![]() |
Re: my tuning r5
Faza amuzanta....nu a scris corect nici pe maghiara:???:
|
Re: my tuning r5
greu limbu roman...frate lasa treaba cu tuningul.... masina arata superb cu barile alea originale o vopsea frumoasa si borbeturile alea ...atat si altfel era masina
|
Re: my tuning r5
Omule in primul rand respect pt tot efortul depus de tine , se vede ca esti pasionat! 2.Incearca sa o cobori putin si pune-i jantele acelea pe 14 sunt f ok,iar daca doresti spoilere incearca sa aibe aceeasi linie cu cea a caroseriei
3 nu asc toti pustanii,desii u ai zis ca faci totu singur cu banii care ii ai,multi arunca vb aiurea asta e.., unii din invidie daca chiar vroiau sa te ajute iti dadeau un sfat nu vb la misto 4 In ult posturi vad ca chiar ai inceput sa vii pe drumul cel bun cu mp3, vad ca iti place ali g style bv :D ; si volan de calitate, f bine, iar ca un sfat incearca sa iti faci o idee de tuning la alte modele ca al tau.Inca o data respect pt munca depusa la masinuta asta ! ps:vb doar in ROMANA clar?? :evil: bafta |
Re: my tuning r5
Buna asta cu pustanii:)..la 25 de ani esti batran,nu?:)).....
Baietii de aici l-au sfatuit ok.....si tocmai daca a spus ca bugetul este limitat..la cata fibra, kit ar intra sa adapteze barele alea....mai ieftin ar iesi daca ar face o suspensie sport cu flexul pe fata, pe spate nu este nevoie de flex doar de rambdare:))...pus jantele pe care le are....si cam atat... |
Re: my tuning r5
ok amanteles
|
Re: my tuning r5
vezi ca poti sa faci masina aia sa arate binisor in doar o zi.Cam ai ce iti trebuie fa cum a zis Adi si o sa vezi ca iasa bine si nu o mai lua ca ceva personal ;)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Nu mai fi-ti ma rai .lasati baiatu in pace sa o faca dupe cum se pricepe si dupe puterile lui dupe bunul plac si dupe buzunar are el in cap ceva si de mine sau vb multe si finalul ati vazut multi ......................... parerea mea ... sa tot o vopsesti cu spraiul nu va arata niciodta cum trebui mai bine strangi bani cumperi vopsea si platesti un vopsitor si va iesi super bn dar mai intai pune mecanica la punct si micile finisaje de estetica si interior le poti face la sfarsit
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
amprimit un alt ceas de bord
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
blue light
|
Re: my tuning r5
Sorcova vesela.....
Nu faci tu mai bine un favor marcii si istoriei r5-ului si il vinzi cuiva care sa-l readuca la "normal" ? Sau il duci la remat si-ti iei logan nou, ca sa fii pe trend ? |
Re: my tuning r5
Doamne.... Da tu chiar iti bati joc de masina asta :shock:
|
Re: my tuning r5
Hai ma ca se vede bine ...noaptea..ca si masina pare a fi de culoare inchisa....dar...nu prea:)...
PS: vezi ca un topic de aici, ala cu " my renault 5 diesel" sau ceva de genul, te invata cum sa lasi masina mai jos de spate....punei bara originala pe spate si fa manevra asta... |
Re: my tuning r5
nu inteleg la ce dracu ti-o trebuit leduri si neoane albastre cand tu ai multe altele de rezolvat... ai si vopsit masina cu spray....:yikes:
|
Re: my tuning r5
graty ,ca amprimit neonele si de ai ampus pe masina si asa multmai faina
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:36. |
- Copyright 2026 4Tuning