![]() |
Re: M3-uri ft tari !
6 Attachment(s)
Am vazut cateva poze cu masina asta si m-am gandit sa mai postez si eu cateva. Sunt facute la o sedinta foto pentru o revista de tuning din US, masina e a unui tip care detine o companie de fotografie, care se numeste JDMOTO PHOTOGRAPHY. Masina este Turbo si face undeva in jurul a 370 de cai.
Poze : |
Re: M3-uri ft tari !
370 cai turbo ???? pai un m3 normal are 343 shy ala pare a fi m3 !!! dak e turbo ar tebui sa aiba mai multi cai cred , nu doar 27 cai in plus :D
|
Re: M3-uri ft tari !
3 Attachment(s)
Diagrama Dyno atat specifica, 371 de cai la roata, 436 cai la volanta, imi cer scuze pentru eroare, masina are compresor nu turbo.
Masuratoarea a fost efectuata inainte de montarea evacuarii Milltek si a altor cateva gadet-uri de la Evosport. Inca cateva poze : |
Re: M3-uri ft tari !
bijuterie masina!
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Gresit. Masina nu este al lui JDMOTO si nici nu a fost pozat-a de el. Masina aceea este al lui Ronnie din New Jersey si JDMOTO ( Jon ) este din Chicago. Un prieten foarte bun al meu care face poze pentru clubul nostru EUROPROJEKTZ. Jon are un E46 seria 3 silver cu jenti CSL. Pozele prezentate de tine au fost puse pe e46fanatics.com. Sunt aceleasi poze care s-au folosit pentru calendarul E46Fanatics 2007 la inceputul anului trecut . In calendar puteti vedea pe coperta masina lui Jon cat si al lui Ronnie si a mea. aici este link-ul: http://www.e46fanatics.com/forum/sho...t=e46+calendar |
Re: M3-uri ft tari !
Sa contribui si eu.
Acesta este unul dintre M3-urile nostre de la EUROPROJEKTZ Midwest US. Prietenul meu Tommy si M3-ul lui unicat. Este primul si cred ca singurul inca din lume care are Stage 2 HPF750 Turbo facut de Horse Power Freaks. Un total de 750cp. https://i52.photobucket.com/albums/g1.../HIN/Tommy.jpg https://i52.photobucket.com/albums/g1...N/DSC01083.jpg https://i52.photobucket.com/albums/g1...N/DSC01343.jpg https://i52.photobucket.com/albums/g1...EPHINFLYER.jpg |
Re: M3-uri ft tari !
multi caluti ...........fotografii la rezolutie mai buna nu ai????
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning