Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

Wilgax 05-04-11 11:30

Re: E30 - CT-87-GMA
 
[QUOTE=LuciE36;4228899]
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4228564)
Frumoasa.Sa ai parte de ea.Mai multe detalii?[/QUOTE

detalii....la motor are serpisori....un filtru k%n un mic soft se limiteaza dupa 7 mii
suspensie sport luata de pe un m3 e36 de fabrica scaune sparco..volan m modificata putin si pe la interior.. bad boy look model e46...cam atat...

as vrea sa ii fac capota si portbagajul rosii...si sa las doar plafonul negru ca este trecuta in talon...rosu si negru...sa ii schimb lampile....mai este de lucru..


Frumos.De cat e motorul?:-)

b31rmy 05-04-11 12:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
1.8 is :D

emy_davidoff 05-04-11 12:32

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Salut!


Nu dai jantele de pe masina?

b31rmy 05-04-11 12:38

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Ba da , jantele sunt de vanzare.

https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ble-spoke.html

RacerJunior 05-04-11 12:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Foarte frumoasa. Dar totusi pacat ca ai renuntat la E30.

Wilgax 05-04-11 15:00

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 4229033)
1.8 is :D



Good stuff got there!8)

emy_davidoff 05-04-11 15:46

Re: E30 - CT-87-GMA
 
2 Attachment(s)
Ahh .. ma gandeam ca accepti la schimb.

Sunt nevoit sa le dau pe ale mele pentru ca nu mi le-a omologat la R.A.R ,am voie maxim 17".
Ale mele sunt 225/40 ZR18.


Astea sunt...

LuciE36 06-04-11 14:20

Re: E30 - CT-87-GMA
 
[QUOTE=emy_davidoff;4229522]Ahh .. ma gandeam ca accepti la schimb.

Sunt nevoit sa le dau pe ale mele pentru ca nu mi le-a omologat la R.A.R ,am voie maxim 17".
Ale mele sunt 225/40 ZR18.


Astea sunt...[/QUOTE

ti`am lasat pm.. intra sa vb

LuciE36 14-04-11 02:03

Re: E30 - CT-87-GMA
 
1 Attachment(s)
Vand Jantele de pe pisica....350 euro pret fix
sau schimb cu ceva cu buza .....
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...ble-spoke.html

LuciE36 14-04-11 22:44

Re: E30 - CT-87-GMA
 
1 Attachment(s)
cum vi se pare capota ? da bine asa sau sa o fac normala... ma`m gandit la un csl...ia`m pus bandouri de m proiectoare...vreau sa ii schimb jantele ....cu Tsw`uri pe 17 o sa revin cu poze ...

LuciE36 04-07-11 01:35

Re: E30 - CT-87-GMA
 
5 Attachment(s)
am revenit totusi la e30

AnDrEiCa 04-07-11 21:58

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 4441448)
am revenit totusi la e30

Tipsurile de la toba nu-mi plac deloc,in rest alte jante si e maxim:D

jakal 05-07-11 00:39

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 4441448)
am revenit totusi la e30

si nu ne spui ce zace sub capota....?........:))

b31rmy 05-07-11 10:24

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Doar 1.8 sub capota :)

LuciE36 05-07-11 10:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
nici mie nu imi plac tipsurile dar deocamdata le las acolo....mai am de lucru la interior jante telescoape pe fata...


All times are GMT +2. The time now is 06:29.

- Copyright 2026 4Tuning