Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Tweety_rzw 24-10-10 00:56

Re: DreamWorks
 
Nu are cum să apară īntre noi 3 probleme de genul acesta,sper că şi la ceilalţi membrii să īşi vadă lungul nasului şi să nu facă diferenţe după maşina omului !;)

L.E: Primim şi noi moderator pe acest thread eu,NXDEV şi SAA?Sau nu vede nici un admin topicu'?Chiar nu īl vede nimeni?:)

SUPAPA_Jr 24-10-10 05:37

Re: DreamWorks
 
:)) stiu ca sunt suprem...da...n-am nici o problema cu nici unul dintre voi...doar ne cunoastem ce naiba...doar ziceam ca scrisul dreamworks pe fundalul negru nu mi se pare potrivit...mai bine direct fara fundal ...dar e doar parerea mea , oricum, problema cu titlurile de presedinte etc etc mi se pare doar una de onoare si decizii mai elaborate...in rest...cam toti sunt la fel.

B-99-SAA 24-10-10 09:34

Re: DreamWorks
 
Daca Tweety e presedinte, eu vicepresedinte, si DEV purtator de cuvant, nu cred ca deranjeaza pe nimeni, si nici n-ar trebui... Suntem si fondatori, iar acele "functii" au rolul strict de organizare si decizie, nimic mai mult. Legat de membri si/sau simpatizanti, vor fi niste criterii de acceptare, in care sunt incluse si respectul, bunul simt, si seriozitatea!

NXdev 24-10-10 11:22

Re: DreamWorks
 
Fiecare ati venit cu o parere ...
Cerinte finale pentru aderare club :
- permis de conducere.
- masina personala.
- masina membrului sa se incadreze la una din categoriile : drag - drift - expo.
- sa nu fie figurant ( drifter-racer de ocazie printre soferii de rand ).
- sa participe-ajute la problemele-actiunile clubului.
- bun simt, respect, seriozitate.

NightClubRacer 24-10-10 12:07

Re: DreamWorks
 
adica eu sunt out? ca pic la prima cerinta :lol:

Mustang 24-10-10 13:57

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3751712)
L.E: Primim şi noi moderator pe acest thread eu,NXDEV şi SAA?Sau nu vede nici un admin topicu'?Chiar nu īl vede nimeni?:)

Nu se pot atribui moderatori doar pe un topic.
Se poate atribui moderator doar pe un subforum intreg.

Cereti printr-un PM catre "stapanire" un subforum la sectiunea cluburi si veti putea face mai mult de un topic. Abia acolo se poate stabili si un moderator.

B-99-SAA 24-10-10 16:08

Re: DreamWorks
 
@NXdev: in principiu astea ar fi, o sa mai discutam despre drift, drag si expo.

@NCR: tu esti caz special, o sa vedem cum facem.

@Mustang: asa stiam si eu, o sa discutam cu un supervisor.

NightClubRacer 24-10-10 17:11

Re: DreamWorks
 
pei si cand aflu, sa nu faceti degeaba parasolar :lol:

pustiu_FUG 24-10-10 17:34

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3752905)
pei si cand aflu, sa nu faceti degeaba parasolar :lol:

Corect sa apara aici o lista cu ce-i care raman si cei care nu..s-a stim....

KENZO 24-10-10 19:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3752163)
Fiecare ati venit cu o parere ...
Cerinte finale pentru aderare club :
- permis de conducere.
- masina personala.
- masina membrului sa se incadreze la una din categoriile : drag - drift - expo.
- sa nu fie figurant ( drifter-racer de ocazie printre soferii de rand ).
- sa participe-ajute la problemele-actiunile clubului.
- bun simt, respect, seriozitate.

+ Sa respecte intotdeuna membrii altor cluburi,sau adversar!!!

NightClubRacer 24-10-10 20:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3753190)
+ Sa respecte intotdeuna membrii altor cluburi,sau adversar!!!

buna completare ;)

Alex30 24-10-10 20:29

Re: DreamWorks
 
Multumim frumos pentru poze fotografului...

NXdev 24-10-10 21:14

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3752905)
pei si cand aflu, sa nu faceti degeaba parasolar :lol:

Quote:

Originally Posted by pustiu_FUG (Post 3752956)
Corect sa apara aici o lista cu ce-i care raman si cei care nu..s-a stim....

O sa posteze Liviu sau Razvan ...
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 3753190)
+ Sa respecte intotdeuna membrii altor cluburi,sau adversar!!!

Foarte buna completare, am zis eu ceva de genul, dar nu atat de clar.

Mergem si noi ? :arrow: https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...10-2010-a.html

NightClubRacer 24-10-10 21:27

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3753584)

eu as merge, macar sa vad...gen road trip :D

aditzu08 24-10-10 21:30

Re: DreamWorks
 
eu merg mai mult ca sigur.


All times are GMT +2. The time now is 15:27.

- Copyright 2026 4Tuning