Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Nissan 200SX S14 Project (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/215753-nissan-200sx-s14-project.html)

daniwmk 27-04-11 10:42

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
2 Attachment(s)
Rotile astea (BBS LM) au et35.
Vor deveni et22-25 dupa reverse lip.
Rotile Volk sunt si ele et22.
Apoi ... hello 20 mm spacers.

Pe fata este nevoie de un distantier mai mic cam de 5mm.

daniwmk 28-04-11 09:20

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
3 Attachment(s)
Carbon interior trim.
Am scapat de "lemn" :D

morpheusmaster 28-04-11 09:56

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 4287280)
Carbon interior trim.
Am scapat de "lemn" :D

Exact ce trebuia! Arata prea bine toata masina!!! Cinste tie dar hai odata cu jantele "de show" sa vedem cum arata :D

Ene'Andrei 28-04-11 16:00

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 4287280)
Carbon interior trim.
Am scapat de "lemn" :D

unde este masina dane? eu tot vin in braila aproape zi de zi, sunt tare curios sa vad si eu cum arata...in ce servis este acum?

daniwmk 28-04-11 16:27

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Nu am cum sa pun Volk urile inca ca nu au venit piulitele de la roti iar cu astea pe care le am risc sa julesc janta cu cheia cand le strang ca sunt prea mari.

Masina este facuta la mine la Apan pe dig si acolo a fost de la inceput doar ca a schimbat mai multe hale (mecanica/caroserie/vopsitorie/depozitare).
Nu prea am timp de vizite in timpul saptamanii.

Daca nu plec weekendul asta la curse la arad poti trece sambata ca voi fi mai liber.
Valabil si pentru marius3030 (nu am uitat).

Ene'Andrei 28-04-11 16:35

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 4288201)
Nu am cum sa pun Volk urile inca ca nu au venit piulitele de la roti iar cu astea pe care le am risc sa julesc janta cu cheia cand le strang ca sunt prea mari.

Masina este facuta la mine la Apan pe dig si acolo a fost de la inceput doar ca a schimbat mai multe hale (mecanica/caroserie/vopsitorie/depozitare).
Nu prea am timp de vizite in timpul saptamanii.

Daca nu plec weekendul asta la curse la arad poti trece sambata ca voi fi mai liber.
Valabil si pentru marius3030 (nu am uitat).

sambata dim la 9 am treaba in braila...daca e sa o caut eu prin servis nu o gasesc?

daniwmk 28-04-11 16:48

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Nu o gasesti ca nu au acces clientii in hala unde este masina.
Probabil intre 9.30 si 12 voi fi pe acolo.
Iti trimit un PM cu nr meu de tel.

71-LEX 28-04-11 23:13

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Frumoasa masina..si..abia astept sa o vad pe strazi. :-) felicitari si respect..

marius3030 29-04-11 01:36

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
dany..lasa-mi si mie nr tau de telefon si am sa vin cu ene!;)
trebuie s-o vad neaparat!:D
deabia astept!



PS:ene te sun vineri seara,daca mai ai nr ala!

Ene'Andrei 30-04-11 19:13

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
fara comentarii sau prea multe detalii, am vazut masina si este o bijuterie din toate punctele de vedere, o sa iasa super...abia astept sa o vad pornita :twisted: , felicitari dane!

daniwmk 03-05-11 08:55

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
4 Attachment(s)
Masina este gata in proportie de 80% la exterior.
Urmeaza "the fine tune" part :)

turb0 03-05-11 09:00

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
Doamne Dumnezeule cum poate arata aceasta masina. Felicitari , tine-o tot asa !

marius3030 03-05-11 09:39

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
:shock:
nu-mi vine a crede ca avem asa ceva in braila!!!
WoooW!

71-LEX 03-05-11 18:37

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
ORGASM!!:shock:

Catalin_br 03-05-11 19:33

Re: Nissan 200SX S14 Project
 
=d>.Felicitari.Vrem sa o vedem pe strazi:D:evil::shock:


All times are GMT +2. The time now is 21:56.

- Copyright 2026 4Tuning