![]() |
Re: Nissan 200SX S14 Project
2 Attachment(s)
Rotile astea (BBS LM) au et35.
Vor deveni et22-25 dupa reverse lip. Rotile Volk sunt si ele et22. Apoi ... hello 20 mm spacers. Pe fata este nevoie de un distantier mai mic cam de 5mm. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
3 Attachment(s)
Carbon interior trim.
Am scapat de "lemn" :D |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Quote:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Quote:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Nu am cum sa pun Volk urile inca ca nu au venit piulitele de la roti iar cu astea pe care le am risc sa julesc janta cu cheia cand le strang ca sunt prea mari.
Masina este facuta la mine la Apan pe dig si acolo a fost de la inceput doar ca a schimbat mai multe hale (mecanica/caroserie/vopsitorie/depozitare). Nu prea am timp de vizite in timpul saptamanii. Daca nu plec weekendul asta la curse la arad poti trece sambata ca voi fi mai liber. Valabil si pentru marius3030 (nu am uitat). |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Quote:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Nu o gasesti ca nu au acces clientii in hala unde este masina.
Probabil intre 9.30 si 12 voi fi pe acolo. Iti trimit un PM cu nr meu de tel. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Frumoasa masina..si..abia astept sa o vad pe strazi. :-) felicitari si respect..
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
dany..lasa-mi si mie nr tau de telefon si am sa vin cu ene!;)
trebuie s-o vad neaparat!:D deabia astept! PS:ene te sun vineri seara,daca mai ai nr ala! |
Re: Nissan 200SX S14 Project
fara comentarii sau prea multe detalii, am vazut masina si este o bijuterie din toate punctele de vedere, o sa iasa super...abia astept sa o vad pornita :twisted: , felicitari dane!
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
4 Attachment(s)
Masina este gata in proportie de 80% la exterior.
Urmeaza "the fine tune" part :) |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Doamne Dumnezeule cum poate arata aceasta masina. Felicitari , tine-o tot asa !
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
:shock:
nu-mi vine a crede ca avem asa ceva in braila!!! WoooW! |
Re: Nissan 200SX S14 Project
ORGASM!!:shock:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
=d>.Felicitari.Vrem sa o vedem pe strazi:D:evil::shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:56. |
- Copyright 2026 4Tuning