Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 13-01-11 23:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 3982414)
iarasi ne bagi in boala.. ce sa zic acuma, mai am ce?:):):) vor arata beton pe masina in orice caz. Ce dimensiuni de cauciucuri le pui?:)

cred ca 215.40 fata si 245.35 spate... o sa vad ce gasesc.

Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3982560)
ce faci ma... ai scos jantele la plimbare sa vada zapada? sau le ai pus la poarta sa te lauzi la vecini :)))

vreau sa moara toti dusmanii ca la mine trage banii :lol:

Quote:

Originally Posted by mk3gti (Post 3983000)
Incet incet o sa ajungi unde iti doresti Caius , imi placea la nebunie matza neagra :) . Ti-as sugera 235 pe spate pentru stretch meserias :>
Spor pe viitor !

pai am zis ca de la inceputul anului ma apuc de ea ... :p vedem ce o sa iasa...


Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 3983096)
Ai dat Rial ???:D
Jantele sunt super !! Ai zis cumva ca va fii rosie masina ?:shock::D

mai am si Rial-urile ... vreau sa le vand daca sti pe cineva :D
masina nu v'a fi rosie ... pastrez traditia cu negru


Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 3983195)
nebunie caius asta, numa surprize faine ne face :D buzatule :))

:)))) tigane... sa nu te tragi pe cur maine ca avem de discutat...

Quote:

Originally Posted by haristeas51 (Post 3983427)
am avut un set la fel , et-ul diferea (fata 40 ,spate 35) spatele avea 245/35 si statea tras bine ( gume falken)

dinalea am si eu 2 buc. si cred ca le montez pe spate... sa vad cat de intinse stau...




************
evacuarea o sa fie una custom .. facuta la Arad la Criss.. :D abia astept sa fie gata...
2 poze cu piesele cumparate....

TM 77 ADF 13-01-11 23:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
maine o sa plek pe marteeeee :)))

muahahaha cum o sa sune masina asta... ca un v12 :X:X:X hard !!! oricum nu mai tare ca si quadu :))

Maniak22 13-01-11 23:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Miistoo :):):) si mai ales daca faci la Criss evacuarea sigur va iesi ca la carte. Am vazut la Fordu lui tzevaraiele de la evacuare trase pe lateral sub portiere si am ramas wow:):)

TM 77 ADF 13-01-11 23:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
ba aia de la eisenmann or sa vina la tm sa iti ceara autograf jur amin :))))))

TM 77 ADF 13-01-11 23:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cat imi dai sa iti aduc jantele astea???

3 Tlg Dynatech Felgen in 10x18 und 12x18(Hochglanzverdichtet)Neupreis Felgen 3500Euro

Caius TM 14-01-11 06:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
moooooooo termina!
sa moara business ca nu mi le trebuie :D

Caius TM 16-01-11 14:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
mai cateva poze cu toba ....

crysty.bobok 16-01-11 16:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
Bara spate e marfa rau d tot !!!!

Bafta !

RacerJunior 16-01-11 16:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
E de munca dar pana in vara e gata. Si adoar atunci e vremea ei nu ?

Intrebare : O vopsesti complet sau numai partial?

Salut si mult succes cu ea. La vara o sa fie lux ;).

furry_lion 16-01-11 17:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Hai ma, nu ati gasit un argon sa i dati o sudura frumoasa acolo :( (mai bine faceai si o toba Made by voi cu iesiri la ambele capete si cu o intrare pe mijloc :D ) imi place masinutza :D:D ..spor la treaba in continuare :D ..

RoByNeT 16-01-11 18:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 3991224)
E de munca dar pana in vara e gata. Si adoar atunci e vremea ei nu ?

Intrebare : O vopsesti complet sau numai partial?

Salut si mult succes cu ea. La vara o sa fie lux ;).

la cum il stiu eu, complet.

Caius TM 16-01-11 20:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3991199)
Bara spate e marfa rau d tot !!!!
Bafta !

mersi! sa vedem cand o sa fie gata ... :D

Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 3991224)
E de munca dar pana in vara e gata. Si adoar atunci e vremea ei nu ?
Intrebare : O vopsesti complet sau numai partial?
Salut si mult succes cu ea. La vara o sa fie lux ;).

o sa iasa odata cu ghioceii.. nu dureaza pana la vara.
si da, o sa o revopsesc complet pt ca sunt prea multe piese care trebuiesc revopsite si nu vreau sa fie diferente...


Quote:

Originally Posted by furry_lion (Post 3991238)
Hai ma, nu ati gasit un argon sa i dati o sudura frumoasa acolo :( (mai bine faceai si o toba Made by voi cu iesiri la ambele capete si cu o intrare pe mijloc :D ) imi place masinutza :D:D ..spor la treaba in continuare :D ..

totu'i calculat ... :D o sa fie ce trebuie!

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3991427)
la cum il stiu eu, complet.

da' ce ai inceput sa ma cunosti tu... si culmea, ne-am vazut o singura data pe ploaie ... :lol: (romantic stiu)

Maniak22 16-01-11 20:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
Cam cat e un vopsit complet unde vopsesti tu? La pisica mai stii cumva cat ai platit aprox ?

Va iesi frumoasa rau sunt sigur si eu:)

Caius TM 17-01-11 08:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
sper si eu sa iasa ceva
ai PM ...

furry_lion 18-01-11 16:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
astept si o poza "under car " :D:D si cu produsu final normal :d


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning