![]() |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Atazi din nefericire huy-u meu a fost julit de catre o alta masina care nu sa asigurat corespunzator si a iesit cu botu mult prea mult inafara si l-am acrosat.
Din fericire nui prea grav, revin cu ceva poze Aripa spate stanga putin zgariata si bara spate tot umpic :sad::sad: Aveti grija fratilor in trafic se afla multi prosti si tupesti care habarna au de capu lor ei doar stiu sa se ia cu tine in gura sau la bataie |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
1 Attachment(s)
Si un mic cadou
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
si tu mah? :))) si pe mine m-a lovit unu in aripa pe stanga spate, nu-i rau, dar se rezolva...din pacate bine ca anu mi-a spart bara, stopul pe spate si altceva..doar aripa si atat. Aveti grija mare in traffic.
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
6 Attachment(s)
Astazi a fost prima zapada in dr tr severin cu ocazia asta am descoperit un alt pasionat in severin inca o dacie o bestie VRG :D,
Azi miam facut si triplele cu dres negru de femei sunt prea smechere si nuprea se cunoaste, app am probleme cu franele mia curs tot lichidu, la pistonas in spate stanga :( postez ceva poze cu dacia si cu motoru ei si pozele cu huy-u meu :lol: |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Apropo acum suntem 3 pasionati de daci in severin ;):rolleyes2:lol:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
creca nu-ti mai tine presiune pompa..cum draq iti iese lichid pe acolo? uitate la furtunele de frana la etrieri sa nu cumva pe acolo sa pierzi, ca si mie mi s-a intamplat.
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
pe la pistonasu ala curge doar la roata aia pe stangaspate si cumparai si garniturile alea maine il schimb
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
4 Attachment(s)
Am schimbat si garniturile la pistonas acum am frane ceva mai bune :D si cateva poze cu huy-u inzapezit :D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
7 Attachment(s)
Astazi am montat si toba spor BORLA :lol: vreau sa zic ,cas foarte foarte multumit de sunet e putin cam ,grav dar merge :D
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Acum credca cel putin 3 cp mi-a dat toba asta deci 63 + inca 3 cam 66 cp, vreaus a spun ca masina trage mult mai bine acum, o sa urmeze dupa ce trece frigu si un filtru sport :rolleyes2 vreau sa o aduc la 70 cp,
Ma gandeam sa-i pun si un carburator dublu corp de oltcit sau de nova dar peurma nu mai scot consumu sub 14 pe oras :lol: |
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Crede-ma ca din filtrul ala sport nu o sa iti dea mai multi cai ... parerea mea.
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
daca vrei cai schimba toata toba si puneo din inox , pui un carburator mai destept cum ai zis u schimba axa cu came, modifica chiuloasa si pui un filtru sport Quote:
|
Re: Dacia 1310 HAI HUY
Quote:
toata lumea da sfaturi dar practic nimeni nu te ajuta , daca tu credeai asa poate vroiai sa vi sa o prinzi tu pe-a de inox:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 02:46. |
- Copyright 2026 4Tuning