Club
 
cate declaratii de offtopic si ramanem cu gura uscata
2 zile pana la craciun :x

NXdev 23-12-10 22:40

re: Danger Toys Club
 
Clubul DreamWorks va ureaza sarbatori fericite alaturi de cei dragi, un an nou plin de realizari si bucurii.LA MULTI ANI.

b717alx 24-12-10 00:17

re: Danger Toys Club
 
Multumim frumos , sarbatori fericite si voua si un an nou fericit , va salutam cu respect

B138ALX 26-12-10 16:01

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3917976)
cate declaratii de offtopic si ramanem cu gura uscata
2 zile pana la craciun :x

EHE intra si u pe mess sa iti trimit pozele sa vezi ce sa facut de Craciun:P

KENZO 27-12-10 16:04

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3912630)
Ma...cum sa ajungi in halul asta??..

ce denigrant...:lol:

Si inca nu ai aflat multe frate....cum sa adormi ma langa femeie in pat dupa ce esti invitata la ea?????:)))=)))

B138ALX 27-12-10 16:21

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3931938)
Si inca nu ai aflat multe frate....cum sa adormi ma langa femeie in pat dupa ce esti invitata la ea?????:)))=)))

Kenzo te omor!!!! Posibil sa nu fie vina lui dc esti rau acum cu el

B138ALX 29-12-10 18:47

La Multi Ani !!!
 
Fie ca anul nou ce vine sa insemne pentru voi;
O noua treapta pe care o urcati!
Va doresc o viata fericita,implinita...
Si la multi CP!!!!

All4Speed 31-12-10 07:45

re: Danger Toys Club
 
Un an nou fericit din partea mea :dance:

VRS 31-12-10 14:14

re: Danger Toys Club
 
Din partea Styling Club, un sincer la multi ani, multa sanatate, fericire si speram ca anul viitor sa avem bani de modificari;)!

B138ALX 31-12-10 16:10

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by VRS (Post 3943507)
Din partea Styling Club, un sincer la multi ani, multa sanatate, fericire si speram ca anul viitor sa avem bani de modificari;)!

Va multumim foarte mult si voua sa va dea dumnezeu tot ce va doriti de la un 2011 mai bun!!!LA MULTI ANI

b717alx 01-01-11 12:37

re: Danger Toys Club
 
La Multi Ani!!! Multa sanatate si sa va dea dumnezeu tot ce va doriti

flipper 08-01-11 00:14

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3931938)
Si inca nu ai aflat multe frate....cum sa adormi ma langa femeie in pat dupa ce esti invitata la ea?????:)))=)))


Retardatul familiei, eu stiu ca esti gelos ca nu ai apucat sa te culci cu mine, dar nu e problema iti pastrez o bucatica si pentru tine.:-)

B138ALX 15-01-11 16:56

re: Danger Toys Club
 
ma nene ati inebunit de tot?zici k e forum de matrimoniale....
sau vreti sa va face-ti publice sintimentele reciproce?:P:P


All times are GMT +2. The time now is 17:02.

- Copyright 2026 4Tuning