Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

Bass-Evolution 14-06-07 09:46

Re: M3-uri ft tari !
 
6 Attachment(s)
Am vazut cateva poze cu masina asta si m-am gandit sa mai postez si eu cateva. Sunt facute la o sedinta foto pentru o revista de tuning din US, masina e a unui tip care detine o companie de fotografie, care se numeste JDMOTO PHOTOGRAPHY. Masina este Turbo si face undeva in jurul a 370 de cai.
Poze :

Luigyy 14-06-07 10:45

Re: M3-uri ft tari !
 
370 cai turbo ???? pai un m3 normal are 343 shy ala pare a fi m3 !!! dak e turbo ar tebui sa aiba mai multi cai cred , nu doar 27 cai in plus :D

Bass-Evolution 14-06-07 12:17

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
Diagrama Dyno atat specifica, 371 de cai la roata, 436 cai la volanta, imi cer scuze pentru eroare, masina are compresor nu turbo.
Masuratoarea a fost efectuata inainte de montarea evacuarii Milltek si a altor cateva gadet-uri de la Evosport.
Inca cateva poze :

Bulbucan 22-06-07 16:34

Re: M3-uri ft tari !
 
bijuterie masina!

MARI_NSL 27-06-07 02:51

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bass-Evolution (Post 948452)
Diagrama Dyno atat specifica, 371 de cai la roata, 436 cai la volanta, imi cer scuze pentru eroare, masina are compresor nu turbo.
Masuratoarea a fost efectuata inainte de montarea evacuarii Milltek si a altor cateva gadet-uri de la Evosport.
Inca cateva poze :

superba "jucaria"....bine rau se aseaza pe sosea :D

DJ BeBe 24-01-08 09:07

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bass-Evolution (Post 948239)
Am vazut cateva poze cu masina asta si m-am gandit sa mai postez si eu cateva. Sunt facute la o sedinta foto pentru o revista de tuning din US, masina e a unui tip care detine o companie de fotografie, care se numeste JDMOTO PHOTOGRAPHY. Masina este Turbo si face undeva in jurul a 370 de cai.
Poze :


Gresit.

Masina nu este al lui JDMOTO si nici nu a fost pozat-a de el. Masina aceea este al lui Ronnie din New Jersey si JDMOTO ( Jon ) este din Chicago. Un prieten foarte bun al meu care face poze pentru clubul nostru EUROPROJEKTZ. Jon are un E46 seria 3 silver cu jenti CSL.

Pozele prezentate de tine au fost puse pe e46fanatics.com. Sunt aceleasi poze care s-au folosit pentru calendarul E46Fanatics 2007 la inceputul anului trecut . In calendar puteti vedea pe coperta masina lui Jon cat si al lui Ronnie si a mea.

aici este link-ul: http://www.e46fanatics.com/forum/sho...t=e46+calendar

DJ BeBe 24-01-08 11:00

Re: M3-uri ft tari !
 
Sa contribui si eu.

Acesta este unul dintre M3-urile nostre de la EUROPROJEKTZ Midwest US.

Prietenul meu Tommy si M3-ul lui unicat.

Este primul si cred ca singurul inca din lume care are Stage 2 HPF750 Turbo facut de Horse Power Freaks. Un total de 750cp.

https://i52.photobucket.com/albums/g1.../HIN/Tommy.jpg

https://i52.photobucket.com/albums/g1...N/DSC01083.jpg

https://i52.photobucket.com/albums/g1...N/DSC01343.jpg

https://i52.photobucket.com/albums/g1...EPHINFLYER.jpg

no limits design 26-01-08 22:20

Re: M3-uri ft tari !
 
multi caluti ...........fotografii la rezolutie mai buna nu ai????


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning