Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

bcoupe 08-11-10 11:20

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
ai o masina extraordinara

bafta pe viitor cu acest bolid

Marian_nebunu 08-11-10 11:21

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 3794358)
Frate chiar atat de putin respect aveti pentru masina asta... chiar nu aveti si voi rabdare 10 minute sa se incalzeasca uleiul? Mai ales cand nici motorul nu era perfect cald/optim

Da-ti in ea aiurea..... sincer....

Du-te ba nene si plimba-te !!!!

respectuosule !!!:lol: s-a gasit cine sa vorbeasca de respect !!! tocmai tu !!!ti-ai respectat mult masina ca sa o critici pe asta !!!!

stai chill ca nu e mai omorata decat a ta !!!!

Ricardinho 08-11-10 12:58

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Raz6633 (Post 3794358)
Frate chiar atat de putin respect aveti pentru masina asta... chiar nu aveti si voi rabdare 10 minute sa se incalzeasca uleiul? Mai ales cand nici motorul nu era perfect cald/optim

Da-ti in ea aiurea..... sincer....



Razvane te rog eu , abtine-te de la comentari inutie, stiu ce dadeam si in ce dadeam si dadeam in masina mea , nu in a altcuiva !! Nu era statuta decat de 1 ora in rest a fost plimbata masina ... uleiu e nou , toate sunt noi , eu schimb uleiu asa la 2000 de km de plictiseala...de cand am luat-o de la pake l-am schimbat de 3 ori ca nu mi-a convenit si are ulei DTM deci chiar nu e problema...
Stai linistit ca e totusi M , tine ... si ce mai conteaza ca oricum intra in reparatii capitale acum si la motor si optic si tot ...
Mai bine ti-ai vedea de masina ta, care acum ai facut-o intradevar frumoasa dar doar de a merge low si atat !! nu performanta ...
Dar eu nu stau sa-ti scriu tie ce si cum sa mergi cu ea... sau cum sa ii faci nu stiu ce ... Am vazut ca stii despre ce e vorba, e masina ta sa fi sanatos ..

daffy duck™ 08-11-10 13:06

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
potoliti-va ma ce mama lu' proces verbal faceti acum, va certati?!?!?!?!?!

fiecare cu masina lui si aia e....

P.S cand ai timp ricardinho sa ne vedem ca tre sa va arat ceva? suna-ma si detaliem

Ricardinho 08-11-10 13:14

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3794717)
potoliti-va ma ce mama lu' proces verbal faceti acum, va certati?!?!?!?!?!

fiecare cu masina lui si aia e....

P.S cand ai timp ricardinho sa ne vedem ca tre sa va arat ceva? suna-ma si detaliem


Oooo mama omida... Nici nu m-am enervat daffy , nu e ziua judecatii a scapat... I-am subliniat doar ca nu ma intereseaza parerea lui , totusi e masina mea si stiu mai bine cum sa dau in ea, cand si de ce >>> :evil::evil:

Te sun mai tarziu facem o reuniune ca sa vorbim mai serios, am neglijat putin aspectul cu magazinul pt ca am avut niste probl cu alte chestii si deh .. am stat sa le rezolv, mie asa imi place cand intru , intru in forta...
Ms mult ca am auzit de la maioneza ce si cum ... sper sa fie forta.

daffy duck™ 08-11-10 13:18

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3794736)
Oooo mama omida... Nici nu m-am enervat daffy , nu e ziua judecatii a scapat... I-am subliniat doar ca nu ma intereseaza parerea lui , totusi e masina mea si stiu mai bine cum sa dau in ea, cand si de ce >>> :evil::evil:

Te sun mai tarziu facem o reuniune ca sa vorbim mai serios, am neglijat putin aspectul cu magazinul pt ca am avut niste probl cu alte chestii si deh .. am stat sa le rezolv, mie asa imi place cand intru , intru in forta...
Ms mult ca am auzit de la maioneza ce si cum ... sper sa fie forta.

o sa fie tare rau!!!!

teaser: jante , turbo , BMW !!!!

Marian_nebunu 08-11-10 13:40

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3794736)

Te sun mai tarziu facem o reuniune ca sa vorbim mai serios, am neglijat putin aspectul cu magazinul pt ca am avut niste probl cu alte chestii si deh .. am stat sa le rezolv,


a avut treaba sa asculte bancurile lu' Marean care este :D:D:D:D:D...cand prinde tiganu primu peste (florin) il prapadeste in gura =)))))))))

si ce crezi pestele era stiuca :))

Ricardinho 08-11-10 13:46

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3794832)
a avut treaba sa asculte bancurile lu' Marean care este :D:D:D:D:D...cand prinde tiganu primu peste (florin) il prapadeste in gura =)))))))))

si ce crezi pestele era stiuca :))



:))) aia cu caria a fost tare, gaura neagra :))8):twisted::-P:oops:

Marian_nebunu 08-11-10 13:48

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3794855)
:))) aia cu caria a fost tare, gaura neagra :))8):twisted::-P:oops:

mie mi-a placut aia cu melcu :D:D:D...si aia cu ursu...si aia cu 1.8 is de ai zis tu :P

Ricardinho 08-11-10 13:53

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3794866)
mie mi-a placut aia cu melcu :D:D:D...si aia cu ursu...si aia cu 1.8 is de ai zis tu :P


de am sarit iarna in 1.8is fara blocant in 2.0 24v cu blocant si gume de iarna ? :)) pai daca ala trecea frumos pe langa mine si eu ma chinuiam :)) l-am facut sa stea in casa toata iarna :)) ca imi placea masina lui:twisted:

Marian_nebunu 08-11-10 13:57

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3794882)
de am sarit iarna in 1.8is fara blocant in 2.0 24v cu blocant si gume de iarna ? :)) pai daca ala trecea frumos pe langa mine si eu ma chinuiam :)) l-am facut sa stea in casa toata iarna :)) ca imi placea masina lui:twisted:

eu ma refeream la 1.8 is ala turbat :D:D:D:D stii tu :D:D:Daia urata cu rotile rosii :D:D:D

Ricardinho 08-11-10 13:59

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3794900)
eu ma refeream la 1.8 is ala turbat :D:D:D:D stii tu :D:D:Daia urata cu rotile rosii :D:D:D



aaaa :))

Marian_nebunu 08-11-10 14:22

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3794901)
aaaa :))

aha :D:D:D:D

P A K E 08-11-10 19:43

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3794700)
Razvane te rog eu , abtine-te de la comentari inutie, stiu ce dadeam si in ce dadeam si dadeam in masina mea , nu in a altcuiva !! Nu era statuta decat de 1 ora in rest a fost plimbata masina ... uleiu e nou , toate sunt noi , eu schimb uleiu asa la 2000 de km de plictiseala...de cand am luat-o de la pake l-am schimbat de 3 ori ca nu mi-a convenit si are ulei DTM deci chiar nu e problema...
Stai linistit ca e totusi M , tine ... si ce mai conteaza ca oricum intra in reparatii capitale acum si la motor si optic si tot ...
Mai bine ti-ai vedea de masina ta, care acum ai facut-o intradevar frumoasa dar doar de a merge low si atat !! nu performanta ...
Dar eu nu stau sa-ti scriu tie ce si cum sa mergi cu ea... sau cum sa ii faci nu stiu ce ... Am vazut ca stii despre ce e vorba, e masina ta sa fi sanatos ..


Te iei aiurea de Razvan. Are drepate si stii si tu asta... Poti sa ai si ulei de MIG asa ceva tot nu se face, cel putin eu asa stiu. Insa da poti sa faci ce vrei, banii tai, masina ta.
Vreau sa vad evolutie la tine, nu sa ramana la stadiul in care ai luat-o de la mine!
Acum revenind, nu zici nimic de shop? Mergi inchis? Un telefon nu dai! :lol:

fuNky! 08-11-10 21:24

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
sefu ce s-a azi in stefan ce lmare ?:lol::lol::lol: te-am vazut pe la 9 , 9 si cu "baietii"


All times are GMT +2. The time now is 03:55.

- Copyright 2026 4Tuning