![]() |
Re: DreamWorks
Nu are cum să apară īntre noi 3 probleme de genul acesta,sper că şi la ceilalţi membrii să īşi vadă lungul nasului şi să nu facă diferenţe după maşina omului !;)
L.E: Primim şi noi moderator pe acest thread eu,NXDEV şi SAA?Sau nu vede nici un admin topicu'?Chiar nu īl vede nimeni?:) |
Re: DreamWorks
:)) stiu ca sunt suprem...da...n-am nici o problema cu nici unul dintre voi...doar ne cunoastem ce naiba...doar ziceam ca scrisul dreamworks pe fundalul negru nu mi se pare potrivit...mai bine direct fara fundal ...dar e doar parerea mea , oricum, problema cu titlurile de presedinte etc etc mi se pare doar una de onoare si decizii mai elaborate...in rest...cam toti sunt la fel.
|
Re: DreamWorks
Daca Tweety e presedinte, eu vicepresedinte, si DEV purtator de cuvant, nu cred ca deranjeaza pe nimeni, si nici n-ar trebui... Suntem si fondatori, iar acele "functii" au rolul strict de organizare si decizie, nimic mai mult. Legat de membri si/sau simpatizanti, vor fi niste criterii de acceptare, in care sunt incluse si respectul, bunul simt, si seriozitatea!
|
Re: DreamWorks
Fiecare ati venit cu o parere ...
Cerinte finale pentru aderare club : - permis de conducere. - masina personala. - masina membrului sa se incadreze la una din categoriile : drag - drift - expo. - sa nu fie figurant ( drifter-racer de ocazie printre soferii de rand ). - sa participe-ajute la problemele-actiunile clubului. - bun simt, respect, seriozitate. |
Re: DreamWorks
adica eu sunt out? ca pic la prima cerinta :lol:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Se poate atribui moderator doar pe un subforum intreg. Cereti printr-un PM catre "stapanire" un subforum la sectiunea cluburi si veti putea face mai mult de un topic. Abia acolo se poate stabili si un moderator. |
Re: DreamWorks
@NXdev: in principiu astea ar fi, o sa mai discutam despre drift, drag si expo.
@NCR: tu esti caz special, o sa vedem cum facem. @Mustang: asa stiam si eu, o sa discutam cu un supervisor. |
Re: DreamWorks
pei si cand aflu, sa nu faceti degeaba parasolar :lol:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Multumim frumos pentru poze fotografului...
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Mergem si noi ? :arrow: https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...10-2010-a.html |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
eu merg mai mult ca sigur.
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:29. |
- Copyright 2026 4Tuning